Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

BOSCH WAU28R60BY

+ záruka 10 rokov na motor
Vianočné trháky
Cena s CashBack 439,90 €
499,90 €
416,58 € bez DPH

BOSCH WAU28R60BY

Veľmi tichá a výkonná práčka Bosch WAU28R60BY

Hľadáte práčku s predným plnením, ktorá je mimoriadne tichá a zároveň veľmi efektívna? Potom je práčka Bosch WAU28R60BY pre vás ako stvorená. Voľne stojaci spotrebič je vybavený tichým a výkonným motorom EcoSilence Drive s dlhou životnosťou, ktorý vyprodukuje až 1 400 ot./min. Do bubna s objemom 63 l sa zmestí až 9 kg bielizne (program EKO 40°-60°). Práčka Bosch WAU28R60BY využíva najnovšie technológie a funkcie, ako je napríklad funkcia SpeedPerfect výrazne urýchľujúca pranie, systém AntiStain pre jednoduché odstránenie škvŕn či funkcia Reload, ktorá vám umožní pridať bielizeň aj v priebehu prania. Všetky nastavenia práčky vrátane odloženého štartu až o 24 hodín alebo koniec programu zobrazuje prehľadný dotykový LED displej.


Top 5 kľúčových benefitov práčky Bosch WAU28R60BY

  • Systém AntiStain: Odstráni štyri najbežnejšie typy škvŕn (krv, maslo/olej, tráva, červené víno).
  • EcoSilence Drive: Bosch WAU28R60BY má extrémne efektívny a tichý motor s dlhou životnosťou.
  • SpeedPerfect: Vaša bielizeň bude dokonale čistá až o 65 % menej času.
  • VarioDrum: Bosch WAU28R60BY umožňuje mimoriadne šetrné a intenzívne pranie vďaka unikátnej štruktúre bubna.
  • DirectSelect Display: Výnimočne pohodlné ovládanie s dotykovým displejom a otočným voličom pre jednoduchý výber programu.

Tichý a úsporný motor spredu plnenej práčky Bosch WAU28R60BY

Efektívny a tichý bezuhlíkový motor EcoSilence Drive vďaka svojej konštrukcii eliminuje hluk aj vibrácie a zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť. Je tak tichý, že môžete v práčke Bosch WAU28R60BY prať napríklad aj počas doby, kedy vaše bábätko spí. Perfektný prací výkon s minimálnym úsilím pre tých z nás, ktorí si chcú život užiť.


Vedeli ste, že ...

Ovládanie práčok Bosch je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale na vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby.


Práčka s predným plnením Bosch WAU28R60BY vyperie bielizeň dokonale a rýchlo

Práčka s predným plnením Bosch WAU28R60BY disponuje funkciou SpeedPerfect, čo je špeciálna funkcia vyvinutá pre situácie, keď záleží na čase. Môžete s ňou skrátiť čas prania až o 65 %* času bez kompromisov vo výsledku. Možno ju použiť v kombinácii s väčšinou programov, všetkými náplňami a druhmi textilu. Napríklad môžete zvolením programu mix v kombinácii s prídavnou funkciou SpeedPerfect vyprať až 4 kilogramy zmiešanej náplne počas 41 minút.(*Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.)

Automatická práčka Bosch WAU28R60BY umožňuje pridať bielizeň aj počas prania

Kedy ste naposledy naplnili práčku, spustili pranie, a potom si uvedomili, že ste zabudli detskú ponožku alebo tričko? Funkcia Reload, ktorou automatická práčka Bosch WAU28R60BY disponuje, vám umožní jednoduché pridanie zabudnutého oblečenia alebo odobratie bielizne dokonca aj počas pracieho cyklu.* Stačí pozastaviť bežiaci program a otvoriť dvierka, aby ste jednoducho vložili chýbajúce kusy oblečenia do bubna, a následne pokračovať v praní. (*Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.)

Unikátny šetrný bubon práčky Bosch WAU28R60BY

Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemne a účinne perie všetky typy odevov, pretože rozdeľuje vodu rovnomerne bez vyťahovania, stláčania alebo poškodenia vašich obľúbených častí odevu. Kvapkovitá perforácia bubna a asymetrické lopatky práčky Bosch WAU28R60BY jemne obracajú vašu bielizeň smerom do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým je zaistené nielen intenzívne pranie silno znečistenej bielizne, ale aj rýchlejší a dôkladnejší priebeh pracieho cyklu.

Práčka spredu plnená Bosch WAU28R60BY vám ušetrí vodu aj peniaze

Technológia ActiveWater Plus poskytuje dokonalé výsledky prania a súčasne používa len nevyhnutné množstvo vody. Vstavané senzory práčky spredu plnenej Bosch WAU28R60BY upravujú spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. Súčasne náš patentovaný bubon a systémy plnenia vodou umožňujú rýchlejšie namáčanie. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkami Bosch vodou plytvať nebudete.


Parametre a špecifikácia

Ocenenie

Ocenenie Nie

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda C
Trieda účinnosti odstreďovania B
Doba trvania (program ECO 40-60) 217 min (3,62 h)
Emisie hluku šíreného vzduchom A
Vážená spotreba vody na cyklus 44 l

Rozmery práčky

Hĺbka 59 cm
Šírka 59,8 cm
Výška 84,8 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Typ modelu samostatne stojací model
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot./min

Funkcie

Funkcie práčky invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, detská poistka

Farba práčky

Farba Biela

Hmotnosť

Hmotnosť 71 kg
Kód:  BOPR016
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WAU28R60BY
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB01