ANTIPODES
We can deliver ANTIPODES products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 60
ANTIPODES Kiwi Seed Oil Eye Cream 30ml
Amazing Deal
23.90 €
Currently Unavailable
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 79.67 €/100 ml
ANTIPODES Manuka Honey Skin-Brightening Light Day Cream 60ml
Amazing Deal
20.90 €
Currently Unavailable
Face Cream unisex night, skin type: sensitive, oily and normal, effect: moisturising, nourishing, brightening and smoothing, 60 ml - 34.83 €/100 ml
ANTIPODES Baptise Ultra-Hydrating Water Gel 60ml
Amazing Deal
23.90 €
Currently Unavailable
Face Gel - moisturising and brightening, daily, with a volume of 60ml, suitable for unisex, for sensitive, oily, normal and dry skin type(s) - 39.83 €/100 ml
ANTIPODES Ananda Antioxidant-Rich Gentle Toner 100ml
25.09 €
Currently Unavailable
Face Mist - for cleansing the skin, ideal for sensitive, oily, normal and problematic skin types
ANTIPODES Joyful Hand & Body Cream 120ml
40.09 €
Currently Unavailable
Hand Cream - universal use for anybody, for dry skin, moisturising, fruit fragrance, alcohol-free and nut-free, 120 ml volume - 33.41 €/100 ml
ANTIPODES Aura Manuka Honey Mask 75ml
Amazing Deal
20.90 €
Currently Unavailable
Face Mask - washing means, moisturising, nourishing and brightening, meant for the following skin type(s): sensitive, oily and normal - 27.87 €/100 ml
ANTIPODES Avocado Pear Nourishing Night Cream 60ml
53.69 €
Currently Unavailable
Face Cream unisex night, skin type: oily, normal, dry and mature, effect: moisturising, nourishing, lifting and smoothing, 60 ml - 89.48 €/100 ml
ANTIPODES Divine Face Oil Avocado Oil and Rosehip 30ml
20.90 €
Currently Unavailable
Face Oil suitable for these skin types: sensitive, oily and normal, effect: nourishing and smoothing, moisturises and contributes to the healthy appearance of the skin -...
ANTIPODES Grace Gentle Cream Cleanser and Make Up Remover 120ml
35.19 €
Currently Unavailable
Cleansing Cream -, with a volume of 120ml, suitable for unisex, for sensitive, oily and normal skin type(s) - 29.33 €/100 ml
Antipodes Anti-Pigmentation Serum with Vitamin C Glow Ritual 10 ml
Amazing Deal
15.59 €
Currently Unavailable
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 155.90 €/100 ml
ANTIPODES Culture Probiotic Night Recovery Water Cream 15 ml
14.19 €
Currently Unavailable
Face Cream unisex night, skin type: sensitive, oily and normal, effect: moisturising, 15 ml - 94.60 €/100 ml
ANTIPODES Aura Manuka Honey Mask 15 ml
14.19 €
Currently Unavailable
Face Mask - washing means, moisturising, nourishing and brightening, meant for the following skin type(s): sensitive, oily, normal and mixed - 94.60 €/100 ml
ANTIPODES Halo Skin-Brightening Facial Mud Mask 75 ml
37.59 €
Currently Unavailable
Face Mask - washing means, brightening, meant for the following skin type(s): sensitive, oily and normal - 50.12 €/100 ml
ANTIPODES Baptise Hyaluronic H2O Ultra-Hydrating Water Gel 15 ml
14.19 €
Currently Unavailable
Face Gel - moisturising and brightening, daily, with a volume of 15ml, suitable for unisex, for sensitive, oily and normal skin type(s) - 94.60 €/100 ml
ANTIPODES Lime Caviar Collagen-Rich Firming Cream 60 ml
44.69 €
Currently Unavailable
Face Cream unisex daily, skin type: oily, normal and mature, effect: brightening, 60 ml - 74.48 €/100 ml
ANTIPODES Boom Rock Bronze Lipstick 4 g
25.39 €
Currently Unavailable
Lipstick matná, properties: long-lasting, moisturising and carer
ANTIPODES Piha Beach Tangerine Lipstick 4 g
25.39 €
Currently Unavailable
Lipstick matná, properties: long-lasting, moisturising and carer
ANTIPODES Ruby Bay Rouge Lipstick 4 g
25.39 €
Currently Unavailable
Lipstick matná, properties: long-lasting, moisturising and carer
ANTIPODES Queenstown Hot Chocolate Lipstick 4 g
25.39 €
Currently Unavailable
Lipstick matná, properties: long-lasting, moisturising and carer
ANTIPODES Golden Bay Nectar Lipstick 4 g
25.39 €
Currently Unavailable
Lipstick matná, properties: long-lasting, moisturising and carer
ANTIPODES Oriental Bay Plum Lipstick 4 g
25.39 €
Currently Unavailable
Lipstick matná, properties: long-lasting, moisturising and carer
ANTIPODES Dragon Fruit Pink Lipstick 4 g
25.39 €
Currently Unavailable
Lipstick matná, properties: long-lasting, moisturising and carer