Obnoviť stránku

BOSCH WAT28561BY

A+++
-20%
589 €
470,90 €
392,42 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

BOSCH WAT28561BY5 dôvodov na kúpu práčky BOSCH WAT28561BY

  • Systém AntiStain efektívne odstráni štyri najbežnejšie typy škvŕn
  • Unikátna štruktúra bubna VarioDrum zaistí mimoriadne šetrné a intenzívne pranie bielizne
  • Motor EcoSilence Drive sa postará o maximálne efektívnu a tichú prevádzku a dlhú životnosť spotrebiča
  • Vďaka nízkej hlučnosti 49 dB/75 dB práčka perie a odstreďuje obzvlášť ticho
  • Displej DirectSelect a podsvietený otočný volič umožnia intuitívne ovládanie spotrebiča a jednoduché zvolenie programu

Spredu plnená práčka BOSCH WAT28561BY s tichým a energeticky úsporným motorom EcoSilence Drive s 10-ročnou zárukou

Spredu plnená práčka BOSCH WAW32540EU je vybavená úsporným a tichým bezuhlíkovým motorom EcoSilence Drive, ktorý vďaka špeciálnej konštrukcii redukuje hluk a vibrácie počas prania. Navyše nedochádza k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo pozitívne ovplyvňuje životnosť spotrebiča. Vďaka tichej prevádzke je práčka vhodná do kuchýň prepojených s obývacou izbou a nebude vás rušiť ani počas nočného prania.

Úspora času alebo energie

Funkcia VarioPerfect umožňuje nastaviť pri väčšine programov 2 variabilné režimy na rýchlejšie alebo úspornejšie pranie. Vďaka tomu ušetríte až 65 % času alebo až 50 % energie, čo sa pozitívne prejaví na vyúčtovaní spotreby energií.

Práčka spredu plnená BOSCH WAT28561BY má inteligentné riešenie na zabudnuté kusy bielizne

Občas sa stane, že zabudnete do bubna práčky vložiť ponožku alebo tričko. S funkciou Reload je tento problém vyriešený. Stlačením tlačidla môžete prací cyklus pozastaviť, otvoriť dvere práčky a doplniť zabudnutú bielizeň. Opätovným stlačením tlačidla bude práčka spredu plnená BOSCH WAT28561BY pokračovať v zvolenom pracom programe. Podľa zvoleného programu je funkcia Reload dostupná počas 89 % trvania pracieho cyklu.


Vedeli ste, že...

Ovládanie práčok Bosch je vďaka veľkému LED displeju a prehľadnému ovládaciemu panelu veľmi jednoduché a intuitívne. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale na vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby.


Viac stability, menej vibrácií a tichá prevádzka práčky s predným plnením BOSCH WAT28561BY

Práčka s predným plnením BOSCH WAT28561BY disponuje kruhovým dizajnom bočných stien AntiVibration, ktorý zaisťuje väčšiu stabilitu a eliminuje vibrácie spôsobené otáčaním bubna. Nechýba ani dodatočná izolácia efektívne znižujúca hluk, takže práčka je počas prevádzky veľmi tichá, a to aj pri odstreďovaní.

Chráňte životné prostredie a šetrite peniaze s práčkou plnenou spredu BOSCH WAT28561BY

Úsporná technológia ActiveWater využíva vstavané senzory, pomocou ktorých upravuje spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. S práčkou plnenou spredu BOSCH WAT28561BY využijete len nevyhnutné množstvo vody pri zachovaní vynikajúcich výsledkov prania. Vďaka patentovanému bubnu a systému plnenia vodou je umožnené rýchlejšie namáčanie bielizne.

Jemné a maximálne šetrné pranie s vysokou účinnosťou

Patentovaný systém VarioDrum sa postará o jemné a účinne pranie všetkých typov odevov. Počas pracieho procesu je voda rozdeľovaná rovnomerne bez vyťahovania, stláčania alebo poškodenia odevov. Kvapkovitá perforácia bubna a asymetrické lopatky šetrne obracajú vašu bielizeň smerom do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým je zaistené nielen intenzívne pranie silno znečistenej bielizne, ale aj rýchlejší priebeh pracieho cyklu.

Špeciálne programy na šetrné pranie chúlostivých tkanín

Na šetrné pranie vlny, perového oblečenia, hodvábu, športového a fitness oblečenia sú k dispozícii špeciálne programy, ktoré konkrétnym tkanivám poskytnú maximálnu starostlivosť. Alergici zaiste ocenia program AllergyPlus a ak sa veľmi ponáhľate, ponúkajú niektoré práčky Bosch aj super rýchly 15-minútový program.


5,0
hodnotilo 6 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Materiál vane antikoro
Plnenie Spredu plnená
Šírka plniaceho otvoru 32 cm
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot./min
Typ modelu samostatne stojací model

Rozmery práčky

Hĺbka 59 cm
Veľkosť (hĺbka) Štandardná (nad 50 cm)
Šírka 59,8 cm
Veľkosť (šírka) Štandardná (nad 45 cm)
Výška 84,8 cm

Energetické parametre práčky

Trieda energetickej účinnosti A+++
Kapacita práčky 9 kg
Ročná spotreba energie (AE C) 152 kWh/annum
Ročná spotreba vody (AW C) 11 220 l
Trieda účinnosti odstreďovania B
Hlučnosť prania 49 dB
Hlučnosť odstreďovania 75 dB

Programy a funkcie

Programy a funkcie rýchly program, hmotnostná automatika, invertorový motor, detská poistka, funkcia škvrny, odložený štart, Power Wash, displej, voštinový bubon

Hmotnosť

Hmotnosť 70 kg

Farba

Farba Biela
Kód:  BOPR005
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WAT28561BY
Odkazy: Opis výrobku Stránky výrobcu
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB21