Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

BOSCH WAN28162BY

+ záruka 10 rokov na motor
Akciová cena
329,90 €
274,92 € bez DPH

BOSCH WAN28162BY

Veľmi tichá a výkonná práčka BOSCH WAN28162BY

Hľadáte práčku s predným plnením, ktorá je mimoriadne tichá a zároveň veľmi efektívna? Potom je práčka BOSCH WAN28162BY pre vás ako stvorená. Voľne stojaci spotrebič je vybavený tichým a výkonným motorom EcoSilence Drive s dlhou životnosťou, ktorý vyprodukuje až 1 388 ot./min. Do bubna s objemom 55 l sa zmestí až 7 kg bielizne (program EKO 40°-60°). Práčka BOSCH WAN28162BY využíva najnovšie technológie a funkcie, ako je napríklad funkcia SpeedPerfect výrazne urýchľujúca pranie, ActiveWater pre presné nastavenie spotreby vody či funkcia Reload, ktorá vám umožní pridať bielizeň aj v priebehu prania. Všetky nastavenia práčky vrátane odloženého štartu až o 24 hodín alebo koniec programu zobrazuje prehľadný LED displej.


Top 5 kľúčových benefitov práčky BOSCH WAN28162BY

  • EcoSilence Drive: Bosch WAN28162BY má extrémne efektívny a tichý motor s dlhou životnosťou.
  • AlergiePlus: špeciálne vyvinutý program pre potreby alergikov a osoby s citlivou pokožkou.
  • SpeedPerfect: S práčkou Bosch WAN28162BY bude vaša bielizeň dokonale čistá až o 65 % menej času.
  • ActiveWater: Presné nastavenie spotreby vody vďaka automatickej detekcii náplne pri každom praní.
  • LED displej zobrazujúci možnosť odloženého štartu alebo konca programu až o 24 hodín.

Tichý a úsporný motor práčky Bosch WAN28162BY

Efektívny a tichý bezuhlíkový motor EcoSilence Drive vďaka svojej konštrukcii eliminuje hluk aj vibrácie a zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť. Je tak tichý, že môžete v práčke Bosch WAN28162BY prať napríklad aj počas doby, kedy vaše bábätko spí. Perfektný prací výkon s minimálnym úsilím pre tých z nás, ktorí si chcú život užiť.


Vedeli ste, že ...

Ovládanie práčok Bosch je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale na vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby.


Práčka Bosch WAN28162BY vyperie bielizeň dokonale a rýchlo

Práčka Bosch WAN28162BY disponuje funkciou SpeedPerfect, čo je špeciálna funkcia vyvinutá pre situácie, keď záleží na čase. Môžete s ňou skrátiť čas prania až o 65 %* času bez kompromisov vo výsledku. Možno ju použiť v kombinácii s väčšinou programov, všetkými náplňami a druhmi textilu. Napríklad môžete zvolením programu mix v kombinácii s prídavnou funkciou SpeedPerfect vyprať až 4 kilogramy zmiešanej náplne počas 41 minút. (*Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.)

Perfektne ošetrená bielizeň bez alergénov

Prísne na baktérie, jemne na citlivú pokožku. Oblečenie, ktoré nie je riadne vyprané, často obsahuje alergénne častice, ktoré môžu spôsobovať podráždenie kože. Práčka Bosch WAN28162BY je vybavená programom AlergiePlus, čo je špeciálne vyvinutý program pre potreby alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Pri jeho zvolení sa používa vyššia teplota prania rovnako ako dodatočné plákanie, čím sa zníži množstvo alergénov na minimum. To znamená menej peľových častíc, zvieracej srsti a roztočov vo vašej bielizni.

Práčka Bosch WAN28162BY umožňuje pridať bielizeň aj počas prania

Kedy ste naposledy naplnili práčku, spustili pranie a potom si uvedomili, že ste zabudli detskú ponožku alebo tričko? Funkcia Reload, ktorou práčka Bosch WAN28162BY disponuje, vám umožní jednoduché pridanie zabudnutého oblečenia alebo odobratie bielizne dokonca aj počas pracieho cyklu.* Stačí pozastaviť bežiaci program a otvoriť dvierka, aby ste jednoducho vložili chýbajúce kusy oblečenia do bubna, a následne pokračovať v praní. (*Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.)

Práčka Bosch WAN28162BY vám ušetrí vodu aj peniaze

Technológia ActiveWater poskytuje dokonalé výsledky prania a súčasne používa len nevyhnutné množstvo vody. Vstavané senzory práčky Bosch WAN28162BY upravujú spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. Súčasne náš patentovaný bubon a systémy plnenia vodou umožňujú rýchlejšie namáčanie. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkami Bosch vodou plytvať nebudete.Parametre a špecifikácia

Ocenenie

Ocenenie Nie

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda D
Trieda účinnosti odstreďovania B
Doba trvania (program ECO 40-60) 200 min (3,33 h)
Emisie hluku šíreného vzduchom B
Vážená spotreba vody na cyklus 45 l

Rozmery práčky

Hĺbka 55 cm
Šírka 59,8 cm
Výška 84,8 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Typ modelu samostatne stojací model
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 388 ot./min

Funkcie

Funkcie práčky invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, detská poistka

Farba práčky

Farba Biela

Hmotnosť

Hmotnosť 71 kg
Kód:  BOPR014
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WAN28162BY
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB21