Obnoviť stránku

Naše pobočky sú otvorené iba v režime výdajní.
Viac informácií k prevzatiu objednávok.

Pre rýchlejší výdaj na pobočkách odporúčame využiť vyzdvihnutie cez aplikáciu.

Reklamácie počas lockdownu prijímame bohužiaľ iba cez online formulár.

TANGLE TEEZER The Original Pink Fizz

7,60 €
6,33 € bez DPH

TANGLE TEEZER The Original Pink Fizz

Milujete masáž hlavy, radi prenechávate starostlivosť o vaše vlasy kaderníkovi, ale ich služby vám pripadajú zbytočne predražené? Ak áno, kefa na vlasy Tangle Teezer je pre vás tou najlepšou voľbou. Nielen, že tento výnimočný pomocník je vyvinutý tak, aby presne kopíroval tvar hlavy a tým poskytol pokožke hlavy blaženú masáž, ale zároveň dokáže vlasy rýchlo a bezbolestne prečesať a zregenerovať od korienkov až ku končekom.
Kefa Tangle Teezer je prepracovaná a premyslená do posledného detailu a svoju profesionalitou necháva všechy ostatné hrebene ďaleko za sebou. Jej štetiny sú špeciálne rozvrhnuté na ploche kefy a majú ojedinelú schopnosť ohnúť sa nad zamotaným miestom. Česanie vám tak nespôsobí ani najmenšiu bolesť a vy už nikdy nebudete chcieť robiť nič iné. Jej užívanie je natoľko príjemné! Konečne budete mať z vlastnej úpravy vlasov dobrý pocit.
Väčšina žien si neuvedomuje, že používaním zlých kief v dôsledku ťahania a trhania poškodzuje obranyschopnosť vlasov. Tie sú následne krehkejšie, tenšie, strácajú lesk, objem, nehovoriac o nevzhľadných rozštiepených končekoch. Ak sa tieto problémy dotýkajú aj vás, máte teraz šancu túto skutočnosť zmeniť. Po umytí vlasov si ich vždy rozčešte pomocou kefy Tangle Teezer. Pri jej pravidelnom používaní pocítite aj vy sama i vaše okolie zmenu v kvalite vašich vlasov už za krátku dobu. Teraz, keď viete, aké je riešenie jednoduché a rýchle, už neváhajte nad jeho realizáciou.

Farebné prevedenie:
Ružová


 

4,9
Hodnotilo 697 zákazníkov
5 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
202
používateľských recenzií
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Typ hrebeňov a kief

Typ hrebeňa/kefy kompaktná kefa

Vlastnosti hrebeňov a kief

Vlastnosti hrebeňa/kefy Rozčesávacia

Typ vlasov

Typ vlasov všetky typy vlasov

Typy štetín

Typ štetín plastové

Farba

Farba Ružová
Kód:  KSPO102
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  5060173370008
WEB6