Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

BOSCH WAV28GH0BY

Cena s CashBack 938,90 €
1 058,90 €
882,42 € bez DPH

BOSCH WAV28GH0BY

Tichá a výkonná práčka s predným plnením Bosch WAV28GH0BY

Hľadáte práčku s predným plnením, ktorá je mimoriadne tichá a zároveň veľmi efektívna? Potom je práčka s predným plnením Bosch WAV28GH0BY pre vás ako stvorená. Voľne stojaci spotrebič je vybavený tichým a výkonným motorom EcoSilence Drive s dlhou životnosťou. Do bubna práčky plnenej spredu Bosch WAV28GH0BY sa zmestí až 9 kg bielizne (program EKO 40 – 60°). Práčka s predným plnením Bosch WAV28GH0BY využíva najnovšie technológie a funkcie, ako je napríklad funkcia SpeedPerfect výrazne urýchľujúca pranie, ActiveWater na presné nastavenie spotreby vody či funkcia Reload, ktorá vám umožní pridať bielizeň aj v priebehu prania. Všetky nastavenia práčky vrátane odloženého štartu až o 24 hodín alebo koniec programu zobrazuje prehľadný LED displej.

TOP 5 kľúčových benefitov práčky Bosch WAV28GH0BY

  • Bosch WAV28GH0BY využíva AntiStain Plus, ktorý spoľahlivo odstráni až 16 rôznych druhov odolných škvŕn bez nutnosti ošetrenia vopred.
  • 4D Wash System sa postará o vysoko účinné preniknutie vody a pracieho prostriedku do tkaniny na zaistenie bezchybných výsledkov.
  • Práčka Bosch WAV28GH0BY spadá medzi inteligentné spotrebiče vďaka systému Home Connect.
  • EcoSilence Drive™ umožní práčke Bosch WAV28GH0BY efektívny a tichý chod vďaka motoru s dlhou životnosťou.
  • Bosch WAV28GH0BY využíva program AlergiePlus, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre potreby alergikov a osoby s citlivou pokožkou.

Práčka plnená spredu Bosch WAV28GH0BY sa ľahko začlení do inteligentnej domácnosti

Voľba správneho programu pre vašu bielizeň je teraz hračkou. Práčka plnená spredu Bosch WAV28GH0BY využíva technológiu Home Connect, ktorá vám pomôže so správnym nastavením programu. V aplikácii Home Connect stačí zadať farbu, materiál a stupeň znečistenia. O zvyšok sa už postará práčka Bosch WAV28GH0BY sama a po skončení programu bude vaša bielizeň dobre a zároveň šetrne vypraná. Vzdialené ovládanie poskytuje kompletnú kontrolu nad praním iba stlačením tlačidla. Jednoducho používajte váš mobil alebo tablet na pohodlné ovládanie a monitorovanie práčky Bosch WAV28GH0BY vzdialene pomocou aplikácie Home Connect.

Spredu plnená práčka Bosch WAV28GH0BY ponúkne nový rozmer vysoko účinného prania

Spredu plnená práčka Bosch WAV28GH0BY so systémom 4D Wash System s funkciou Intensive Plus zaistí bezchybné vypranie aj v prípade plného bubna vďaka vysoko efektívnemu preniknutiu vody a pracieho prostriedku do textílie. Tento systém kombinuje priame sprchovanie bielizne so špeciálnymi otáčkami na čo najúčinnejšie využitie pracieho prostriedku a vody. Pri silne zašpinených odevoch vyberte práčke Bosch WAV28GH0BY špeciálnu funkciu Intenstive Plus systému 4D Wash a pridajte tým navyše ďalší prací cyklus.

Práčka spredu plnená Bosch WAV28GH0BY využíva energeticky úsporný a tichý motor s 10-ročnou zárukou

Efektívny a tichý bezuhlíkový motor EcoSilence Drive vďaka svojej konštrukcii eliminuje hluk aj vibrácie a zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť. Je taký tichý, že môžete v práčke spredu plnenej Bosch WAV28GH0BY prať napríklad aj v čase, keď vaše dieťa spí.


Vedeli ste, že sa práčka Bosch WAV28GH0BY jednoducho ovláda? 

Ovládanie práčky Bosch WAV28GH0BY je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji práčky môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale na vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby.


Práčka s predným plnením Bosch WAV28GH0BY vyperie bielizeň dokonale a rýchlo

Práčka s predným plnením Bosch WAV28GH0BY disponuje funkciou SpeedPerfect, čo je špeciálna funkcia vyvinutá pre situácie, keď záleží na čase. Môžete s ňou skrátiť čas prania až o 65 %* času bez kompromisov vo výsledku. Možno ju použiť v kombinácii s väčšinou programov, všetkými náplňami a druhmi textilu. Napríklad môžete zvolením programu mix v kombinácii s prídavnou funkciou SpeedPerfect vyprať v práčke Bosch WAV28GH0BY až 4 kilogramy zmiešanej náplne iba za 41 minút.

*Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.

Práčka Bosch zbaví vašu bielizeň alergénov

Práčka Bosch WAV28GH0BY zbaví vašu bielizeň alergénnych častíc a pritom sa šetrne postará o všetky tkaniny. Pri zvolení programu AlergiePlus sa počas prania a plákania využíva vyššia teplota, ktorá zníži množstvo alergénov na minimum. Tento program práčky Bosch WAV28GH0BY je ideálny pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou.

Pridajte do práčky Bosch WAV28GH0BY bielizeň aj počas spusteného programu

Iste sa vám už mnohokrát stalo, že ste spustili pranie, ale zabudli ste pridať ponožku alebo tričko. Práčka Bosch WAV28GH0BY disponuje funkciou Reload, ktorá vám umožní jednoducho pridať zabudnuté oblečenie, alebo odstrániť nejakú bielizeň z bubna počas spusteného pracieho cyklu. Stačí iba pozastaviť bežiaci program, otvoriť dvierka a urobiť, čo je potrebné.

Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.

Bosch WAV28GH0BY sa postará o jemné, účinné a kvalitné pranie

Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemne a účinne perie všetky typy odevov, pretože rozdeľuje vodu rovnomerne bez vyťahovania, stláčania alebo poškodenia vašich obľúbených častí odevu. Bubon práčky s predným plnením Bosch WAV28GH0BY má kvapkovitú perforáciu a asymetrické lopatky, ktoré jemne obracajú vašu bielizeň smerom do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým je zaistené nielen intenzívne pranie silno znečistenej bielizne, ale aj rýchlejší a dôkladnejší priebeh pracieho cyklu.

S práčkou plnenou spredu Bosch WAV28GH0BY nebudete plytvať vodou ani peniazmi

S technológiou ActiveWater poskytne práčka Bosch WAV28GH0BY dokonalé výsledky prania s využitím len potrebného množstva vody. V práčke vstavané senzory neustále upravujú spotrebu vody v závislosti od typu tkaniny a množstva bielizne. Bosch WAV28GH0BY má patentovaný bubon so systémami plnenia vodou, ktoré umožňujú rýchlejšie namáčanie bielizne. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkou plnenou spredu Bosch WAV28GH0BY vodou plytvať nebudete.

Na práčku Bosch WAV28GH0BY sa môžete spoľahnúť

Spredu plnená práčka Bosch WAV28GH0BY oplýva zárukou AquaStop počas celej doby spotrebiča v prípade poškodenia vodou. Automatická práčka Bosch WAV28GH0BY využíva systém AquaStop obsahujúci špeciálnu dvojvrstvovú prívodnú hadicu, bezpečnostný ventil a podlahovú vaňu s plavákovým spínačom. To všetko zabraňuje akémukoľvek poškodeniu vodou, či už na prívode vody alebo vnútri práčky Bosch WAV28GH0BY. Kompletné podmienky záruky nájdete na stránkach výrobcu.

Parametre a špecifikácia

Funkcie

Funkcie inteligentný

Ocenenie

Ocenenie Nie

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda A
Trieda účinnosti odstreďovania B
Doba trvania (program ECO 40-60) 224 min (3,73 h)
Emisie hluku šíreného vzduchom A
Vážená spotreba vody na cyklus 48 l

Rozmery práčky

Hĺbka 59 cm
Šírka 59,8 cm
Výška 84,8 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Typ modelu samostatne stojací model
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot./min

Funkcie

Funkcie práčky invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, ovládanie mobilom, detská poistka
Technológie práčky Aqua stop

Pripojenie a kompatibilita

Pripojenie WiFi, Bluetooth
Kompatibilita Home Connect

Farba práčky

Farba Biela

Dĺžka hadice

Dĺžka prívodnej hadice 1,5 m
Dĺžka odpadovej hadice 1,5 m (1,5 m)

Hmotnosť

Hmotnosť 72,3 kg

Funkcie a výbava

Funkcie a výbava Inteligentný
Kód:  BOPR032
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WAV28GH0BY
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB32