DIOR
We can deliver DIOR products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 84
DIOR Sauvage Eau Forte Parfum 60 ml
115.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Perfume - - 193.17 €/100 ml
DIOR Dior Homme Sport EdT 75 ml
85.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Toilette for Him - 114.53 €/100 ml
DIOR Miss Dior Original EdP 100 ml
Discounted -13 %
146.90 €
169.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 146.90 €/100 ml
DIOR Sauvage Eau Forte Parfum 100 ml
144.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Perfume - - 144.90 €/100 ml
DIOR Homme Dermo System Soothing After Shave Lotion 100 ml
59.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aftershave Balm - moisturising and soothing effect, for normal skin, volume 100 ml - 59.90 €/100 ml
DIOR Homme Parfum 75 ml
145.09 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Perfume - - 193.45 €/100 ml
DIOR Miss Dior Blooming Bouquet EdT 150 ml
168.89 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Toilette for Her - 112.59 €/100 ml
DIOR Addict Rosy Glow Eau de Parfum EdP 100 ml
167.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 167.89 €/100 ml
DIOR Addict Purple Glow Eau De Parfum EdP 50 ml
125.89 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 251.78 €/100 ml
DIOR Addict Rosy Glow Eau de Parfum EdP 50 ml
125.89 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 251.78 €/100 ml
DIOR Addict Purple Glow Eau De Parfum EdP 100 ml
New arrival
167.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 167.89 €/100 ml
DIOR Addict Peachy Glow Eau de Parfum EdP 100 ml
New arrival
167.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 167.89 €/100 ml
DIOR Sauvage Elixir Parfum 60 ml
Discounted -4 %
142.90 €
149.90 €
In stock > 5 pcs
Perfume - - 238.17 €/100 ml
DIOR Hypnotic Poison EdT 100 ml
Great price
142.90 €
Save 5.10 €
In stock 1 pcs
Eau de Toilette for Her - 142.90 €/100 ml
DIOR J'adore L'Or EdP 50 ml
Discounted -2 %
149.90 €
153.90 €
In stock > 5 pcs
Eau de Parfum women´s - 299.80 €/100 ml
DIOR J'adore 100 ml
Great price
48.90 €
Save 12.60 €
In stock 2 pcs
Deodorant - for women, spray,, refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 100 ml - 48.90 €/100 ml
DIOR Dior Homme After Shave Water 100 ml
64.88 €
In stock 1 pcs
Aftershave - moisturising, soothing and refreshing effect, for normal skin, volume 100 ml - 64.88 €/100 ml
DIOR Sauvage EdT 60 ml
-5 % off new
70.90 €
New 74.90 €
Unsealed - in stock 1 pcs
Eau de Toilette for Him - 118.17 €/100 ml
DIOR Addict Peachy Glow Eau de Parfum EdP 50 ml
125.89 €
In stock 5 pcs
Eau de Parfum women´s - 251.78 €/100 ml
DIOR J'Adore L´Or Essence de Parfum 35 ml
-6 % off new
107.90 €
New 115.90 €
Unsealed - in stock 1 pcs
Eau de Parfum women´s - 308.29 €/100 ml