Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

BOSCH WAU28PH0BY

+ záruka 10 rokov na motor
Akciová cena
618,90 €
515,75 € bez DPH

BOSCH WAU28PH0BY

Inteligentná práčka s predným plnením BOSCH WAU28PH0BY robí všetko automaticky

Hľadáte práčku s predným plnením, ktorá je mimoriadne tichá a zároveň veľmi efektívna? Potom je práčka BOSCH WAU28PH0BY pre vás ako stvorená. Voľne stojaci spotrebič je vybavený tichým a výkonným motorom EcoSilence Drive s dlhou životnosťou, ktorý vyprodukuje až 1 400 ot./min. Do bubna s objemom 63 l sa zmestí až 9 kg bielizne (program EKO 40°-60°). Spredu plnená práčka BOSCH WAU28PH0BY využíva najnovšie technológie a funkcie, ako je napríklad systém automatického dávkovania i-DOS, funkcia SpeedPerfect výrazne urýchľujúca pranie, ActiveWater Plus pre presné nastavenie spotreby vody či možnosť prepojenia s aplikáciou Home Connect. Všetky nastavenia práčky vrátane odloženého štartu až o 24 hodín alebo koniec programu zobrazuje dotykový LED displej.


Top 5 kľúčových benefitov spredu plnenej práčky BOSCH WAU28PH0BY

  • Systém i-DOS: Bosch WAU28PH0BY automaticky odmeria presné množstvo pracieho prostriedku a vody potrebné pre každé pranie.
  • Systém Home Connect: Domáce spotrebiče s inteligentným prepojením pre jednoduchšie každodenný život.
  • Všetko je automaticky prispôsobené potrebám vašej bielizne v závislosti od typu textílie a stupňa znečistenia.
  • Pohon EcoSilence Drive: Extrémne úsporný a tichý chod, navyše s 10-ročnou zárukou.
  • SpeedPerfect: S práčkou Bosch WAU28PH0BY bude vaša bielizeň dokonale čistá až o 65 % menej času.

Inteligentné prepojenie pomocou aplikácie Home Connect

Voľba správneho programu pre vašu bielizeň je teraz hračkou. Práčka s predným plnením Bosch WAU28PH0BY je vybavená technológiou Home Connect, ktorá vám pomôže so správnym nastavením pracieho programu. Stačí v aplikácii Home Connect zadať farbu, materiál a stupeň znečistenia. Vaša bielizeň bude vždy dokonale a zároveň šetrne vypraná. Vzdialené ovládanie práčky Bosch WAU28PH0BY poskytuje kompletnú kontrolu nad praním jednoduchým stlačením tlačidla. Jednoducho používajte váš mobil alebo tablet na pohodlné ovládanie a monitorovanie vášho spotrebiča vzdialene pomocou aplikácie Home Connect. Môžete riadiť váš domov tak, ako sa vám páči, dokonca aj keď v ňom nie ste.

Spredu plnená práčka Bosch WAU28PH0BY automaticky dávkuje prací prostriedok

Rozlúčte sa s odmerkami. Spredu plnená práčka Bosch WAU28PH0BY je vybavená automatickým dávkovacím systémom i-DOS, ktorý nastaví presné množstvo pracieho prostriedku za vás, a to presne na mililitre. Stačí len stlačiť tlačidlo. Vďaka presnému dávkovaniu je pranie šetrné k vašej bielizni a zároveň priateľské k životnému prostrediu aj vašej peňaženke. Šetrí totiž ako spotrebu vody, tak aj pracie prostriedky.

Tichý a úsporný motor automatickej práčky Bosch WAU28PH0BY

Efektívny a tichý bezuhlíkový motor EcoSilence Drive vďaka svojej konštrukcii eliminuje hluk aj vibrácie a zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť. Je tak tichý, že môžete v automatickej práčke Bosch WAU28PH0BY prať napríklad aj počas doby, kedy vaše bábätko spí. Perfektný prací výkon s minimálnym úsilím pre tých z nás, ktorí si chcú život užiť.


Vedeli ste, že ...

Ovládanie práčok Bosch je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale na vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby.


Práčka spredu plnená Bosch WAU28PH0BY vyperie bielizeň dokonale a rýchlo

Práčka spredu plnená Bosch WAU28PH0BY disponuje funkciou SpeedPerfect, čo je špeciálna funkcia vyvinutá pre situácie, keď záleží na čase. Môžete s ňou skrátiť čas prania až o 65 %* času bez kompromisov vo výsledku. Možno ju použiť v kombinácii s väčšinou programov, všetkými náplňami a druhmi textilu. Napríklad môžete zvolením programu mix v kombinácii s prídavnou funkciou SpeedPerfect vyprať až 4 kilogramy zmiešanej náplne počas 41 minút. (*Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.)

Plne automatické ovládanie práčky s predným plnením Bosch WAU28PH0BY

Dosiahnuť dokonalé výsledky prania je s práčkou s predným plnením Bosch WAU28PH0BY hračka. Stačí naplniť bubon bielizňou a stlačiť tlačidlo „Štart“. Vďaka automatickému programu práčka sama nastaví všetko potrebné pre vašu bielizeň a zaručí zakaždým perfektné vypranie.

Práčka s predným plnením Bosch WAU28PH0BY umožňuje pridať bielizeň aj počas prania

Kedy ste naposledy naplnili práčku, spustili pranie, a potom si uvedomili, že ste zabudli detskú ponožku alebo tričko? Funkcia Reload, ktorou práčka s predným plnením Bosch WAU28PH0BY disponuje, vám umožní jednoduché pridanie zabudnutého oblečenia alebo odobratie bielizne dokonca aj počas pracieho cyklu.* Stačí pozastaviť bežiaci program a otvoriť dvierka, aby ste jednoducho vložili chýbajúce kusy oblečenia do bubna, a následne pokračovať v praní. (*Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.)

Unikátny šetrný bubon práčky Bosch WAU28PH0BY

Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemne a účinne perie všetky typy odevov, pretože rozdeľuje vodu rovnomerne bez vyťahovania, stláčania alebo poškodenia vašich obľúbených častí odevu. Kvapkovitá perforácia bubna a asymetrické lopatky práčky Bosch WAU28PH0BY jemne obracajú vašu bielizeň smerom do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým je zaistené nielen intenzívne pranie silno znečistenej bielizne, ale aj rýchlejší a dôkladnejší priebeh pracieho cyklu.

Spredu plnená práčka Bosch WAU28PH0BY vám ušetrí vodu aj peniaze

Technológia ActiveWater Plus poskytuje dokonalé výsledky prania a súčasne používa len nevyhnutné množstvo vody. Vstavané senzory práčky Bosch WAU28PH0BY upravujú spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. Súčasne náš patentovaný bubon a systémy plnenia vodou umožňujú rýchlejšie namáčanie. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkami Bosch vodou plytvať nebudete.

Doživotná záruka AquaStop na škody spôsobené vodou

Na práčku Bosch WAU28PH0BY sa vzťahuje záruka AquaStop značky Bosch v prípade poškodenia vodou po celú dobu životnosti spotrebiča. Automatické práčky so systémom AquaStop obsahujú špeciálnu dvojvrstvovú prívodnú hadicu, bezpečnostný ventil a podlahovú vaňu s plavákovým spínačom zabraňujúcim akémukoľvek poškodeniu vodou, či už na prívode vody alebo vo vnútri spotrebiča.Parametre a špecifikácia

Funkcie

Funkcie inteligentný

Ocenenie

Ocenenie Nie

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda C
Trieda účinnosti odstreďovania B
Doba trvania (program ECO 40-60) 217 min (3,62 h)
Emisie hluku šíreného vzduchom A
Vážená spotreba vody na cyklus 44 l

Rozmery práčky

Hĺbka 59 cm
Šírka 59,8 cm
Výška 84,5 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Typ modelu samostatne stojací model
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot./min

Funkcie

Funkcie práčky invertorový motor, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, automatické dávkovanie, ovládanie mobilom, detská poistka
Technológie práčky Aqua stop

Pripojenie a kompatibilita

Pripojenie WiFi
Kompatibilita Home Connect

Farba práčky

Farba Biela

Hmotnosť

Hmotnosť 73 kg

Funkcie a výbava

Funkcie a výbava Inteligentný
Kód:  BOPR015
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WAU28PH0BY
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB29