Professional Hair Gels
Professional Hair Gels – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 5
MATRIX A Curl Can Dream Light Hold Gel 250 ml
21.73 €
8.69 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - professional, for wavy and curly hair, light hold, volume 250 ml - 8.69 €/100 ml
REDKEN Sculpting Curl Gel 250 ml
29.90 €
11.96 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - professional, for wavy and curly hair, strong hold, volume 250 ml - 11.96 €/100 ml
MATRIX Controller Gel 200 ml
18.90 €
9.45 €/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - professional, for all hair types, volume 200 ml - 9.45 €/100 ml
In the category Professional Hair Gels on Alza.sk, we currently have a total of 5 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Profesionální gely na vlasy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Professzionális hajzselék