Obnoviť stránku

BOSCH PXY875KW1E

Je nám ľúto, ale predaj už skončil
Zobraziť alternatívy
Príslušenstvo k tovaru
Stránky výrobcu

Nevyhovujú vám alternatívy?

Vyberajte z celej ponuky

BOSCH PXY875KW1E

Uľahčite a spríjemnite si prípravu vašich chutných pokrmov s touto indukčnou varnou doskou od popredného výrobcu Bosch. Na vašej kuchynskej linke sa bude vynímať svojím jednoduchým čiernym vzhľadom a komfortným profilom. Bosch PXY875KW1E je vyrobená zo sklokeramiky, ktorá sa ľahko čistí. Doska využíva indukčné technológie a dosiahnete s ňou dokonalé výsledky. Jej ovládanie vám uľahčí TFT dotykový displej a mnoho ďalších funkcií a technológií. Disponuje funkciou PowerBoost, ktorá zabezpečuje trikrát väčší výkon ako pri ostatných konvenčných sklokeramických doskách. Od tejto funkcie sa odvíja funkcia PanBoost, ktorá je určená pre panvice. Doska váži 17 kg a jej príkon je 7,4 kW.

Kľúčové vlastnosti indukčnej varnej dosky BOSCH PXY875KW1E

  • Varná doska Bosch PXY875KW1E ponúka 4 varné zóny
  • Pri varení môžete využiť až 17 stupňov výkonu
  • Ohromí vás množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu pri varení
  • Bezpečnosť zaistia 2 ukazovatele zostatkového tepla

Kontrola teploty

Automatickú kontrolu teploty pri smažení postráži senzor s piatimi úrovňami výkonu PerfectFry, ktorý zaistí optimálne výsledky vyprážania. Senzor PerfectCook dáva možnosť dovybaviť vašu dosku špeciálnym teplotným senzorom, ktorý zaistí precízne riadenie teploty pri varení.

Komfort pri varení

Na doske nájdete 4 varné zóny, ktoré dokážu rozpoznať veľkosť riadu. Rozšírená flexindukčná zóna vám ponúka možnosť spojenia varných zón pre väčšie pohodlie. Možno na ňu položiť veľké hrnce alebo pekáča. PowerMove vie túto flexindukčnú zónu rozdeliť do troch prednastavených zón podľa výkonu, ktoré môžete meniť jednoduchým presunutím vašich hrncov po doske. Funkcia Assist sa stane vaším pobočníkom pri varení. Automaticky navrhne optimálny stupeň a dĺžku varenia pre nespočetné množstvo pokrmov. Pre každú varnú zónu je možné nastaviť rozdielnu doba varenia alebo možnosť minútky pomocou funkcie Timer. O vzdialenú správu vášho spotrebiča sa postará funkcia Home Connect, ktorá vám umožní ovládanie vášho spotrebiča cez inteligentný telefón. A nesmieme zabudnú ani na pohodlnú prevádzku odsávačov cez varnú dosku (so zodpovedajúcimi odsávačmi) a na automatický prenos nastavenia. S funkciou QuickStart všetko začne rýchlejšie a automaticky sa zvolí zóna pre prvý hrniec. ReStart vám pomôže, ak nechtiac spotrebič vypnete. Po zapnutí vám totiž nastaví všetko späť ako bolo predtým.

Bezpečie

V rámci vášho bezpečia nájdete na doske hlavný vypínač, ukazovateľ spotreby energie a 2 ukazovatele zvyškového tepla. Ďalej tiež bezpečnostné vypínanie, detskú poistku, nastavenie maximálneho príkonu a možnosť blokácie ovládacieho panelu na 20 sekúnd pre čistení počas varenia.

Rozmery dosky:
51 × 816 × 527 mm

Rozmery pre inštaláciu:
51 × 750 × 490 mm
(Minimálna hrúbka pracovnej dosky je 30 mm. Pripojovací kábel je dlhý 1,1 m a je súčasťou balenia.)

Varné zóny:
1 × 400 × 230 mm s výkonom 3,3 kW (max. výkon 3,7 kW) indukčnej zóny alebo 2× 200 mm s výkonom 2,2 kW indukčná varná zóna
1 × 400 × 230 mm s výkonom 3,3 kW (max. výkon 3,7 kW) indukčnej zóny alebo 2× 200 mm s výkonom 2,2 kW indukčná varná zóna

 

Parametre a špecifikácia

Dizajn

Dizajn klasický

Typ

Typ Indukčná

Funkcie a vlastnosti

Počet platničiek 4
Funkcie a vlastnosti časovač, dotykové ovládanie, Flexi zóna, Booster, ukazovateľ zvyškového tepla

Rozmery

Výška 5,1 cm
Šírka 81,6 cm
Hĺbka 52,7 cm

Farba

Farba Čierna

Vyhotovenie

Rámik S rámikom
Vzhľad čierne sklo
Vyhotovenie Vstavaná
Povrch sklo

Pripojenie

Pripojenie 220 – 240 V
Kód:  BOPRA4
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  PXY875KW1E
Odkazy: Stránky výrobcu
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB16