Obnoviť stránku

Bosch MUM 48A1

-15%
109,90 €
92,90 €
77,42 € bez DPH

Bosch MUM 48A1

Dokonalé spracovanie prísad

Multifunkčný kuchynský pomocník BOSCH MUM48A1 ponúka široké spektrum funkcií a príslušenstva, vďaka čomu sa stane vašou pravou rukou v kuchyni. Robot je vybavený špičkovým Multi-motion-drive motorom s dynamickou planétovou prevodovkou, ktorá zabezpečuje správnu rotáciu miešacích nástrojov až k okrajom misy. Elipsovité pohyby umožňujú premiešať celý obsah veľmi dôkladne a nezanechávajú žiadne zvyšky cesta na okrajoch misy.


Pohodlné a všestranné použitie

K dispozícii sú štyri pracovné rýchlosti a parkovacia pozícia. Multifunkčné rameno možno nastaviť do troch stupňov pohonu v rozdielnych polohách. Prítomná je aj nerezová nádoba s objemom 3,9 litra, v ktorej je možné spracovať až 2,7 kilogramov cesta. Nádoba je doplnená transparentným vekom s plniacim otvorom.


Široká škála príslušenstva

V bohatom príslušenstve nájdete hák na miesenie, šľahacie a miešacie metly a aj priebehový krájač, ktorý možno osadiť hneď štvoricou kotúčov pre rozdielne výsledky. Medzi tieto kotúče patrí kotúč na strúhanie, krájanie a jemné strúhadlo. Okrem toho v balení nájdete aj interaktívne DVD s receptami.


Veľká miešacia misa

Veľká miešacia misa

S objemom 3,9 l pre maximálne množstvo až 2,7 kg cesta táto miešacia misa ponúka dostatočný priestor na realizovanie vašich kreatívnych nápadov. Až sedem úrovní spracovania a výkonná pulzná funkcia.

Bezpečné používanie

Bezpečné používanie

Maximálna bezpečnosť v každej situácii a vo všetkých oblastiach. Kryty na nepoužívané pohony, bezpečnostný mechanizmus pre miešaciu misu, bezpečnostná západka na viečku príslušenstva a veľa ďalších funkcií na zaistenie aktívnej bezpečnosti.

Voliteľné príslušenstvo

Voliteľné príslušenstvo

Možnosť rozšírenia príslušenstva, ktoré vyhovuje vašim potrebám. Napr. zmrzlinovač, univerzálny mixér, mlynček na mäso, nadstavec na pasírovanie, nadstavec na výrobu pečiva, mlynček na mak a ďalšie.


4,8
hodnotilo 51 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Príkon 600 W
Spôsob miešania planetárny
Počet rýchlostí 4
Materiál plášťa nehrdzavejúca oceľ a plast
Materiál vnútorných prevodov plast

Príslušenstvo

Príslušenstvo miešacia metla, hnetací hák, nadstavec na strúhanie, priehľadný kryt misy, balónová metla
Objem misy 3,9 l
Materiál misy nehrdzavejúca oceľ
Počet diskov na strúhanie 3

Rozmery a hmotnosť

Hĺbka 265 mm
Šírka 265 mm
Výška 305 mm
Hmotnosť 4,66 kg

Farba

Farba Čierna

Výrobkový rad

Kód:  EAV3141e
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  MUM48A1
Odkazy: Stránky výrobcu
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB26