Obnoviť stránku

Victron Ochrana batérií BP-65

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
40,84 €
34,03 € bez DPH

Victron Ochrana batérií BP-65

Ochrana batérie BatteryProtect odpojí batériu od nevýznamných záťaží predtým, než je batéria úplne vybitá (čo by spôsobilo jej zničenie), alebo kým má ešte dostatok kapacity pre naštartovanie motora.

Automatické nastavenie 12/24 V – Ochrana batérie BatteryProtect automaticky detekuje napätie v systéme.

Jednoducho programovateľná – Ochrana BatteryProtect môže byť nastavená na zapojenie/odpojenie na niekoľko rôznych hladín napätia. Na displeji rozdelenom na sedem častí sa zobrazí, ktoré nastavenie bolo vybraté.

Špeciálne nastavenia pre Li-ion batérie – V tomto režime môže byť ochrana BatteryProtect riadená cez zbernicu VE.Bus BMS.

Veľmi nízka spotreba energie – Nízka spotreba je pre Li-ion batérie veľmi dôležitá, hlavne po vypnutí pri nízkom napätí.

Prepäťová ochrana – V prípade vzniku prepätia s následkom možného poškodenia citlivých prístrojov sú prístroje odpojené, ak DC napätie presiahne 16 V prípadne 32 V.

Odolná proti iskreniu – Nepracuje s reléovými prvkami ale s tranzistorovými spínačmi MOSFET, nevzniká iskrenie.

Oneskorený výstup alarmu – Výstup alarmu je aktivovaný v prípade, že na batérii klesne napätie pod nastavenú hodnotu po dobu dlhšiu ako 12 sekúnd. Štartovanie motora preto alarm neaktivuje. Výstup alarmu je otvorený kolektorový výstup na zápornú zbernicu, max. prúd 50 mA. Výstup alarmu sa typicky pripája na bzučiak alebo na svetelnú signalizáciu.

Oneskorené odpojenie záťaže – Záťaž sa odpojí 90 sekúnd po tom, čo bol spustený alarm. Ak počas tejto doby napätie batérie vzrastie na úroveň „pripojovacej prahovej hodnoty“ (napr. počas štartovania motora), záťaž odpojená nebude.

Kód:  tra00046
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  BP-65

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia
P-DC1-WEB11