Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

BOSCH WAU28S60BY

+ záruka 10 rokov na motor
Akciová cena
Cena s CashBack 459,90 €
539,90 €
449,92 € bez DPH

BOSCH WAU28S60BY

Práčka BOSCH WAU28S60BY robí všetko automaticky

Hľadáte práčku s predným plnením, ktorá je mimoriadne tichá a zároveň veľmi efektívna? Potom je práčka Bosch WAU28S60BY pre vás ako stvorená. Voľne stojaci spotrebič je vybavený tichým a výkonným motorom EcoSilence Drive s dlhou životnosťou, ktorý vyprodukuje až 1 400 ot./min. Do bubna s objemom 63 l sa zmestí až 9 kg bielizne (program EKO 40-60). Práčka s predným plnením Bosch WAU28S60BY využíva najnovšie technológie a funkcie, ako je napríklad systém automatického dávkovania i-DOS, funkcia SpeedPerfect výrazne urýchľujúca pranie či funkcia Reload, ktorá vám umožní pridať bielizeň aj v priebehu prania. Všetky nastavenia práčky vrátane odloženého štartu až o 24 hodín alebo koniec programu zobrazuje prehľadný LED displej.


Top 5 kľúčových benefitov práčky BOSCH WAU28S60BY

  • Systém i-DOS:  Bosch WAU28S60BY automaticky odmeria presné množstvo pracieho prostriedku a vody potrebnej pre každé pranie.
  • Všetko je automaticky prispôsobené potrebám vašej bielizne v závislosti od typu textílie a stupňa znečistenia.
  • EcoSilence Drive:  Bosch WAU28S60BY má extrémne efektívny a tichý motor s dlhou životnosťou.
  • SpeedPerfect:  Vaša bielizeň bude dokonale čistý až o 65 % menej času.
  • VarioDrum:  Mimoriadne šetrné a intenzívne pranie vďaka unikátnej štruktúre bubna.

Práčka s predným plnením Bosch WAU28S60BY automaticky dávkuje prací prostriedok

Rozlúčte sa s odmerkami. Spredu plnená práčka Bosch WAU28S60BY je vybavená automatickým dávkovacím systémom i-DOS, ktorý nastaví presné množstvo pracieho prostriedku za vás, a to presne na mililitre. Stačí len stlačiť tlačidlo. Vďaka presnému dávkovaniu je pranie šetrné k vašej bielizni a zároveň priateľské k životnému prostrediu aj vašej peňaženke. Šetrí totiž ako spotrebu vody, tak aj pracích prostriedkov.

Tichý a úsporný motor spredu plnenej práčky Bosch WAU28S60BY

Efektívny a tichý bezuhlíkový motor EcoSilence Drive vďaka svojej konštrukcii eliminuje hluk aj vibrácie a zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť. Je tak tichý, že môžete v spredu plnenej práčke Bosch WAU28S60BY prať napríklad aj počas doby, kedy vaše bábätko spí. Perfektný prací výkon s minimálnym úsilím pre tých z nás, ktorí si chcú život užiť.


Vedeli ste, že ...

Ovládanie práčok Bosch je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale na vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby. 


Práčka s predným plnením Bosch WAU28S60BY vyperie bielizeň dokonale a rýchlo

Práčka s predným plnením Bosch WAU28S60BY disponuje funkciou SpeedPerfect, čo je špeciálna funkcia vyvinutá pre situácie, keď záleží na čase. Môžete s ňou skrátiť čas prania až o 65 %* času bez kompromisov vo výsledku. Možno ju použiť v kombinácii s väčšinou programov, všetkými náplňami a druhmi textilu. Napríklad môžete zvolením programu mix v kombinácii s prídavnou funkciou SpeedPerfect vyprať až 4 kilogramy zmiešanej náplne počas len 41 minút. (*Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 ° C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.)

Plne automatické ovládanie automatickej práčky Bosch WAU28S60BY

Dosiahnuť dokonalé výsledky prania je s práčkou s predným plnením Bosch WAU28S60BY hračka. Stačí naplniť bubon bielizňou a stlačiť tlačidlo „Štart“. Vďaka automatickému programu práčka sama nastaví všetko potrebné pre vašu bielizeň a zaručí zakaždým perfektné vypratie.

Práčka spredu plnená Bosch WAU28S60BY umožňuje pridať bielizeň aj počas prania

Kedy ste naposledy naplnili práčku, spustili pranie, a potom si uvedomili, že ste zabudli detskú ponožku alebo tričko? Funkcia Reload, ktorou práčka Bosch WAU28S60BY disponuje, vám umožní jednoduché pridanie zabudnutého oblečenia alebo odobratie bielizne dokonca aj počas pracieho cyklu.* Stačí pozastaviť bežiaci program a otvoriť dvierka, aby ste jednoducho vložili chýbajúce kusy oblečenia do bubna, a následne pokračovať v praní. (*Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.)

Unikátny šetrný bubon práčky s predným plnením Bosch WAU28S60BY

Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemne a účinne perie všetky typy odevov, pretože rozdeľuje vodu rovnomerne bez vyťahovania, stláčania alebo poškodenia vašich obľúbených častí odevu. Kvapkovitá perforácia bubna a asymetrické lopatky spredu plnenej práčky Bosch WAU28S60BY jemne obracajú vašu bielizeň smerom do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým je zaistené nielen intenzívne pranie silno znečistenej bielizne, ale aj rýchlejší a dôkladnejší priebeh pracieho cyklu.

Automatická práčka Bosch WAU28S60BY vám ušetrí vodu aj peniaze

Technológia ActiveWater Plus poskytuje dokonalé výsledky prania a súčasne používa len nevyhnutné množstvo vody. Vstavané senzory práčky Bosch WAU28S60BY upravujú spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. Súčasne náš patentovaný bubon a systémy plnenia vodou umožňujú rýchlejšie namáčanie. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkami Bosch vodou plytvať nebudete.
Parametre a špecifikácia

Ocenenie

Ocenenie Nie

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda C
Trieda účinnosti odstreďovania B
Doba trvania (program ECO 40-60) 217 min (3,62 h)
Emisie hluku šíreného vzduchom A
Vážená spotreba vody na cyklus 44 l

Rozmery práčky

Hĺbka 59 cm
Šírka 59,8 cm
Výška 84,5 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Typ modelu samostatne stojací model
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot./min

Funkcie

Funkcie práčky invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, automatické dávkovanie, detská poistka

Farba práčky

Farba Biela

Hmotnosť

Hmotnosť 71,4 kg
Kód:  BOPR017
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WAU28S60BY
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB31