Obnoviť stránku

BOSCH WAV28EH0BY

+ záruka 10 rokov na motor
5 1 hodnotení
Je nám ľúto, ale predaj už skončil
Zobraziť alternatívy
Príslušenstvo k tovaru

Nevyhovujú vám alternatívy?

Vyberajte z celej ponuky

BOSCH WAV28EH0BY

Tichá a výkonná práčka s predným plnením Bosch WAV28EH0BY

Hľadáte práčku s predným plnením, ktorá je mimoriadne tichá a zároveň veľmi efektívna? Potom je práčka Bosch WAV28EH0BY pre vás ako stvorená. Voľne stojaci spotrebič je vybavený tichým a výkonným motorom EcoSilence Drive s dlhou životnosťou. Do bubna práčky Bosch WAV28EH0BY sa zmestí až 9 kg bielizne (program EKO 40 – 60°). Práčka s predným plnením BoschWAV28EH0BY využíva najnovšie technológie a funkcie, ako je napríklad funkcia SpeedPerfect výrazne urýchľujúca pranie, ActiveWater na presné nastavenie spotreby vody či funkcia Reload, ktorá vám umožní pridať bielizeň aj v priebehu prania. Všetky nastavenia práčky vrátane odloženého štartu až o 24 hodín alebo koniec programu zobrazuje prehľadný LED displej.

TOP 5 kľúčových benefitov automatickej práčky Bosch WAV28EH0BY

  • Systém i-DOS spočíva v automatickom odmeraní presného množstva pracieho prostriedku a vody potrebnej na každé pranie v práčke Bosch WAV28EH0BY.
  • AntiStain Plus spoľahlivo odstráni až 16 rôznych druhov odolných škvŕn bez nutnosti ošetrenia vopred.
  • Bosch WAV28EH0BY využíva 4D Wash System, ktorý zaistí vysoko účinné preniknutie vody a pracieho prostriedku do tkaniny na zaistenie bezchybného výsledku.
  • Systém Home Connect zaistí inteligentné prepojenie práčky Bosch WAV28EH0BY na zjednodušenie vášho každodenného života.
  • Vnútri práčky s predným plnením Bosch WAV28EH0BY je všetko automaticky prispôsobené potrebám vašej bielizne v závislosti od typu textílie a stupňa znečistenia.

Práčku spredu plnenú Bosch WAV28EH0BY ľahko začleníte do smart domácnosti

Voľba správneho programu pre vašu bielizeň je teraz hračkou. Práčka spredu plnená Bosch WAV28EH0BY využíva technológiu Home Connect, ktorá vám pomôže so správnym nastavením programu. V aplikácii Home Connect stačí zadať farbu, materiál a stupeň znečistenia. O zvyšok sa už postará automatická práčka Bosch WAV28EH0BY sama a po skončení programu bude vaša bielizeň dobre a zároveň šetrne vypraná. Vzdialené ovládanie poskytuje kompletnú kontrolu nad praním iba stlačením tlačidla. Jednoducho používajte váš mobil alebo tablet na pohodlné ovládanie a monitorovanie práčky Bosch WAV28EH0BY vzdialene pomocou aplikácie Home Connect.

Bosch WAV28EH0BY inteligentne a automaticky dávkuje prací prostriedok

Rozlúčte sa s odmerkami. Práčka spredu plnená Bosch WAV28EH0BY totiž disponuje automatickým vstrekovacím systémom i-DOS, ktorý nastaví presné množstvo pracieho prostriedku za vás, a to presne na mililitre. Stačí len stlačiť tlačidlo. Vďaka presnému dávkovaniu bude vaša bielizeň v práčke Bosch WAV28EH0BY vypraná šetrne a zároveň s ohľadom na životné prostredie a vašu peňaženku. Automatické dávkovanie totiž šetrí ako vodou, tak aj pracími prostriedkami.

Práčka plnená spredu Bosch WAV28EH0BY ponúkne nový rozmer vysoko účinného prania

Práčka plnená spredu Bosch WAV28EH0BY so systémom 4D Wash System s funkciou Intensive Plus zaistí bezchybné vypranie aj v prípade plného bubna vďaka vysoko efektívnemu preniknutiu vody a pracieho prostriedku do textílie. Tento systém kombinuje priame sprchovanie bielizne so špeciálnymi otáčkami na čo najúčinnejšie využitie pracieho prostriedku a vody. Pri silne zašpinených odevoch vyberte práčke Bosch WAV28EH0BY špeciálnu funkciu Intenstive Plus systému 4D Wash a pridajte tým navyše ďalší prací cyklus.

Práčka s predným plnením Bosch WAV28EH0BY využíva energeticky úsporný a tichý motor s 10-ročnou zárukou

Efektívny a tichý bezuhlíkový motor EcoSilence Drive vďaka svojej konštrukcii eliminuje hluk aj vibrácie a zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť. Je taký tichý, že môžete v práčke s predným plnením Bosch WAV28EH0BY prať napríklad aj v čase, keď vaše dieťa spí.


Vedeli ste, že sa práčka Bosch WAV28EH0BY ľahko ovláda?

Ovládanie práčky Bosch WAV28EH0BY je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji práčky môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale na vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby.


