Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

BOSCH WAX32M40BY

+ záruka 10 rokov na motor
Akciová cena
705,90 €
588,25 € bez DPH

BOSCH WAX32M40BY

Práčka BOSCH WAX32M40BY zvládne aj veľmi zašpinenú bielizeň

Hľadáte práčku s predným plnením, ktorá je mimoriadne tichá a zároveň veľmi efektívna? Potom je práčka Bosch WAX32M40BY pre vás ako stvorená. Voľne stojaci spotrebič je vybavený tichým a výkonným motorom EcoSilence Drive s dlhou životnosťou, ktorý vyprodukuje až 1 600 ot./min. Do bubna s objemom 70 l sa zmestí až 9 kg bielizne (program EKO 40-60). Práčka s predným plnením Bosch WAX32M40BY využíva najnovšie technológie a funkcie, ako je napríklad systém AntiStain pre jednoduché odstránenie škvŕn, technológia Intensive Plus zvyšujúca výkon pri praní veľmi zašpinenej bielizne či funkcia Reload, ktorá vám umožní pridať bielizeň aj v priebehu prania. Všetky nastavenia práčky vrátane odloženého štartu až o 24 hodín alebo koniec programu zobrazuje prehľadný LED displej.


Top 5 kľúčových benefitov práčky BOSCH WAX32M40BY

  • Systém AntiStain:  Odstráni štyri najbežnejšie typy škvŕn (krv, maslo/olej, tráva, červené víno).
  • EcoSilence Drive:  Bosch WAX32M40BY má extrémne efektívny a tichý motor s dlhou životnosťou.
  • AlergiePlus:  Špeciálne vyvinutý program pre potreby alergikov a osoby s citlivou pokožkou.
  • SpeedPerfect:  S práčkou Bosch WAX32M40BY bude vaša bielizeň dokonale čistá až o 65 % menej času.
  • Intensive Plus:  Na zvýšenie výkonu prania silne znečisteného oblečenia pri plnom zaťažení.

S práčkou s predným plnením Bosch WAX32M40BY objavíte nový rozmer efektívneho prania

Bosch 4D Wash System s funkciou Intensive Plus zaistí bezchybné vypratie aj v prípade plného bubna vďaka veľmi efektívnemu preniknutiu vody a pracieho prostriedku do textílie. Vysoko účinný systém 4D Wash, ktorým je Bosch WAX32M40BY vybavená, kombinuje priame čistenie bielizne so špeciálnymi otáčkami bielizne pre čo možno najefektívnejšie využitie pracieho prostriedku a vody. A výsledok: bezchybne vypraté, aj keď je bubon automatickej práčky Bosch WAX32M40BY úplne naplnený. Pri silne zašpinených odevov vyberte špeciálnu funkciu Intensive Plus systému 4D Wash a pridajte tým navyše ďalší prací cyklus.

Tichý a úsporný motor spredu plnenej práčky Bosch WAX32M40BY

Efektívny a tichý bezuhlíkový motor EcoSilence Drive vďaka svojej konštrukcii eliminuje hluk aj vibrácie a zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť. Je tak tichý, že môžete v spredu plnenej práčke Bosch WAX32M40BY prať napríklad aj počas doby, kedy vaše bábätko spí. Perfektný prací výkon s minimálnym úsilím pre tých z nás, ktorí si chcú život užiť.


Vedeli ste, že ...

Ovládanie práčok Bosch je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale na vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby. 


Spredu plnená práčka Bosch WAX32M40BY vyperie bielizeň dokonale a rýchlo

Spredu plnená práčka Bosch WAX32M40BY disponuje funkciou SpeedPerfect, čo je špeciálna funkcia vyvinutá pre situácie, keď záleží na čase. Môžete s ňou skrátiť čas prania až o 65 %* času bez kompromisov vo výsledku. Možno ju použiť v kombinácii s väčšinou programov, všetkými náplňami a druhmi textilu. Napríklad môžete zvolením programu mix v kombinácii s prídavnou funkciou SpeedPerfect vyprať až 4 kilogramy zmiešanej náplne počas len 41 minút. (*Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 ° C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.)

Perfektne ošetrená bielizeň bez alergénov

Prísne na baktérie, jemne na citlivú pokožku. Oblečenie, ktoré nie je riadne vypraté, často obsahuje alergénne častice, ktoré môžu spôsobovať podráždenie kože. Práčka Bosch WAX32M40BY je vybavená programom AlergiePlus, čo je špeciálne vyvinutý program pre potreby alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Pri jeho zvolení sa používa vyššia teplota prania rovnako ako dodatočné plákanie, čím sa zníži množstvo alergénov na minimum. To znamená menej peľových častíc, zvieracej srsti a roztočov vo vašej bielizni.

Práčka s predným plnením Bosch WAX32M40BY umožňuje pridať bielizeň aj počas prania

Kedy ste naposledy naplnili práčku, spustili pranie, a potom si uvedomili, že ste zabudli detskú ponožku alebo tričko? Funkcia Reload, ktorou práčka Bosch WAX32M40BY disponuje, vám umožní jednoduché pridanie zabudnutého oblečenia alebo odobratie bielizne dokonca aj počas pracieho cyklu.* Stačí pozastaviť bežiaci program a otvoriť dvierka, aby ste jednoducho vložili chýbajúce kusy oblečenia do bubna, a následne pokračovať v praní. (*Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.)

Unikátny šetrný bubon automatickej práčky Bosch WAX32M40BY

Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemne a účinne perie všetky typy odevov, pretože rozdeľuje vodu rovnomerne bez vyťahovania, stláčania alebo poškodenia vašich obľúbených častí odevu. Kvapkovitá perforácia bubna a asymetrické lopatky spredu plnenej práčky Bosch WAX32M40BY jemne obracajú vašu bielizeň smerom do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým je zaistené nielen intenzívne pranie silno znečistenej bielizne, ale aj rýchlejší a dôkladnejší priebeh pracieho cyklu.

Práčka spredu plnená Bosch WAX32M40BY vám ušetrí vodu aj peniaze

Technológia ActiveWater Plus poskytuje dokonalé výsledky prania a súčasne používa len nevyhnutné množstvo vody. Vstavané senzory práčky Bosch WAX32M40BY upravujú spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. Súčasne náš patentovaný bubon a systémy plnenia vodou umožňujú rýchlejšie namáčanie. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkami Bosch vodou plytvať nebudete.

Doživotná záruka AquaStop na škody spôsobené vodou

Na práčku Bosch WAX32M40BY sa vzťahuje záruka AquaStop značky Bosch v prípade poškodenia vodou po celú dobu životnosti spotrebiča. Automatické práčky so systémom AquaStop obsahujú špeciálnu dvojvrstvovú prívodnú hadicu, bezpečnostný ventil a podlahovú vaňu s plavákovým spínačom zabraňujúcim akémukoľvek poškodeniu vodou, či už na prívode vody alebo vo vnútri spotrebiča.Parametre a špecifikácia

Ocenenie

Ocenenie Nie

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda C
Trieda účinnosti odstreďovania a
Doba trvania (program ECO 40-60) 227 min (3,78 h)
Emisie hluku šíreného vzduchom A
Vážená spotreba vody na cyklus 48 l

Rozmery práčky

Hĺbka 59 cm
Šírka 59,8 cm
Výška 84,8 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Typ modelu samostatne stojací model
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 600 ot./min

Funkcie

Funkcie práčky invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, detská poistka
Technológie práčky Aqua stop

Farba práčky

Farba Biela

Hmotnosť

Hmotnosť 83,4 kg
Kód:  BOPR022
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WAX32M40BY
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB21