Obnoviť stránku

Bosch SMI46KS01E

A++
Predaj skončil
Predaj skončil

Prečo si vybrať Bosch?

Môžete sa spoľahnúť, že umývačka Bosch nájde riešenie na všetko. Umývačky výrobcu Bosch ponúkajú veľa praktických vlastností, od nastaviteľných políc po automatické programy, ktoré vám vyberú ten najvýhodnejší umývací cyklus. Umývanie riadu nikdy nebolo jednoduchšie - Bosch vždy dokonale umyje každý váš tanier.

10 rokov záruky na plášť umývačky

Vďaka našim kvalitným materiálom a perfektnému spracovaniu poskytujeme k našej štandardnej záruke naviac ešte zadarmo desaťročnú záruku na prehrdzavenie vnútorného plášťa umývačky. Záruku automaticky získate, ak si zakúpite umývačku Bosch a spĺňate všetky požiadavky uvedené v podrobných podmienkach.


Dávkovací asistent

Našli ste niekedy nerozpustenú tabletu na dne umývačky? Vďaka dávkovaciemu asistentovi spadne čistiaca tableta priamo do malej záchytnej misky, kde ju presne mierený prúd okamžite rozpustí. Tým sa prostriedok dostane rovnomerne do celého priestoru, váš riad bude vždy perfektne čistý a vy prestanete plytvať svojimi tabletami.


Veľké taniere? Žiadny problém!

Výšku horného koša ľahko upravíte aj pri plnom zaťažení vďaka systému RackMatic s plným výsuvom. Jednoduchým stlačením páčok, nachádzajúcich sa po stranách horného koša, nastavíte jeho výšku v 3 úrovniach. Tento systém uľahčuje ukladanie riadu, ale aj vypratanie košov. Poskytuje teda dostatok miesta pre väčšie hrnce a iné riady v spodnom koši.


Menej vody, menej energie, ale väčší výkon

ActiveWater je revolučná preplachovacia technológia, vďaka ktorej získate maximum z každej kvapky vody. Vďaka cielenému rozloženiu vody, optimalizovanej filtračnej technológii, rýchlejšiemu ohrievaniu a vyššej výkonnosti čerpadla, ktoré zaisťuje dokonalejšiu cirkuláciu vody, žiadna kvapka vody nepríde nazmar. Znížením spotreby vody a energie tento model znižuje dopad na životné prostredie a môže vám pomôcť ušetriť peniaze na vaše bežné výdavky.


Dostatok miesta pre všetky vaše každodenné riady a ešte niečo navyše...

Tento flexibilný systém košov VarioFlex je v hornom koši charakteristický štyrmi posuvnými časťami s dvoma sklopnými priehradkami a dvomi zásuvkami. Vďaka štyrom polohovateľným tŕňom v spodnom koši je tu tiež miesto pre väčšie hrnce, panvice a taniere. Pri nakladaní umývačky môžete teda navždy zabudnúť na narážanie hrncov pri opakovaných pokusoch ich do umývačky naskladať.


Nielen pre vaše príbory, ale aj pre vaše šálky na espresso

Výsuvná príborová zásuvka Vario nahrádza klasický kôš na príbory a tým uvoľní veľa miesta v spodnom koši. Zásuvka sa skvele hodí na ukladanie príborov, ale aj väčších kuchynských potrieb, ako sú naberačky či metly. Do tejto tretej úrovne ukladania sa zmestia aj malé šálky na espresso. 


Umyté a usušené 3× rýchlejšie

Ak stlačíte tlačidlo VarioSpeed Plus, skráti sa čas umývania až o 66%. Dĺžka skráteného času sa okamžite objaví na displeji. Výsledkom je optimálne čistý, žiariaci a suchý riad v tom najkratšom možnom čase. Toto je ideálna voľba, ak potrebujete umyť veľké množstvo riadu a skla čo najrýchlejšie.


Jedno plus v hygiene

Funkcia HygienaPlus je ideálna na umývanie riadu a kuchynských potrieb, u ktorých je kladená vysoká požiadavka na maximálnu hygienu. Počas fázy oplachu sa na 10 min. zvýši teplota až na 70 °C. Tým dôjde k odstráneniu až 99% všetkých baktérií a mikróbov. 

 
4,8
hodnotilo 13 zákazníkov
500+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
D test dTest
Ročná spotreba energie 262 kWh/annum
Ročná spotreba vody (AW C) 2 660 l
Trieda účinnosti sušenia A
Hlučnosť 46 dB
Typ Štandardný (60cm), Vstavaná, S panelom
Funkcia Odložený štart, Aqua stop, Detská poistka, Senzor naplnenia, Nastaviteľné koše, Displej
Výška 81,5 cm
Šírka 59,8 cm
Hĺbka 57,3 cm
Farba Nerez
Kód:  BOMY58
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  SMI46KS01E
Odkazy: Stránky výrobcu