Obnoviť stránku

BOSCH SMS46KI03E

A++
426,90 €
355,75 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

BOSCH SMS46KI03E

BOSCH SMS46KI03E

Nielen pre vaše príbory, ale aj pre vaše šálky na espresso

Klasický kôš na príbory je nahradený výsuvnou zásuvkou na príbor Vario, vďaka čomu došlo k uvoľneniu miesta v spodnom koši. Zásuvka Vario sa hodí nielen na ukladanie príborov, ale tiež aj väčších kuchynských potrieb, ako sú naberačky či metly. Do tretej úrovne ukladania sa zmestia aj malé šálky na espresso.

BOSCH SMS46KI03E

Plne rozvinie silu umývacieho prostriedku

Našli ste niekedy nerozpustené tablety na dne umývačky? Vďaka asistentovi dávkovania spadne čistiaca tableta priamo do malej záchytnej misky, kde ju presne mierený prúd okamžite rozpustí. Tým sa prostriedok dostane rovnomerne do celého priestoru, váš riad bude vždy perfektne čistý a vy prestanete plytvať svojimi tabletami.


BOSCH SMS46KI03E

Veľké taniere? Žiadny problém!

Výšku horného koša ľahko upravíte aj pri plnom zaťažení vďaka systému RackMatic s plným vysunutím. Jednoduchým stlačením páčok, nachádzajúcich sa po stranách horného koša, nastavíte jeho výšku v 3 úrovniach. Tento systém uľahčuje ukladanie riadu, ale aj vypratanie košov. Poskytuje teda dostatok miesta pre väčšie hrnce a iný riad v spodnom koši.

BOSCH SMS46KI03E

Výkonný, odolný, tichý a účinný motor

Účinný EcoSilence motor zaisťuje nízku spotrebu elektrickej energie. Pracuje bez kief a zaručuje špičkové výsledky. Na zvýšenie účinnosti umývania sa už viac ako 25 rokov vyvíjajú, testujú a vyrábajú tieto bezuhlíkové motory v továrni v Michalovciach na Slovensku.


BOSCH SMS46KI03E

Optimálne umývanie silne zašpinených hrncov a panvíc

Praktická funkcia IntensiveZone, ktorá je jednou z mnohých programov, zaisťuje vyšší tlak ostrekovania a zvyšuje teplotu v dolnom koši. Táto funkcia sa postará o optimálne umývanie silne zašpinených hrncov a panvíc, zatiaľ čo oveľa chúlostivejší riad je možné umývať v hornom koši

BOSCH SMS46KI03E

Umyté a usušené 3× rýchlejšie

Šetrite svoj drahocenný čas a nenechajte sa zdržovať od obľúbených činností. To docielite s jedinečnou funkciou VarioSpeed Plus, ktorá dokáže skrátiť dobu umývania a sušenia až o 66 %, samozrejme pri zachovaní špičkových výsledkov.


BOSCH SMS46KI03E

Menej vody, menej energie a lepšie umytý riad

Umývačka Bosch disponuje systémom AquaSensor s infračerveným lúčom, ktorý sa stará o reguláciu vody v závislosti od typu a stupňa znečistenia. Podľa miery znečistenia riadu, systém v procese oplachovania vyhodnocuje, či v oplachovaní pokračovať alebo nie.

BOSCH SMS46KI03E

Pre ohľaduplnú starostlivosť o vaše chúlostivé sklo

Umývačky riadu Bosch, ktoré sú vybavené technológiou ochrany skla neustále regulujú stupeň tvrdosti. Vďaka tomu je zaistené šetrné umývanie cenného skla alebo chúlostivého porcelánu.


BOSCH SMS46KI03E

Záruka 10 rokov proti prehrdzaveniu vnútorného plášťa umývačiek Bosch

Vďaka použitiu kvalitných materiálov a perfektnému spracovaniu poskytuje spoločnosť Bosch k štandardnej záruke navyše ešte zadarmo desaťročnú záruku na prehrdzavenie vnútorného plášťa umývačky. Záruku automaticky získate, ak si zakúpite umývačku Bosch a spĺňate všetky požiadavky uvedené v podrobných podmienkach.

4,8
hodnotilo 10 zákazníkov
500+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Energetický štítok

Ročná spotreba energie 262 kWh/annum
Ročná spotreba vody (AW C) 2 660 l
Trieda účinnosti sušenia A
Hlučnosť 46 dB

Typ

Typ S panelom

Farba

Farba Antikoro

Rozmery

Výška 84,5 cm
Šírka 60 cm
Hĺbka 60 cm

Funkcie

Funkcie odložený štart, Aqua stop, detská poistka, Perfect GlassCare, displej
Vhodné do kuchyne IKEA METOD nie
Kód:  BOMY89
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  SMS46KI03E
Odkazy: Opis výrobku Stránky výrobcu
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB16