Obnoviť stránku

di ANGELO cosmetics No1 LASH Extend Serum 6 ml

76,90 €
64,08 € bez DPH

di ANGELO cosmetics No1 LASH Extend Serum 6 ml

No1 Lash Extend Serum

Sérum na rast rias No1 Lash je unikátny prípravok, ktorý vyživuje riasy prirodzeným spôsobom bez hormónov. Obsahuje mix prírodných zložiek, ktoré pôsobia na riasy už od korienkov a dodávajú im dostatok energie, aby rástli rýchlejšie a tvorili väčší objem. Sérum zároveň posilní väzbu medzi korienkom riasy a riasou samotnou, takže trvá až o niekoľko týždňov dlhšie, než riasa vypadne. Prípravok rýchlo a účinne posilní aj tenké, svetlé a zle viditeľné riasy a vytvorí tak vzhľad hustejších, silnejších a objemnejších rias. Doprajte si unikátne sérum, ktoré zdokonalí vaše riasy!

Očarujúce riasy s maximálnou dĺžkou a hustotou

Unikátna zmes aminokyselín, peptidov a ďalších ošetrujúcich prvkov, ktoré sú v sére obsiahnuté, riasy ošetrujú a vyživujú. V jednom balení je také množstvo séra, ktoré pri každodennom používaní vystačí zvyčajne na viac ako 5 mesiacov. Umožnite svojim riasam, aby čarovným spôsobom orámovali vaše oči a vytvorili tak neodolateľný pohľad!

Použitie:
Penovým aplikátorom pretrite viečka tam, kde riasy vyrastajú. Sérum sa musí dostať ku korienkom rias, aby do nich mohlo preniknúť a tam pôsobiť. Aplikujte dvakrát denne (ráno aj večer) na odlíčené - umyté viečka priamo ku korienkom rias. Nepotierajte sérom riasy samotné - nijako v nich nepôsobí.

Vlastnosti séra di ANGELO

 • Umožňuje zvýšenú tvorbu melanínu a dodáva tak riasam tmavšiu farbu
 • Po jeho používaní riasy zľahka zosilnia
 • Riasy sa viditeľne predĺžia, až na dvojnásobok pôvodnej dĺžky
 • Tenké a takmer neviditeľné riasy zosilnejú a vyrastú
 • Riasy budú bohatšie a hustejšie

Najčastejšie otázky, ktoré sú kladené pred kúpou séra:

 • Ako rýchlo rastú riasy so sérom No1 Lash?

Merateľný rast je cca 1 milimeter za mesiac. Maximálne predĺženie býva medzi 4 a 7 milimetrami navyše k vašej existujúcej dĺžke rias.

 • Ako často je potrebné sérum aplikovať?

Ideálne je nanášať sérum pravidelne každý deň ráno aj večer na viečka ku korienkom rias.

 • Za ako dlho poznám, že sérum funguje?

Sama na sebe spoznáte účinky po cca 4 týždňoch, po cca 2 mesiacoch si rozdiel celkom iste všimne aj vaše okolie.

 • Ako dlho mi balenie séra No1 Lash vydrží?

Obsah séra je 6 ml, čo zvyčajne vystačí na 4 – 6 mesiacov každodenného používania.

 • Musím sérum používať pravidelne?

Pravidelnosť je dôležitá, sérum je pre riasy výživou na podporu vlastného rastu a spevnenia.

 • Páli sérum v očiach?

Sérum No1 Lash neobsahuje nič, čo by spôsobovalo začervenanie alebo pálenie očí. Aplikuje sa na viečka, takže do očí vôbec nepríde, ale ak by sa tak stalo, nie je známe, že by sérum niekoho pálilo.

 • Môžem sérum používať aj v tehotenstve alebo pri dojčení?

Áno, úplne bez obáv.

 • Funguje sérum aj na obočie alebo vlasy?

Sérum No1 Lash funguje skvele aj na obočie, na vlasy bohužiaľ ešte prípravok nebol vyvinutý.

 • Naozaj po sére riasy zhustnú?

Sérum nevytvorí riasy nové, len dodáva energiu tým existujúcim, ktoré môžu nadobudnúť na objeme a celkovo riasy opticky zahustí. Sérum dodá energiu k rastu aj tým riasam, ktoré až doteraz boli drobučké, svetlé a neboli takmer vidieť. Takže sa môže zdať, že rastú úplne nové riasy, ale sérum iba umožňuje rast všetkým existujúcim riasam.

 • Ako to, že riasy tmavnú?

Sérum No1 Lash núti rasovú cibuľku tvoriť viac melanínu (prirodzeného farbiva, ktorého produkcia sa s vekom znižuje). Riasy tak znovu dostanú tmavý odtieň, ktorý je veľmi markantný a atraktívny.

 • Môžu sérum používať aj muži?

Áno, sérum môžu používať všetci, ktorí chcú mať dlhšie a krajšie riasy.

 • Mám nalepené riasy, môžem sérum No1 Lash používať?

Samozrejme a dokonca sérum odporúčame a ponúkame aj v rade salónov, ktoré umelé riasy aplikujú. Sérum totiž pôsobí ako neobyčajne efektívna regenerácie a výživa. Tým, že vďaka séru rastú riasy samotné, predlžujú sa teda aj s riasou nalepenou. Hlavne sa na nás ale obracajú dámy, ktorým po aplikácii umelých rias vypadali ich vlastné a potrebujú ich uzdraviť. Sérum No1 Lash je tak takmer nevyhnutnosťou, ak ste kedy mala alebo máte nalepené riasy. Sérum je postavené na vodnej báze a nenarušuje lepidlo umelých rias.

Zloženie:
Voda, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Lecithin, Taurin, Glucose, Ectoin, Capryloyl Glycine, Inositol, Phenoxyethanol, Naringine, Copper Gluconate, Azelaic acid, Alcohol. Neobsahuje žiadne oku škodlivé látky ako Bimatoprost, Palmitoyl Pentapeptide 5.


4,6
hodnotilo 21 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Kód:  KSPL0900
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  8017692552740
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB25