Obnoviť stránku

Naše pobočky sú otvorené iba v režime výdajní.
Viac informácií k prevzatiu objednávok.

Pre rýchlejší výdaj na pobočkách odporúčame využiť vyzdvihnutie cez aplikáciu.

Reklamácie počas lockdownu prijímame bohužiaľ iba cez online formulár.

ANGRY BEARDS Nůžky na vousy Edward

33,70 €
28,08 € bez DPH

ANGRY BEARDS Nůžky na vousy Edward

Kľúčové vlastnosti nožníc ANGRY BEARDS Edward

  • Špičková japonská oceľ
  • Ochranné puzdro z vegánskej kože pre ľahké uloženie nožníc
  • Veľmi ostré a tenké ostrie nožníc ANGRY BEARDS Edward
  • Ergonomické vyhotovenie pre ľahké držanie v každej situácii
  • Nožnice na dokonalú úpravu vlasov a fúzov
  • Dĺžka nožníc ANGRY BEARDS Edward je 18 cm

Japonská oceľ najvyššej kvality

Na vytvorenie kvalitného strihu fúzov či vlasov sú potrebné kvalitne spracované a ostré nožnice. Nožnice ANGRY BEARDS Edward sú vyrobené z vysoko kvalitnej japonskej ocele a sú dlhé 18 cm. Vďaka špeciálnemu ergonomickému tvaru sa veľmi dobre držia, takže s nimi môžete pracovať bez obáv z vykĺznutia. Vysoká kvalita použitého materiálu zaisťuje dokonalú spoľahlivosť a dlhú životnosť, vďaka čomu sa nožnice ANGRY BEARDS Edward stali vyhľadávaným nástrojom profesionálnych barberov.

Ideálna dĺžka a vysoká ostrosť

Nožnice ANGRY BEARDS Edward sú dostatočne dlhé a dokonale ostré, takže s ich pomocou dosiahnete jednoduchého vytvorenia perfektne rovných liniek vo vašich fúzoch. Vďaka tenkému ostriu navyše budete na prácu vždy pekne vidieť, takže počas krátkej chvíle upravíte fúzy presne podľa vašich predstáv.


Poctivé spracovanie pre dokonalé výsledky

Nožnice ANGRY BEARDS Edward boli vyrobené preto, aby uspokojili nároky všetkých mužov, ktorí chcú pri starostlivosti o svoje fúzy či vlasy dosiahnuť dokonalé výsledky. Aj napriek ich špičkových vlastnostiam však odporúčané použiť nožnice ANGRY BEARDS Edward k decentnejším úpravám. Pre výraznejšie zmeny štýlu, ktorých vykonanie obnáša dlhší čas, odporúčame navštíviť profesionálov.

Možnosť použitia nožníc ANGRY BEARDS Edward na vlasy aj fúzy

Nožnice ANGRY BEARDS Edward sú určené na použitie na vlasy či fúzy. Vyvarujte sa strihaniu iných materiálov a vyvarujte sa pádu nožníc či ich inému mechanickému poškodeniu. Ostrenie nožníc zverte do rúk profesionálov a na bezpečné uskladnenie ich vkladajte do ochranného puzdra. Nožnice ANGRY BEARDS Edward vynikajú špičkovou kvalitou použitých materiálov, takže pri správnom používaní a skladovaním vám vydržia po veľmi dlhú dobu.


Parametre a špecifikácia

Typ produktu

Typ produktu nožnice na fúzy

Účinok

Účinok tvarovanie
Kód:  HOL425
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  752993127355
P-DC1-WEB21