Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

Bosch WGG244M0CS

Cena s CashBack 681,90 €
761,90 €
634,92 € bez DPH

Bosch WGG244M0CS

Práčka Bosch WGG244M0CS: moderný pomocník v domácnosti

V Nemecku vyrobená spredu plnená práčka Bosch WGG244M0CS ponúka prvotriednu kvalitu bez kompromisov. Tichá, ale výkonná prevádzka vďaka špeciálne vyvinutému motoru EcoSilence™ Drive, program pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou AlergiePlus, špeciálne funkcie na kratšie pranie bez kompromisov na výsledku aj špeciálny patentový systém VarioDrum na jemné pranie bez toho, aby došlo k vyťahaniu, pokrčeniu, či poškodeniu pratých odevov. To všetko a oveľa viac poskytuje práčka Bosch WGG244M0CS. Práčka spredu plnená má najvyšší energetický štítok A a šetrí energiu, vodu i peniaze.


Top 5 kľúčových benefitov práčky BOSCH WGG244M0CS

  • Systém AntiStain: odstráni štyri najbežnejšie typy škvŕn (krv, maslo/olej, tráva, červené víno)
  • Najlepšia energetická trieda A: šetrite energiu s najúčinnejší triedou
  • EcoSilence Drive™: extrémne tichý a energiu šetriaci motor s desaťročnou zárukou
  • AlergiePlus: špeciálny program vyvinutý pre potreby alergikov a osoby s citlivou pokožkou
  • SpeedPerfect: funkcia skráti čas prania až o 65 % bez kompromisov vo výsledku

Tichý a úsporný motor práčky Bosch WGG244M0CS

Efektívny a tichý bezuhlíkový motor EcoSilence Drive vďaka svojej konštrukcii eliminuje hluk i vibrácie a zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť. Je taký tichý, že môžete v pračke Bosch WGG244M0CS prať napríklad aj vtedy keď vaše bábätko spí. Perfektný prací výkon s minimálnym úsilím pre tých z nás, ktorí si chcú život vychutnať.

Rýchlo a dokonale čistá bielizeň

Práčka s predným plnením Bosch WGG244M0CS disponuje funkciou SpeedPerfect, čo je špeciálna funkcia vyvinutá pre situácie, keď záleží na čase. Môžete s ňou skrátiť čas prania až o 65 %* bez kompromisov vo výsledku. Je ju možné použiť v kombinácii s väčšinou programov, všetkými náplňami a druhmi textilu. Napríklad môžete zvolením programu mix v kombinácii s prídavnou funkciou SpeedPerfect vyprať až 4 kilogramy zmiešanej náplne iba za 41 minút. (*Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.)

Bielizeň bez alergénov s práčkou Bosch WGG244M0CS

Prísne na baktérie, jemne na citlivú pokožku. Oblečenie, ktoré nie je poriadne vyprané, často obsahuje alergénne častice, ktoré môžu spôsobovať podráždenie kože. Súčasťou programovej ponuky práčky Bosch WGG244M0CS je program AlergiePlus. Pri jeho zvolení sa používa vyššia teplota prania rovnako ako dodatočné plákanie, čím sa zníži množstvo alergénov na minimum. To znamená menej peľových častíc, zvieracej srsti a roztočov vo vašej bielizni. Tento program je ideálny pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou.


Vedeli ste, že...

Ovládanie práčok Bosch je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale na vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby.


Pridať bielizeň počas prania? Žiadny problém.

Kedy ste naposledy naplnili práčku, spustili pranie, a potom si uvedomili, že ste zabudli detskú ponožku, alebo tričko? Funkcia Reload, ktorou práčka plnená spredu Bosch WGG244M0CS disponuje, vám umožní jednoduché pridanie zabudnutého oblečenia, alebo odobratie bielizne dokonca aj počas pracieho cyklu.* Stačí pozastaviť bežiaci program a otvoriť dvierka, aby ste jednoducho vložili chýbajúce kusy oblečenia do bubna a následne pokračovať v praní. (*Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C, alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.)

Jemné, účinné a kvalitné pranie

Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemne a účinne perie všetky typy odevov. Rovnomerne rozdeľuje vodu bez toho, aby došlo k vyťahovaniu, stláčaniu, alebo poškodeniu vašich obľúbených kúskov. Kvapkovitá perforácia bubna a asymetrické lopatky práčky Bosch WGG244M0CS jemne obracajú bielizeň smerom do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým je zaručené nielen intenzívne pranie silne znečistenej bielizne, ale aj rýchlejší a dôkladnejší priebeh pracieho cyklu.

Spredu plnená práčka Bosch WGG244M0CS vám ušetrí vodu aj peniaze

Technológia ActiveWater Plus poskytuje dokonalé výsledky prania a súčasne používa len nevyhnutné množstvo vody. Vstavané senzory práčky Bosch WGG244M0CS upravujú spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. Súčasne patentovaný bubon a systémy plnenia vodou umožňujú rýchlejšie namáčanie. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkami Bosch vodou plytvať nebudete.


Parametre a špecifikácia

Hmotnosť

Hmotnosť 72,3 kg

Dĺžka hadice

Dĺžka prívodnej hadice 1,5 m
Dĺžka odpadovej hadice 1,5 m (1,5 m)

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda A
Trieda účinnosti odstreďovania B
Doba trvania (program ECO 40-60) 224 min (3,73 h)
Vážená spotreba vody na cyklus 48 l

Rozmery práčky

Hĺbka 59 cm
Šírka 59,8 cm
Výška 84,8 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Typ modelu samostatne stojací model
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot./min

Funkcie

Funkcie práčky invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, detská poistka, zvukový signál ukončenia programu

Farba práčky

Farba Biela
Kód:  BOPR038
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WGG244M0CS
Odkazy: Informačný list Stránky výrobcu
P-DC1-WEB01