Obnoviť stránku

ANGRY BEARDS Shavetta Garrigue

18,49 €
15,41 € bez DPH

ANGRY BEARDS Shavetta Garrigue


Kľúčové vlastnosti britvy na holenie Angry Beards Shavetta Garrigue

  • Klasická britva na holenie na bežnú žiletku
  • Tradičné spracovanie a dizajn
  • Ergonomická rukoväť z kvalitného železa a dreva
  • Puzdro je vyrobené z vegánskej kože
  • Žiletka je súčasťou balenia na okamžité použitie

Klasické holenie s nádychom moderny

S klasickou britvou Angry Beards sa ponoríte do starého dobrého štýlu holenie, ktoré závisí na istote vašej ruky. Namiesto jednoliatej čepele sú však bežné výmenné žiletky. Takže vám odpadá starosť o veľmi dôležitú ostrosť čepele. Shavetta Garrigue vám tak je vždy a okamžite po ruke, keď si len spomeniete, že si chcete upraviť bradu.


Holenie bez kvapky krvi

Pri pravidelnom holení sa určite chcete vyvarovať poranenia, ktoré sú na tvári jednoznačne vidieť a už vôbec nechcete riešiť hlboké rany zaliate prúdmi krvi. S shavettou od Angry Beards sa žiadneho krviprelievania nemusíte obávať. Vďaka ostrej žiletke, ktorá trčí len 0,5 mm, sa minimalizuje možnosť porezania a tento klasický štýl holenie je vhodný aj pre úplných nováčikov britvou nepobozkaných.


Kvalita v čiernom puzdre

Po rozbalení britvy Shavetta Garrigue nájdete v puzdre z vegánskej kože. V ruke vám odvedie skvelú prácu kvalitné drevo a oceľ, ktoré do seba dokonale zapadá.

Originálny kúsok, ktorý musíte mať

Táto britva je ideálnym parťákom pre chlapov, ktorí dbajú o úpravu svojich fúzov a chcú vyzerať cool. Shavetta Garrigue vám úžasne pomôže predovšetkým s úpravou kontúr, takže nie aby ste si s ňou chceli oholiť celú tvár.

Používanie:

Žiletku zlomte v polovici (obe polovice môžete použiť), na konci shavetty odklopte poistku, rozdeľte listy ramena a vložte žiletku dovnútra. Potom na ňu priklopte rameno a potom poistku. A teraz hurá na úpravu kontúr a krku. Pri správnom vložení trčí len malý kúsok žiletky (0,5 mm). Preto si ju môžu dovoliť aj úplný začiatočníci v holení s britvou.

5,0
hodnotilo 4 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Kód:  HOL360
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  0752993127232
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB25