Obnoviť stránku

Bosch SMS46MW01E

A++
-23%
Akciová ponuka
Na sklade > 5 ks
€569
€435,90
€363,25 bez DPH
Garantujeme najnižšiu cenu

Prečo si vybrať Bosch?

Môžete sa spoľahnúť, že umývačka Bosch nájde riešenie na všetko. Umývačky výrobca Bosch ponúkajú veľa praktických vlastností, od nastaviteľných políc po automatické programy, ktoré vám vyberú ten najvýhodnejší umývací cyklus. Umývanie riadu nikdy nebolo jednoduchšie - Bosch vždy dokonale umyje každý váš tanier.

10 rokov záruky na plášť umývačky

Vďaka našim kvalitným materiálom a perfektnému spracovaniu poskytujeme k našej štandardnej záruke naviac ešte zadarmo desaťročnú záruku na prehrdzavenie vnútorného plášťa umývačky. Záruku automaticky získate, ak si zakúpite umývačku Bosch a spĺňate všetky požiadavky uvedené v podrobných podmienkach.


Dávkovací asistent

Našli ste niekedy nerozpustené tablety na dne umývačky? Vďaka dávkovaciemu asistentu spadne čistiaca tableta priamo do malej záchytnej misky, kde jej presne mierený prúd okamžite rozpustí. Tým sa prostriedok dostane rovnomerne do celého priestoru, váš riad bude vždy perfektne čistý a vy prestanete plytvať svojimi tabletami.


Veľké taniere? Žiadny problém!

Výšku horného koša ľahko upravíte aj pri plnom zaťažení vďaka systému RackMatic s plným výsuvom. Jednoduchým stlačením páčok, nachádzajúcich sa po stranách horného koša, nastavíte jeho výšku v 3 úrovniach. Tento systém uľahčuje ukladanie riadu, ale aj vypratanie košov. Poskytuje teda dostatok miesta pre väčšie hrnce a iné riady v spodnom koši.


Menej vody, menej energie, ale väčší výkon

ActiveWater je revolučná preplachovacia technológia, vďaka ktorej získate maximum z každej kvapky vody. Vďaka cielenému rozloženiu vody, optimalizovanej filtračnej technológie, rýchlejšiemu ohrievaniu a vyššej výkonnosti čerpadla zaisťujúce dokonalejšiu cirkuláciu vody žiadna kvapka vody nepríde nazmar. Znížením spotreby vody a energie tento model znižuje dopad na životné prostredie a môže vám pomôcť ušetriť peniaze na vaše bežné výdavky.


Dostatok miesta pre všetok Váš každodenný riad a ešte niečo navyše...

Tento flexibilný systém košov VarioFlex je v hornom koši charakteristický štyrmi posuvnými časťami s dvoma sklopnými priehradkami a dvomi zásuvkami. Vďaka štyrom polohovateľným tŕňom v spodnom koši je tu tiež miesto pre väčšie hrnce, panvice a taniere. Pri nakladaní umývačky môžete teda navždy zabudnúť na narážanie hrncov pri opakovaných pokusoch je do umývačky naskladať!


Nielen pre vaše príbory, ale aj pre vaše šálky na espresso

Výsuvná príborová zásuvka Vario nahrádza klasický kôš na príbory a tým uvoľní veľa miesta v spodnom koši. Zásuvka sa skvele hodí na ukladanie príborov, ale aj väčších kuchynských potrieb, ako sú naberačky či metly. Do tejto tretej úrovne ukladania sa zmestia aj malé šálky na espreso.


Umyté a usušené 3× rýchlejšie

Ak stlačíte tlačidlo varioSpeed Plus, skráti sa čas umývania až o 66%. Dĺžka skráteného času sa okamžite objaví na displeji. Výsledkom je optimálne čistý, žiariaci a suchý riad v najkratšom možnom čase. Toto je ideálna voľba, ak potrebujete umyť veľké množstvo riadu a skla v najkratšom možnom čase.


Vyrobené v Nemecku

 
4,7
hodnotilo 7 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Ročná spotreba energie 262 kWh/annum
Ročná spotreba vody (AW C) 1 820 l
Trieda účinnosti sušenia A
Hlučnosť 46 dB
Typ Štandardný (60cm), Voľne stojací, S panelom
Funkcia Odložený štart, Aqua stop, Výmeník tepla, Detská poistka, Senzor naplnenia, Vodný senzor, Nastaviteľné koše, Displej
Výška 84,5 cm
Šírka 60 cm
Hĺbka 60 cm
Farba Biela
Kód:  BOMY55
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  SMS46MW01E
Odkazy: Stránky výrobcu