Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

BOSCH WAN24063BY

Akciová cena
348,90 €
290,75 € bez DPH

BOSCH WAN24063BY

Veľmi tichá a výkonná práčka BOSCH WAN24063BY

Hľadáte práčku s predným plnením, ktorá je mimoriadne tichá a zároveň veľmi efektívna?   Potom je práčka BOSCH  WAN24063BY pre vás ako stvorená. Voľne stojaci spotrebič je vybavený tichým a výkonným motorom EcoSilence Drive s dlhou životnosťou, ktorý vyprodukuje až 1 200 ot./min. Do bubna s objemom 55 l sa zmestí až 8 kg bielizne (program EKO 40° – 60°). Práčka BOSCH WAN24063BY využíva najnovšie technológie a funkcie, ako je napríklad funkcia SpeedPerfect výrazne urýchľujúca pranie, ActiveWater Plus na presné nastavenie spotreby vody či funkcia Reload, ktorá vám umožní pridať bielizeň aj v priebehu prania. Všetky nastavenia práčky vrátane odloženého štartu až o 24 hodín alebo koniec programu zobrazuje prehľadný LED displej.


Top 5 kľúčových benefitov práčky BOSCH WAN24063BY

  • EcoSilence Drive:  Bosch WAN24063BY má extrémne efektívny a tichý motor s dlhou životnosťou.
  • ActiveWater Plus: šetrí vodu a náklady vďaka systému bezstupňovej automatiky.
  • SpeedPerfect: s práčkou Bosch WAN24063BY bude vaša bielizeň dokonale čista až o 65 % menej času.
  • Funkcia Reload: umožňuje pohodlne pridať počas prania akýkoľvek zabudnutý kus bielizne.
  • LED displej zobrazujúci možnosť odloženého štartu alebo konca programu až o 24 hodín.

Tichý a úsporný motor práčky spredu plnenej Bosch WAN24063BY

Efektívny a tichý bezuhlíkový motor EcoSilence Drive vďaka svojej konštrukcii eliminuje hluk a vibrácie a zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť. Je taký tichý, že môžete v práčke spredu plnenej Bosch WAN24063BY prať napríklad aj vtedy, kedy vaše bábätko spí. Perfektný prací výkon s minimálnym úsilím pre tých z nás, ktorí si chcú život užiť.


Vedeli ste, že...

Ovládanie práčky Bosch WAN24063BY je ľahké a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale na vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby


Práčka s predným plnením WAN24063BY vyperie bielizeň dokonale a rýchlo

Práčka s predným plnením Bosch WAN24063BY disponuje funkciou SpeedPerfect, čo je špeciálna funkcia vyvinutá pre situácie, kedy záleží na čase. Môžete s ňou skrátiť čas prania až o 65 %* času bez kompromisov vo výsledku. Možno ju použiť v kombinácii s väčšinou programov, všetkými náplňami a druhmi textilu. Napríklad môžete zvolením programu mix v kombinácii s prídavnou funkciou SpeedPerfect vyprať až 4 kilogramy zmiešanej náplne iba za 41 minút.


(* Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.)

Práčka plnená spredu Bosch WAN24063BY umožňuje pridať bielizeň aj počas prania

Kedy ste naposledy naplnili práčku, spustili pranie, a potom si uvedomili, že ste zabudli detskú ponožku alebo tričko? Funkcia Reload, ktorou práčka  plnená spredu Bosch WAN24063BY disponuje, vám umožní jednoduché pridanie zabudnutého oblečenia alebo odobratie bielizne dokonca aj počas pracieho cyklu. *Stačí pozastaviť bežiaci program a otvoriť dvierka, aby ste jednoducho vložili chýbajúce kusy oblečenia do bubna, a následne pokračovať v praní.
 (* Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.)

Spredu plnená práčka Bosch WAN24063BY vám ušetrí vodu aj peniaze

Technológia ActiveWater poskytuje dokonalé výsledky prania a súčasne používe len nevyhnutne potrebné množstvo vody. Vstavané senzory spredu plnenej práčky Bosch WAN24063BY upravujú spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. Súčasne náš patentovaný bubon a systémy plnenia vodou umožňujú rýchlejšie namáčanie. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkou Bosch WAN24063BY plytvať vodou nebudete.


Parametre a špecifikácia

Ocenenie

Ocenenie Nie

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda C
Trieda účinnosti odstreďovania B
Doba trvania (program ECO 40-60) 209 min (3,48 h)
Emisie hluku šíreného vzduchom B
Vážená spotreba vody na cyklus 48 l

Rozmery práčky

Hĺbka 60 cm
Šírka 59,8 cm
Výška 84,8 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Typ modelu samostatne stojací model
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 200 ot./min

Funkcie

Funkcie práčky invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, detská poistka, zvukový signál ukončenia programu
Technológie práčky Aquaoverflow

Farba práčky

Farba Biela

Dĺžka hadice

Dĺžka prívodnej hadice 1,5 m
Dĺžka odpadovej hadice 1,5 m (1,5 m)

Hmotnosť

Hmotnosť 68,65 kg
Kód:  BOPR033
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WAN24063BY
Odkazy: Informačný list Stránky výrobcu
P-DC1-WEB21