Basilur
Tovar značky Basilur vieme doručiť už v deň objednávky! Väčšinu produktov máme na sklade, takže nemusíte na nič čakať. Vytvorte objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo na jednu z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 239
BASILUR Winter Forest Frosty Blue plech 75 g
Novinka
12,19 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 75 g, zloženie nevädza, pomaranč a škorica - 0,20 €/ks - od 162,53 €/1 kg
BASILUR Old Town Festive Town papier 75 g
Novinka
5,19 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 75 g - 0,09 €/ks - od 69,20 €/1 kg
BASILUR Around The World Christmas in Prague Red plech 75 g
Novinka
10,89 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – ovocný, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 75 g, zloženie ibištek, jablko a škorica - 0,18 €/ks - od 145,20 €/1 kg
BASILUR Winter Theatre Act I: First Snow papier 75 g
Novinka
8,69 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 75 g, zloženie ruža a papája - 0,14 €/ks - od 115,87 €/1 kg
BASILUR Winter Theatre Act II: Joyful Hearts papier 75 g
Novinka
8,69 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 75 g, zloženie nevädza, papája a čerešňa - 0,14 €/ks - od 115,87 €/1 kg
BASILUR Winter Berries Assorted prebal 40 gastro vrecúšok
Novinka
10,49 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, vrecká, súprava čajov, srílanský, hmotnosť 80 g - 0,17 €/ks - od 131,13 €/1 kg
BASILUR Four Seasons Winter Tea papier 100 g
Novinka
5,59 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 100 g, zloženie brusnica - 0,09 €/ks - od 55,90 €/1 kg
BASILUR Winter Berries Cranberries papier 100 g
Novinka
6,09 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 100 g, zloženie brusnica a nevädza - 0,10 €/ks - od 60,90 €/1 kg
BASILUR Vintage Winter Holidays papier 85 g
Novinka
6,09 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 85 g, zloženie pomaranč a čerešňa - 0,10 €/ks - od 71,65 €/1 kg
BASILUR Festival Frosty Evening papier 100 g
Novinka
6,09 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 100 g, zloženie nechtík lekársky a marhuľa - 0,10 €/ks - od 60,90 €/1 kg
BASILUR Old Town Magic Town papier 75 g
Novinka
5,19 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 75 g, zloženie nevädza - 0,09 €/ks - od 69,20 €/1 kg
BASILUR Festive Treats Season's Treasure plech 75 g
Novinka
7,79 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 75 g, zloženie nevädza - 0,13 €/ks - od 103,87 €/1 kg
BASILUR Around the World Christmas in Prague Bronze plech 75 g
Novinka
10,89 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 75 g, zloženie nechtík lekársky a marhuľa - 0,18 €/ks - od 145,20 €/1 kg
BASILUR Winter Berries Blackcurrant papier 100 g
Novinka
6,09 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 10 g, zloženie nevädza a ríbezľa - 0,10 €/ks - od 609 €/1 kg
BASILUR Vintage Assorted prebal 19× 2 g a 6× 1,5 g
Novinka
5,19 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, vrecká, súprava čajov, srílanský, hmotnosť 47 g, zloženie vanilka, zázvor a čerešňa - 0,09 €/ks - od 110,43 €/1 kg
BASILUR Island of Tea Gold OP1 100 g, papier
5,59 €
Momentálne nedostupné
Čaj – čierny, sypaný, jednodruhový, srílanský, hmotnosť 100 g - 55,90 €/1 kg
BASILUR Specialty Earl Grey 100 g, papier
6,49 €
Momentálne nedostupné
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 100 g - 64,90 €/1 kg
BASILUR White Tea Forest Fruit papier 100 g
6,99 €
Momentálne nedostupné
Čaj – biely, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 100 g, zloženie ríbezľa a amarant - 0,58 €/ks - od 69,90 €/1 kg
BASILUR Cold Brew Orange Mango prebal 20× 2 g
4,79 €
Momentálne nedostupné
Čaj – ovocný, vrecká, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 40 g, zloženie ibištek, pomaranč, stévia, šípka a mango - 0,40 €/ks - od 119,75 €/1 kg
Basilur Music Concert Pets plech 100 g
13,09 €
Momentálne nedostupné
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 100 g, zloženie jahoda, mango a ananás - 130,90 €/1 kg
Basilur Carnival Festival Delight 75 g plech
15,29 €
Momentálne nedostupné
Čaj – čierny, čajová zmes, hmotnosť 75 g - 203,87 €/1 kg