Bafi
We can deliver Bafi products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 212
BAFI Cuticle pliers 11/9 mm
14.51 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Cuticle Nipper - manicure, for cuticle, matt finish, with case, material stainless steel (INOX)
Bafi Polygel 004 30 ml
19.51 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Nail Gel gel coat, glossy, effects of gel nails, for UV lamps - 65.03 €/100 ml
BAFI Gel polish swatches set oval, 100 pcs
8.28 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Manicure Tools
Bafi Thin wooden spatulas, 100 pcs
3.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Hair Removal Accessories - disposable wooden depilatory spatulas, for application of warm and film waxes, size suitable for face and eyebrows
Bafi Top no wipe "Milky" 10 ml
9.52 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish top coat, , strengthening, for UV lamps and decorative - 95.20 €/100 ml
Bafi Polygel 002 30 ml
19.51 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel gel coat, glossy, effects of gel nails, for UV lamps - 65.03 €/100 ml
Bafi Rubber base 10 ml
9.52 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Nail Polish base coat, glossy, strengthening, for UV lamps - 95.20 €/100 ml
Bafi Polygel 008 30 ml
19.51 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel acrylic, glossy, effects of gel nails, for UV lamps - 65.03 €/100 ml
Bafi Gel polish 002 10 ml
9.11 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and decorative - 91.10 €/100 ml
BAFI Banana file 100/180, set of 10
7.02 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail File - 10 pieces, foam, coarseness 100/180, bananas, with a case, dimensions 180 × 30 × 5 mm (H×W×D), White colour
Bafi Gel polish 026 10 ml
9.11 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 91.10 €/100 ml
Bafi table dust extractor, 80W/100W
37.02 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Nail Dust Collector - table dust extractor, 80W/100W
Bafi Gel polish 027 10 ml
9.11 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 91.10 €/100 ml
BAFI Silicone stamp, coloured
3.70 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Nail Decoration - stamp, multicolour
Bafi Almond Gel Nail Tips, 240 pcs
5.78 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
False Nails number of pieces in package: 240
Bafi Top no wipe "Super gloss" 10 ml
9.52 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Nail Polish top coat, glossy, strengthening, for UV lamps - 95.20 €/100 ml
Bafi Gel polish 010 10 ml
7.28 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 72.80 €/100 ml
BAFI SUN Y13 UV/LED Nail Lamp 248W, 60 LEDs, White
27 €
In stock 5 pcs at the supplier's
UV Nail Lamp - baking lamp for gel nail treatment
Bafi Gel polish 045 10 ml
9.11 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 91.10 €/100 ml
Bafi Gel polish 035 10 ml
7.28 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 72.80 €/100 ml
Bafi Gel polish 044 10 ml
9.11 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, strengthening, for UV lamps and long-lasting - 91.10 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Alza