Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

NANOSILIKON na gumové tesnenia aplikátor 170 ml

7,90 €
4,90 €
4,08 € bez DPH
Pri kúpe 1 ks 4,90 €/ks
Pri kúpe 2 ks 4,52 €/ks
Pri kúpe 3 ks 4,14 €/ks
Pri kúpe 4 ks 3,76 €/ks
Pri kúpe 5 a viac ks 3,38 €/ks

NANOSILIKON na gumové tesnenia aplikátor 170 ml

Nanosilikol je špičkový prípravok určený na gumové tesnenia, ktoré konzervuje a bráni primŕzaniu tesnenia. Skvele ho využijete napr. pri aplikácii vo dverách automobilu. To všetko vďaka jedinečnej technológii NANO+. Prípravok je ešte vylepšený o obsah silikónov a organických zlúčenín.
Vďaka tomu dokonale rieši problém s primŕzaním gumového tesnenia k dverám. Ideálne je aplikovať Nanosilikol ihneď po umytí vozidla v mrazových teplotách. Chráni všetky gumové tesnenia a zabraňuje starnutiu, praskaniu a obnovuje povrch, čím predlžuje ich životnosť. Použitie je jednoduché pomocou aplikátora s hubkou.

Unikátna technológia NANO+

NANO+ je vysoko pokročilá technológia aplikácie nanočastíc kremíka a striebra. Nanočastice pôsobia na molekulárnej úrovni, prenikajú hlboko do štruktúry čistených súčastí a vytvárajú na podklade neviditeľný trojvrstvový povlak. Technológia NANO+ umožňuje dosiahnutie zmnohonásobeného javu odpudzovania častíc vody, prachu a všetkých nečistôt. Vzniká efekt lotosového kvetu, ktorého výsledkom je samočistenie. NANO+ je technológia priaznivá pre alergikov. Má fungicídne a dezodoračné účinky. Aktivita iónov striebra zabíja škodlivé baktérie.

 

Parametre a špecifikácia

Objem

Objem 170 ml (0,17 l)

Použitie

Použitie Gumy a tesnenie

Balenie

Balenie V tube

Vlastnosti

Zloženie maziva silikónové
Typ maziva Vazelína
Použitie maziva Na gumu
Kód:  AUPR011
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  am00487
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB16