Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

BOSCH WAN24291BY

+ záruka 10 rokov na motor
Vianočné trháky
Kúpiť so zľavovým kódom DARCEKY10 376,11 €
417,90 €
348,25 € bez DPH

BOSCH WAN24291BY

Veľmi tichá a výkonná práčka BOSCH WAN24291BY

Hľadáte práčku s predným plnením, ktorá je mimoriadne tichá a zároveň veľmi efektívna? Potom je práčka BOSCH WAN24291BY pre vás ako stvorená. Voľne stojaci spotrebič je vybavený tichým a výkonným motorom EcoSilence Drive s dlhou životnosťou, ktorý vyprodukuje až 1 200 ot./min. Do bubna s objemom 55 l sa zmestí až 8 kg bielizne (program EKO 40°-60°). Práčka BOSCH WAN24291BY využíva najnovšie technológie a funkcie, ako je napríklad funkcia SpeedPerfect výrazne urýchľujúca pranie, ActiveWater pre presné nastavenie spotreby vody či funkcia Reload, ktorá vám umožní pridať bielizeň aj v priebehu prania. Všetky nastavenia práčky vrátane odloženého štartu až o 24 hodín alebo koniec programu zobrazuje prehľadný LED displej.


Top 5 kľúčových benefitov práčky BOSCH WAN24291BY

  • EcoSilence Drive: Bosch WAN24291BY má extrémne efektívny a tichý motor s dlhou životnosťou.
  • SpeedPerfect: Vaša bielizeň bude dokonale čistý až o 65 % menej času.
  • ActiveWater: Presné nastavenie spotreby vody vďaka automatickej detekcii náplne pri každom praní.
  • LED displej zobrazujúci možnosť odloženého štartu alebo konca programu až o 24 hodín.
  • Tmavá bielizeň: Bosch WAN24291BY disponuje programom pre jemné pranie tmavého oblečenia, ako napríklad džínsov.

Tichý a úsporný motor práčky Bosch WAN24291BY

Efektívny a tichý bezuhlíkový motor EcoSilence Drive vďaka svojej konštrukcii eliminuje hluk aj vibrácie a zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť. Je tak tichý, že môžete v práčke Bosch WAN24291BY prať napríklad aj počas doby, kedy vaše bábätko spí. Perfektný prací výkon s minimálnym úsilím pre tých z nás, ktorí si chcú život užiť.


Vedeli ste, že ...

Ovládanie práčok Bosch je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale na vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby.


Práčka Bosch WAN24291BY vyperie bielizeň dokonale a rýchlo

Práčka Bosch WAN24291BY disponuje funkciou SpeedPerfect, čo je špeciálna funkcia vyvinutá pre situácie, keď záleží na čase. Môžete s ňou skrátiť čas prania až o 65 %* času bez kompromisov vo výsledku. Možno ju použiť v kombinácii s väčšinou programov, všetkými náplňami a druhmi textilu. Napríklad môžete zvolením programu mix v kombinácii s prídavnou funkciou SpeedPerfect vyprať až 4 kilogramy zmiešanej náplne počas 41 minút. (*Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.)

Perfektne ošetrená bielizeň bez alergénov

Prísne na baktérie, jemne na citlivú pokožku. Oblečenie, ktoré nie je riadne vyprané, často obsahuje alergénne častice, ktoré môžu spôsobovať podráždenie kože. Práčka Bosch WAN24291BY je vybavená programom AlergiePlus, čo je špeciálne vyvinutý program pre potreby alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Pri jeho zvolení sa používa vyššia teplota prania rovnako ako dodatočné plákanie, čím sa zníži množstvo alergénov na minimum. To znamená menej peľových častíc, zvieracej srsti a roztočov vo vašej bielizni.

Práčka Bosch WAN24291BY umožňuje pridať bielizeň aj počas prania

Kedy ste naposledy naplnili práčku, spustili pranie a potom si uvedomili, že ste zabudli detskú ponožku alebo tričko? Funkcia Reload, ktorú práčka Bosch WAN24291BY disponuje, vám umožní jednoduché pridanie zabudnutého oblečenie alebo odobratie bielizne dokonca aj počas pracieho cyklu.* Stačí pozastaviť bežiaci program a otvoriť dvierka, aby ste jednoducho vložili chýbajúce kusy oblečenia do bubna, a následne pokračovať v praní. (*Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.)

Práčka Bosch WAN24291BY vám ušetrí vodu aj peniaze

Technológia ActiveWater poskytuje dokonalé výsledky prania a súčasne používa len nevyhnutné množstvo vody. Vstavané senzory práčky Bosch WAN24291BY upravujú spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. Súčasne náš patentovaný bubon a systémy plnenia vodou umožňujú rýchlejšie namáčanie. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkami Bosch vodou plytvať nebudete.

Doživotná záruka AquaStop na škody spôsobené vodou

Na práčku Bosch WAN24291BY sa vzťahuje záruka AquaStop značky Bosch v prípade poškodenia vodou po celú dobu životnosti spotrebiča. Automatické práčky so systémom AquaStop obsahujú špeciálnu dvojvrstvovú prívodnú hadicu, bezpečnostný ventil a podlahovú vaňu s plavákovým spínačom zabraňujúcim akémukoľvek poškodeniu vodou, či už na prívode vody alebo vo vnútri spotrebiča.Parametre a špecifikácia

Ocenenie

Ocenenie Nie

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda C
Trieda účinnosti odstreďovania B
Doba trvania (program ECO 40-60) 209 min (3,48 h)
Emisie hluku šíreného vzduchom B
Vážená spotreba vody na cyklus 48 l

Rozmery práčky

Hĺbka 55 cm
Šírka 59,8 cm
Výška 84,8 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Typ modelu samostatne stojací model
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 200 ot./min

Funkcie

Funkcie práčky invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, automatické dávkovanie, detská poistka
Technológie práčky Aqua stop

Farba práčky

Farba Biela

Hmotnosť

Hmotnosť 71,2 kg
Kód:  BOPR013
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WAN24291BY
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB01