Obnoviť stránku

ANGRY BEARDS Šampón na fúzy 250 ml

Novinka! Nedeľné objednávky doručíme už dnes alebo v pondelok (Ako si vyberiete:)
10 €
8,33 € bez DPH

ANGRY BEARDS Šampón na fúzy 250 ml

Kľúčové vlastnosti šampónu na fúzy ANGRY BEARDS

  • Kvalitný český výrobok
  • Dokonalé a šetrné vymytie fúzov
  • Zmierňuje vymývanie prirodzených olejov, vitamínov a minerálov
  • Redukovaný obsah alergénov
  • Lákavá vôňa


Kvalitný český šampón na fúzy ANGRY BEARDS s luxusnou vôňou, poskytuje dôkladné a šetrné umytie

Doprajte fúzom to najlepšie od českej značky ANGRY BEARDS. Jej vynikajúce produkty vás príjemne prekvapia svojou kvalitou a pobavia svojím osobitým humorom. Šampón ANGRY BEARDS má zloženie na báze rastlinných olejov, vďaka ktorým nedochádza k vysušovaniu fúzov a kože, po umytí odolávajú statickej elektrine a  lepšie sa rozčešú. Vaša pýcha na brade bude dôkladne a súčasne šetrne vymytá a zbavená nečistôt či zvyškov od ostatných stylingových prípravkov. Celý zážitok z tejto starostlivosti je umocnený omamnou korenistou vôňou.


Šampón na fúzy ANGRY BEARDS je jemný a nežný ako ranná rosa

Pretože Angry Beards majú radi prírodu a hlavne zeleň, je vyrobený z obnoviteľných zdrojov a ekologicky šetrných konzervantov. Alergických mäkkýšov zase potešia redukovaným obsahom alergénov – šampón na fúzy ANGRY BEARDS obsahuje iba to najnutnejšie a síce Limonén, ktorý odstraňuje maz a zvyšky prípravkov. Súčasne dodáva šampónu sviežu citrusovú vôňu a je veľmi dobre znášanlivý aj na citlivejšie kožtičky.


Vôňa, ktorá vás chytí za fúz

V horúcej sprche sa vôňa šíri rýchlo, čo je fajn, keď máte poruke šampón ANGRY BEARDS. Korenistá pánska paráda, po ktorej budete ako znovuzrodený. Po umytí sa odporúča použiť olej alebo balzam na dosiahnutie maximálneho účinku prípravku značky ANGRY BEARDS.Ošetrujúce látky:

Tenzidy na báze rastlinných olejov – aktívne látky pomáhajú fúzom odolávať statickej elektrine, umožňujú ľahké rozčesávanie a dodávajú fúzom lesk
Limonén – pomáha odstrániť nečistoty z fúzov, zvyšky odumretých buniek a stylingových prípravkov
Kokosový olej – pomáha zmäkčovať fúzy, zabraňuje vysušovaniu fúzov a kože po umytí
Kyselina citrónová – jej konzervačné účinky prispievajú k šetrnému očisteniu fúzov, zmierňuje vymývanie prirodzených vitamínov a minerálov z kože a fúzov

Použitie:

Napumpujte potrebné množstvo do dlane a napenený šampón naneste na fúzy až ku korienkom. Fúzy poriadne vyšúchajte a potom dôkladne opláchnite vodou. Odporúčané používanie je raz za 3 – 4 dni.

4,6
Hodnotilo 7 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
2
používateľská recenzia
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Typ produktu

Typ produktu Šampón

Objem

Objem 250 ml
Kód:  KSMU0381
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  752993127089
P-DC1-WEB25