Obnoviť stránku
Počas sviatkov 10.4. a 12.4. je otvorený iba  showroom v Bratislave. V pondelok (13.4.) sú všetky pobočky zatvorené, ale stále sme tu pre vás online.

Ospravedlňujeme sa za prípadné meškanie doručenia objednávok z dôvodu kontrolných opatrení realizovaných v rámci nariadenia vlády SR a následného zdržania zásobovania.

GILLETTE Fusion Proshield + hlavica 4 ks

-15%
25,34 €
21,49 €
17,91 € bez DPH

GILLETTE Fusion Proshield + hlavica 4 ks

 

Čepieľky pánskeho holiaceho strojčeka Gillette Fusion ProShield majú lubrikáciu pred čepieľkami aj za nimi a chránia vás pred podráždením pri holení. Päť presných čepieľok zaisťuje úžasný komfort. Vďaka najtenším a najjemnejším lamelám od Gillette (prvé 4 čepieľky, rovnaké ako pri rade ProGlide) ProShield menej ťahá a vytrháva fúzy (v porovnaní s radom Fusion). Na zadnej strane strojčeka nechýba zarovnávacia britva, ktorá je skvelá pre úpravu náročných partií, ako je napríklad oblasť pod nosom alebo kotlety. Holiaci strojček ProShield s technológiou FlexBall kopíruje kontúry tváre a oholí prakticky každý fúz. Jedna náhradná holiaca hlavica vydrží až mesiac holenie. Všetky náhradné holiace hlavice Fusion možno použiť ku všetkým rukovätiam Fusion ProShield.


Najvyspelejšie holenia od Gillette
 

Najvyspelejšie holenia od Gillette

Holiaca hlavica Gillette Fusion ProShield vás chráni počas holenia pomocou zvlhčujúcich pásikov ProShield umiestnených pred čepieľkami aj za nimi. Tieto pásiky nanášajú na vašu pokožku ochrannú vrstvu a zabraňujú podráždeniu. 
V kombinácii s rukoväťou Fusion ProShield s technológiou FlexBall dosiahnete maximálneho kontaktu s krivkami tváre a oholíte doslova každý fúz.

Skvelé výsledky s rukoväťou ProShield
 

Skvelé výsledky s rukoväťou ProShield

Holiace hlavice Gillette Fusion ProShield sú kompatibilné so všetkými rukoväťami Fusion a Fusion ProGlide; náhradné hlavice ProShield môžete používať s rukoväťou Gillette, ktorú už máte. Najlepšie výsledky však dosiahnete s rukoväťou Gillette Fusion ProShield.

Trojnásobná ochrana pri holení
 

Trojnásobná ochrana pri holení

Doplňte holiacu sadu a strojnásobte svoju ochranu náhradnými žiletkami ProShield s dvoma zvlhčujúcimi páskami a gélom na holenie Gillette Fusion 2v1, ktorý sa zároveň tiež stará o pokožku. V kombinácii s rukoväťou FlexBall dosiahnete jemné a dôkladné oholenie od prvého do posledného ťahu a zažijete výnimočný pocit práve oholenej tváre.


Gillette Fusion ProShield v skratke


Zvlhčujúce pásky chráni pokožku
 

Zvlhčujúce pásiky chránia pokožku

Hlavice Gillette Fusion ProShield sú prvými žiletkami, ktoré sú vybavené dvoma zvlhčujúcimi pásikmi umiestnenými pred čepieľkami aj za nimi, a ktoré pri každom ťahu zanechávajú vašu pokožku hydratovanú a bez podráždenia. Vďaka silnejšiemu zvlhčeniu kĺžu čepieľky po pokožke veľmi ľahko, holenie si preto môžete lepšie vychutnať s vedomím, že sa vašej pokožke dostáva maximálnej ochrany.

Technológia FlexBall kopíruje tvárovú kontúru

Holiaca hlavica sa môže vďaka technológii FlexBall nakláňať spredu dozadu aj zo strany na stranu podľa kontúr vašej tváre a ponúka zatiaľ najlepšie oholenie od Gillette. Vďaka ergonomickej rukoväti s pozdĺžnymi prúžkami navyše neohrozí pevné držanie strojčeka ani voda. Výsledkom je dôkladnejšie oholenie s menším počtom vynechaných fúzov.

Technológia FlexBall kopíruje tvárovej kontúry
 
Navrhnuté s ohledom na pohodlie
 

Navrhnuté s ohľadom na pohodlie

Holiaca hlavica Fusion ProShield je vybavená piatimi najtenšími a najjemnejšími čepieľkami Gillette *, ktoré menej ťahajú a vytrhávajú fúzy a poskytujú pri holení neuveriteľný komfort. K ďalším prednostiam hlavíc ProShield patrí mikrohrebeň, ktorý pomáha viesť dlhé fúzy na čepele, a jednoduché čistenie britiev vďaka dobre umývateľným drážkam.

Optimálna presnosť a účinnosť

Hlavice Gillette Fusion ProShield sú osadené špeciálne konštruovanou zarovnávacou čepieľkou, ktorá v zadnej časti zaisťuje presné zarovnanie a prvkom Blade Stabiliser, ktorý udržuje optimálne medzery medzi jednotlivými čepieľkami pre väčšie pohodlie.

Optimálna presnosť a účinnosť
 

Tipy pre lepšie holenie


Je lepšie používať pri holení horúcu, studenú, alebo teplú vodu?
Teplá voda fúzy najlepšie hydratuje. Fúzy navlhčené teplou vodou zmäknú a viac sa natiahnu, holenie je potom o 70% ľahšie.
Ako sa najlepšie vyhnúť páleniu po holení?
Ak vaša pokožka nie je na holenie patrične pripravená alebo ak používate tupú žiletku, je veľmi pravdepodobné, že vás bude po holení páliť pokožka. Najskôr teda fúzy namočte až na tri minúty do teplej vody a naneste veľké množstvo gélu na holenie. Ak sa vám už na prvý pohľad zdá, že má žiletka tupé čepele, alebo ak je vám holenie nepríjemné, mali by ste zvážiť výmenu holiacej hlavice.
Porastú mi po holení hustejšie fúzy?
Vedci v Gillette sa veľkou mierou zaoberajú testovaním účinkov holenia na rast, textúru i farbu fúzov a ochlpenia, a to ako u mužov, tak u žien. Tieto testy preukázali, že holenie nemá na rast, textúru ani farbu fúzov a ochlpenia žiadny vplyv. Holením sa však mení tvar špičky jednotlivých fúzov, čo pri ich dorastanie môže spočiatku navodzovať odlišný pocit. Ak však fúzy necháte úplne dorásť, vrátia sa späť do pôvodného stavu.
V akom smere sa holiť, aby som dosiahol najlepšie výsledky?
Mužom zvyčajne rastú fúzy v rôznych smeroch. Najskôr fúzy holte ľahkými, jemnými ťahmi v smere ich rastu. Ak vyžadujete hladšie oholenie, postupujte proti smeru rastu fúzov.
Ako sa vyhnúť odreninám a rezným rankám, najmä nad hornou perou?
Holenie oblasti nad hornou perou je orieškom pre mnoho mužov. Aby ste sa vyhli odreninám a porezaniam, hoľte túto oblasť až na koniec. Naneste veľké množstvo gélu na holenie a počkajte, až sa fúzy v tejto oblasti čo najviac nasiaknu. Pri holení príliš netlačte na holiacu hlavicu. Naozaj užitočnou pomôckou pri holení oblasti pod nosom je zarovnávacia čepeľ Gillette Fusion ProGlide.
Je v poriadku, aby si moja priateľka či manželka požičiavala môj holiaci strojček?
Z hľadiska hygieny a účinnosti pri holení nie je zdieľanie holiaceho strojčeka s partnerkou zrovna dobrý nápad. Ženy si holia oveľa väčšiu oblasť ochlpenia a vaša žiletka sa môže značne otupiť už po niekoľkých oholeniach, čo zvyšuje pravdepodobnosť odrenín a rezných poranení. Poraďte partnerke, nech vyskúša holiaci strojček určený špeciálne na holenie ženského ochlpenia, napr. Gillette Venus Embrace.
 
4,8
hodnotilo 61 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Typ strojčeka

Typ Manuál

Počet čepelí

Počet čepelí 5

Počet kusov

Podľa radu

Podľa radu Gillette Fusion ProShield
Kód:  HOL189
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  7702018428151
P-DC1-WEB25