Práčka s predným plnením Bosch WAV28EH0BY vyperie bielizeň dokonale a rýchlo

Práčka s predným plnením Bosch WAV28EH0BY disponuje funkciou SpeedPerfect, čo je špeciálna funkcia vyvinutá pre situácie, keď záleží na čase. Môžete s ňou skrátiť čas prania až o 65 %* času bez kompromisov vo výsledku. Možno ju použiť v kombinácii s väčšinou programov, všetkými náplňami a druhmi textilu. Napríklad môžete zvolením programu mix v kombinácii s prídavnou funkciou SpeedPerfect vyprať v práčke Bosch WAV28EH0BY až 4 kilogramy zmiešanej náplne iba za 41 minút.

*Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.

Automatická práčka zbaví vašu bielizeň alergénov

Spredu plnená práčka Bosch WAV28EH0BY zbaví vašu bielizeň alergénnych častíc a pritom sa šetrne postará o všetky tkaniny. Pri zvolení programu AlergiePlus sa počas prania a plákania využíva vyššia teplota, ktorá zníži množstvo alergénov na minimum. Tento program práčky Bosch WAV28EH0BY je ideálny pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou.

Práčka spredu plnená Bosch WAV28EH0BY vám poskytne plne automatické pranie

Dosiahnuť dokonalé výsledky prania bude s práčkou Bosch WAV28EH0BY hračka. Naplňte bubon a stlačte tlačidlo „Štart“. Vďaka automatickému programu práčka spredu plnená Bosch WAV28EH0BY sama nastaví všetko potrebné pre vašu bielizeň a zaručí zakaždým perfektné vypranie.

Pridajte do práčky Bosch bielizeň aj počas spusteného programu

Iste sa vám už mnohokrát stalo, že ste spustili pranie, ale zabudli ste pridať ponožku alebo tričko. Automatická práčka Bosch WAV28EH0BY disponuje funkciou Reload, ktorá vám umožní jednoducho pridať zabudnuté oblečenie, alebo odstrániť nejakú bielizeň z bubna počas spusteného pracieho cyklu. Stačí iba pozastaviť bežiaci program, otvoriť dvierka a urobiť, čo je potrebné.

Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.

Práčka Bosch WAV28EH0BY sa postará o jemné, účinné a kvalitné pranie

Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemne a účinne perie všetky typy odevov, pretože rozdeľuje vodu rovnomerne bez vyťahovania, stláčania alebo poškodenia vašich obľúbených častí odevu. Bubon práčky Bosch WAV28EH0BY má kvapkovitú perforáciu a asymetrické lopatky, ktoré jemne obracajú vašu bielizeň smerom do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým je zaistené nielen intenzívne pranie silno znečistenej bielizne, ale aj rýchlejší a dôkladnejší priebeh pracieho cyklu.

S práčkou plnenou spredu Bosch WAV28EH0BY nebudete plytvať vodou ani peniazmi

S technológiou ActiveWater poskytne práčka Bosch WAV28EH0BY dokonalé výsledky prania s využitím len potrebného množstva vody. V práčke vstavané senzory neustále upravujú spotrebu vody v závislosti od typu tkaniny a množstva bielizne. Bosch WAV28EH0BY má patentovaný bubon so systémami plnenia vodou, ktoré umožňujú rýchlejšie namáčanie bielizne. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkou plnenou spredu Bosch WAV28EH0BY vodou plytvať nebudete.

Na práčku Bosch WAV28EH0BY sa môžete spoľahnúť

Práčka s predným plnením Bosch WAV28EH0BY má záruku AquaStop počas celej doby spotrebiča v prípade poškodenia vodou. Automatická práčka Bosch WAV28EH0BY využíva systém AquaStop obsahujúci špeciálnu dvojvrstvovú prívodnú hadicu, bezpečnostný ventil a podlahovú vaňou s plavákovým spínačom. To všetko zabraňuje akémukoľvek poškodeniu vodou, či už na prívode vody alebo vnútri práčky Bosch WAV28EH0BY. Kompletné podmienky záruky nájdete na stránkach výrobcu.

Parametre a špecifikácia

Hmotnosť

Hmotnosť 82,3 kg

Ocenenie

Ocenenie Nie

Pripojenie a kompatibilita

Pripojenie WiFi, Bluetooth
Kompatibilita Home Connect

Dĺžka hadice

Dĺžka prívodnej hadice 1,5 m
Dĺžka odpadovej hadice 1,5 m (1,5 m)

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda A
Trieda účinnosti odstreďovania B
Doba trvania (program ECO 40-60) 224 min (3,73 h)
Emisie hluku šíreného vzduchom A
Vážená spotreba vody na cyklus 48 l

Rozmery práčky

Hĺbka 59 cm
Šírka 59,8 cm
Výška 84,8 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Typ modelu Samostatne stojací model
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot./min

Funkcie

Funkcie práčky Invertorový motor, Hmotnostná automatika, Odložený štart, Rýchly program, Displej, Automatické dávkovanie, Ovládanie mobilom, Detská poistka
Technológie práčky Aqua stop

Farba práčky

Farba Biela
Kód:  BOPR031
Produktové číslo:  WAV28EH0BY
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB11