Obnoviť stránku

ANGRY BEARDS Shavetta Žižka

22 €
18,33 € bez DPH

ANGRY BEARDS Shavetta Žižka


Kľúčové vlastnosti britvy na holenie Angry Beards Shavetta Žižka

  • Klasická britva na holenie na bežnú žiletku
  • Tradičné spracovanie a dizajn
  • Ergonomická rukoväť z kvalitného železa a dreva
  • Puzdro vyrobené z vegánskej kože
  • Žiletka je súčasťou balenia na okamžité použitie

Klasické holenie s nádychom moderny

S klasickou britvou Angry Beards sa ponoríte do starého dobrého štýlu holenie, ktoré závisí na istote vašej ruky. Namiesto jednoliatej čepele sú však bežné výmenné žiletky. Takže vám odpadá starosť o veľmi dôležitú ostrosť čepele. Shavetta Žižka vám tak je vždy a okamžite po ruke, keď si len spomeniete, že si chcete upraviť bradu.


Holenie bez kvapky krvi

Pri pravidelnom holení sa určite chcete vyvarovať poraneniam, ktoré sú na tvári jednoznačne vidieť a už vôbec nechcete riešiť hlboké rany zaliate prúdmi krvi. S shavettou od Angry Beards sa žiadneho krviprelievania nemusíte obávať. Vďaka ostrej žiletke, ktorá trčí len 0,5 mm, sa minimalizuje možnosť porezania a tento klasický štýl holenie je vhodný aj pre úplných nováčikov britvou nepobozkaných.


Kvalita v čiernom puzdre

Po rozbalení britvy Shavetta Žižka nájdete v puzdre z vegánskej kože nielen kvalitnú britvu, ale aj jednu žiletku, takže sa hneď môžete pustiť do nezabudnuteľného holiaceho zážitku. V ruke vám tak odvedie skvelú prácu kvalitné drevo a kov, ktoré do seba dokonale zapadá.

V ruke máte kus váhy

Pripravte sa, že britva Žižka je vďaka kovovej rukoväti výrazne ťažšia. Jej váha je však rovnomerne rozdelená medzi rukoväť a rameno, ťažisko nájdete o niečo bližšie rukoväte. Jej hmotnosť nikomu neuškodí, ale nesmiete byť žiadna padavka a užiť si v ruke kus stroja, ktorý vám dokonale poslúži.

Používanie:

Žiletku zlomte v polovici (obe polovice môžete použiť), na konci shavetty odklopte poistku, rozdeľte listy ramena a vložte žiletku dovnútra. Potom na ňu priklopte rameno a potom poistku. A teraz hurá na úpravu fúzov. Pri správnom vložení trčí len malý kúsok žiletky (0,5 mm). Preto si ju môžu dovoliť aj úplný začiatočníci v holení s britvou.

5,0
hodnotilo 4 zákazníkov
50+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Kód:  HOL361
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  0752993127225
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB16