Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

BOSCH WAV28K00CS

Cena s CashBack 758,90 €
858,90 €
715,75 € bez DPH

BOSCH WAV28K00CS

Tichá a výkonná práčka s predným plnením Bosch WAV28K00CS

Hľadáte práčku s predným plnením, ktorá je mimoriadne tichá a zároveň veľmi efektívna? Potom je spredu plnená práčka Bosch WAV28K00CS pre vás ako stvorená. Voľne stojaci spotrebič je vybavený tichým a výkonným motorom EcoSilence Drive s dlhou životnosťou. Do bubna práčky Bosch WAV28K00CS sa zmestí až 9 kg bielizne. Práčka s predným plnením Bosch WAV28K00CS využíva najnovšie technológie a funkcie, ako je napríklad funkcia SpeedPerfect výrazne urýchľujúca pranie, ActiveWater na presné nastavenie spotreby vody či funkcia Reload, ktorá vám umožní pridať bielizeň aj v priebehu prania. Všetky nastavenia práčky vrátane odloženého štartu až o 24 hodín alebo koniec programu zobrazuje prehľadný LED displej.

TOP 5 kľúčových benefitov práčky Bosch WAV28K00CS

  • Bosch WAV28K00CS využíva systém i-DOS. Ten spočíva v automatickom odmeraní presného množstva pracieho prostriedku a vody potrebnej na každé pranie.
  • 4D Wash System umožní vysoko účinné preniknutie vody a pracieho prostriedku do tkaniny na bezchybné výsledky.
  • Všetko je automaticky prispôsobené potrebám vašej bielizne v závislosti od typu textílie a stupňa znečistenia.
  • Bosch WAV28K00CS disponuje EcoSilence Drive™ motorom s vysokou účinnosťou, spoľahlivosťou a životnosťou.
  • Práčka s predným plnením využíva technológiu SpeedPerfect, ktorá zaistí čistú bielizeň za čas nižší až o 65 %.

Práčka spredu plnená Bosch WAV28K00CS inteligentne a automaticky dávkuje prací prostriedok

Rozlúčte sa s odmerkami. Práčka spredu plnená Bosch WAV28K00CS totiž disponuje automatickým vstrekovacím systémom i-DOS, ktorý nastaví presné množstvo pracieho prostriedku za vás, a to presne na mililitre. Stačí len stlačiť tlačidlo. Vďaka presnému dávkovaniu bude vaša bielizeň v práčke Bosch WAV28K00CS vypraná šetrne a zároveň s ohľadom na životné prostredie a vašu peňaženku. Automatické dávkovanie totiž šetrí ako vodou, tak aj pracími prostriedkami.

Spredu plnená práčka Bosch WAV28K00CS ponúkne nový rozmer vysoko účinného prania

Spredu plnená práčka Bosch WAV28K00CS so systémom 4D Wash System s funkciou Intensive Plus zaistí bezchybné vypranie aj v prípade plného bubna vďaka vysoko efektívnemu preniknutiu vody a pracieho prostriedku do textílie. Tento systém kombinuje priame sprchovanie bielizne so špeciálnymi otáčkami na čo najúčinnejšie využitie pracieho prostriedku a vody. Pri silne zašpinených odevoch vyberte práčke Bosch WAV28K00CS špeciálnu funkciu Intenstive Plus systému 4D Wash a pridajte tým navyše ďalší prací cyklus.

Práčka s predným plnením Bosch WAV28K00CS využíva energeticky úsporný a tichý motor s 10-ročnou zárukou

Efektívny a tichý bezuhlíkový motor EcoSilence Drive vďaka svojej konštrukcii eliminuje hluk aj vibrácie a zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť. Je taký tichý, že môžete v práčke s predným plnením Bosch WAV28K00CS prať napríklad aj v čase, keď vaše dieťa spí.


Vedeli ste, že sa práčka Bosch WAV28K00CS jednoducho ovláda?

Ovládanie práčok Bosch je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a panel sú maximálne prehľadné. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale na vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby.


Práčka Bosch WAV28K00CS vyperie bielizeň dokonale a rýchlo

Práčka Bosch WAV28K00CS disponuje funkciou SpeedPerfect, čo je špeciálna funkcia vyvinutá pre situácie, keď záleží na čase. Môžete s ňou skrátiť čas prania až o 65 %* času bez kompromisov vo výsledku. Možno ju použiť v kombinácii s väčšinou programov, všetkými náplňami a druhmi textilu. Napríklad môžete zvolením programu mix v kombinácii s prídavnou funkciou SpeedPerfect vyprať v práčke Bosch WAV28K00CS až 4 kilogramy zmiešanej náplne iba za 41 minút.

*Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.

Práčka plnená spredu Bosch WAV28K00CS vám poskytne plne automatické pranie

Dosiahnuť dokonalé výsledky prania bude s práčkou s predným plnením Bosch WAV28K00CS hračka. Naplňte bubon a stlačte tlačidlo „Štart“. Vďaka automatickému programu práčka plnená spredu Bosch WAV28K00CS sama nastaví všetko potrebné pre vašu bielizeň a zaručí zakaždým perfektné vypranie.

Pridajte do práčky Bosch bielizeň aj počas spusteného programu

Iste sa vám už mnohokrát stalo, že ste spustili pranie, ale zabudli ste pridať ponožku alebo tričko. Automatická práčka Bosch WAV28K00CS disponuje funkciou Reload, ktorá vám umožní jednoducho pridať zabudnuté oblečenie, alebo odstrániť nejakú bielizeň z bubna počas spusteného pracieho cyklu. Stačí iba pozastaviť bežiaci program, otvoriť dvierka a urobiť, čo je potrebné.

Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.

Práčka s predným plnením Bosch WAV28K00CS sa postará o jemné, účinné a kvalitné pranie

Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemne a účinne perie všetky typy odevov, pretože rozdeľuje vodu rovnomerne bez vyťahovania, stláčania alebo poškodenia vašich obľúbených častí odevu. Bubon práčky s predným plnením Bosch WAV28K00CS má kvapkovitú perforáciu a asymetrické lopatky, ktoré jemne obracajú vašu bielizeň smerom do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým je zaistené nielen intenzívne pranie silno znečistenej bielizne, ale aj rýchlejší a dôkladnejší priebeh pracieho cyklu.

S práčkou plnenou spredu Bosch WAV28K00CS nebudete plytvať vodou ani peniazmi

S technológiou ActiveWater poskytne práčka Bosch WAV28K00CS dokonalé výsledky prania s využitím len potrebného množstva vody. V práčke vstavané senzory neustále upravujú spotrebu vody v závislosti od typu tkaniny a množstva bielizne. Bosch WAV28K00CS má patentovaný bubon so systémami plnenia vodou, ktoré umožňujú rýchlejšie namáčanie bielizne. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkou plnenou spredu Bosch WAV28K00CS vodou plytvať nebudete.

Parametre a špecifikácia

Ocenenie

Ocenenie Nie

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda B
Trieda účinnosti odstreďovania B
Doba trvania (program ECO 40-60) 220 min (3,67 h)
Emisie hluku šíreného vzduchom A
Vážená spotreba vody na cyklus 48 l

Rozmery práčky

Hĺbka 59 cm
Šírka 59,8 cm
Výška 84,8 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Typ modelu samostatne stojací model
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot./min

Funkcie

Funkcie práčky invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, automatické dávkovanie, detská poistka, zvukový signál ukončenia programu
Technológie práčky Aquaoverflow

Farba práčky

Farba Biela

Dĺžka hadice

Dĺžka prívodnej hadice 1,5 m
Dĺžka odpadovej hadice 1,5 m (1,5 m)

Hmotnosť

Hmotnosť 73,5 kg
Kód:  BOPR030
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WAV28K00CS
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB16