Obnoviť stránku

TASSIMO Vivy2 TAS1404

-65%
Akciová cena
109 €
37,90 €
31,58 € bez DPH

TASSIMO Vivy2 TAS1404Príprava obľúbeného nápoja stlačením jediného tlačidla

Ak si radi doprajete kvalitnú a lahodnú kávu či iné nápoje a obťažuje vás zložité nastavovanie prístroja, tak vás určite zaujme automatický kapsulový kávovar Bosch TASSIMO Vivy 2. Vďaka jednoduchému ovládaniu pripravíte váš obľúbený nápoj jednoduchým stlačením jediného tlačidla. Stačí vložiť kapsulu s vašou obľúbenou príchuťou a o všetko ostatné sa kávovar postará sám.


Kompaktný a elegantný dizajn

TASSIMO Vivy 2 sa pýši moderným dizajnom v elegantnom bielom vyhotovení, vďaka ktorému sa stane ozdobou vašej kuchyne alebo kancelárie. Kávovar navyše disponuje kompaktnými rozmermi, takže nezaberie na kuchynskej linke príliš veľa priestoru. Pre flexibilné využitie je Vivy 2 vybavený výškovo nastaviteľným stojanom, čo poteší predovšetkým milovníkov kávy preferujúcich veľké hrnčeky alebo poháre.


Jednoduchá obsluha

Inovatívny prietokový ohrievač sa postará o rýchle nahrievanie kávovaru, takže vaša káva bude pripravená v priebehu okamihu. Súčasťou prístroja je nádržka na vodu s objemom 0,7 litra, ktorú ľahko vyberiete a doplníte vodou z kohútika. Pre dokonalý prehľad je kávovar TASSIMO vybavený LED ukazovateľmi, ktoré vás informujú o okamžitom stave prístroja.


Tassimo Intellibrew

Táto patentovaná technológia vám umožní zakaždým pripraviť lahodnú kávu ako z kaviarne, a to vďaka čiarovému kódu na každej kapsule, ktorý obsahuje informáciu o optimálnom množstve vody, teplote a dobe sparenia pre prípravu perfektného nápoja.

Krátka doba prípravy

Inovatívny prietokový ohrievač znižuje čas zahrievania prístroja na minimum. Pri príprave viacerých nápojov nie je nutné vodu ohrievať. Prenosu chutí zabraňuje samovoľné čistenie trysiek parou po dokončení prípravy každej šálky.

Jednoduché čistenie

Prístroj sám oznámi, kedy je potrebné odvápniť. Proces čistenia sparovacieho systému a odstránenie vodného kameňa sa spustí automaticky po vložení servisnej kapsuly so špeciálnym čiarovým kódom, ktorá je súčasťou balenia.

Nastaviteľný stojan na šálky

Pre optimálnu prípravu mnohých druhov kávy slúži vymeniteľný stojan na rôzne veľkosti šálok. Jednoduchým nastavením stojana tak vždy vytvoríte kávu ako profesionál.

Odnímateľná nádoba na vodu

Jednoduchej príprave kávy pomáha vyberateľná nádržka na vodu s objemom 0,7 litra. Kávovar je tiež vybavený ukazovateľom množstva vody. Vždy tak budete mať prehľad o spotrebe vody a potrebe doplnenia.

Automatická úspora energie

Kávovar vám pomáha šetriť náklady hneď niekoľkými spôsobmi. Jedinečný prietokový ohrievač zabezpečí, aby sa pri príprave nápoja ohrialo len nevyhnutné množstvo vody. Po príprave každého nápoja sa spotrebič automaticky prepne do pohotovostného režimu.


Dodatočné informácie ku kávovaru Bosch TASSIMO Vivy 2

  • Kategória: kapsulový kávovar
  • Farebné vyhotovenie: biele
  • Hmotnosť: 2,2 kg
  • Pripojenie na vodu: nie
  • Dĺžka prívodového kábla: 1 m
  • Typ ovládania: tlačidlové
  • Nastavenie sily/intenzity kávy/množstvo vody: áno
  • Vyberateľný zásobník vody: áno
  • Ukazovateľ množstva vody: áno
4,7
hodnotilo 28 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Príkon 1 300 W
Tlak 3,3 bar
Objem nádržky na vodu 0,7 l

Typ kapsúl

Druh kapsúl Tassimo

Funkcie

Funkcie výškovo nastaviteľný podstavec, samočistiaci systém, režim úspory energie

Rozmery a hmotnosť

Hĺbka 31 cm
Šírka 16,9 cm
Výška 25,1 cm
Hmotnosť 2,6 kg

Farba

Farba Strieborná

Typ kávovaru

Typ kapsulový
Kód:  BSHES005
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  TAS1404
Odkazy: Stránky výrobcu
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB25