Obnoviť stránku

Anker Eufy Video Doorbell 2K black (Battery-Powered) + Home base 2

208,90 €
174,08 € bez DPH

Anker Eufy Video Doorbell 2K black (Battery-Powered) + Home base 2

Kvalitný videozvonček Anker Eufy Video Doorbell 2K

Potrebujete zabezpečiť nepretržitý dohľad svojich vchodových dverí? V tom prípade vám celkom iste pomôže videozvonček Anker Eufy Video Doorbell 2K s integrovanou kamerou ponúkajúcou obraz s rozlíšením 2 560 × 1 920 px. Obraz je navyše vybavený korekciou proti skresleniu aj podporou WDR (kompenzácia protisvetla). Obraz vo formáte 4 : 3 je preto vysoko kvalitný vo dne, v noci, v protisvetle aj pri slabšom osvetlení. Samotný bezdrôtový prenos obrazu je šifrovaný a takisto môžete svoje záznamy ukladať na interný ukladací priestor. Dôležitou správou je výdrž dobíjacej batérie na úrovni 6 mesiacov.
Súprava pozostáva z domácej stanice Homebase a tlačidla zvončeka s integrovanou kamerou, mikrofónom a reproduktorom.

Videozvonček Anker Eufy Video Doorbell 2K prečká leto i zimu

Vonkajší zvonček Anker Eufy Video Doorbell 2K je certifikovaný podľa IP65. Odoláva výkyvom teplôt od -20 až do +50 °C aj nepriaznivým poveternostným vplyvom.

Pre Anker Eufy Video Doorbell 2K je bezpečnosť na prvom mieste

Samotný bezdrôtový prenos obrazu je šifrovaný pomocou štandardu AES-256. K dispozícii máte aj možnosť ukladať záznamy z videozvončeka Anker Eufy Video Doorbell 2K na interné úložisko. Opäť v šifrovanej podobe.

Inteligentné funkcie videozvončeka Anker Eufy Video Doorbell 2K

Na aktiváciu zvonenia zvončeka Anker Eufy Video Doorbell 2K nie je potrebný dotyk prsta. Vstavaný senzor totiž automaticky reaguje na prítomnosť človeka. Komunikácia prebieha v reálnom čase prostredníctvom obojsmerného zvuku, čo je mimoriadny benefit. Dôležitou súčasťou je presný softvér kamery, ktorý dokáže identifikovať tvar tela a tváre, až potom odosiela na mobilný telefón personalizované notifikácie. Naopak videozvonček Anker Eufy Video Doorbell 2K ignoruje domácich miláčikov a minimalizuje tak riziko falošných poplachov. Nastaviť možno aj rôzne detekčné zóny a nahrať si tri prednastavené automatické odpovede. Zvonček možno jednoducho cez WiFi spárovať so službami Google Assistant či Amazon Alex.

Anker Eufy Video Doorbell 2K

2K a WDR

Skvelú kvalitu obrazu zabezpečuje videozvončeku Anker Eufy Video Doorbell 2K jemné rozlíšenie a predovšetkým kompenzácia protisvetla. Vďaka tomu namiesto jednoduchého tieňa jasne spoznáte prichádzajúcu osobu.

Anker Eufy Video Doorbell 2K

Anker Eufy Video Doorbell 2K má dlhú výdrž batérie

Dobíjacia batéria, ktorá je súčasťou zvončeka Anker Eufy Video Doorbell 2K, má výdrž zhruba pol roka prevádzky. Na nízky stav batérie vás včas upozorní mobilná aplikácia.

Anker Eufy Video Doorbell 2K

Presné rozpoznanie

Každá udalosť u vašich dverí je analyzovaná pomocou umelej inteligencie. Vďaka tomu sa citeľne zníži riziko planého poplachu.

Anker Eufy Video Doorbell 2K

Napojenie na asistentov

V rámci inteligentnej domácnosti ľahko prepojíte zvonček Anker Eufy Video Doorbell 2K s ďalšími zariadeniami. Napríklad hlasovým povelom vám Google Assistant okamžite ukáže, kto práve zvoní.

Anker Eufy Video Doorbell 2K

Anker Eufy Video Doorbell 2K umožňuje hlasovú komunikáciu

Možno nie ste práve doma a prišiel kuriér s balíčkom. Po zazvonení s ním môžete hlasovo komunikovať a zvoliť optimálne riešenie celej situácie.

Anker Eufy Video Doorbell 2K

Pripravené odpovede

Zrovna nemôžete hovoriť? Stačí v aplikácii vybrať jednu z predvolených možností a čakajúca osoba dostane prostredníctvom videozvončeka Anker Eufy Video Doorbell 2K hlasový pokyn, ako sa zachovať.


5,0
Hodnotili 4 zákazníci
50+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča
1
používateľská recenzia
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Pripojenie

Pripojenie WiFi

Vlastnosti

Rozlíšenie 2048x1080 px
Výbava mikrofón , Senzor pohybu , Reproduktor

Farba

Farba Čierna

Konektivita

Podporované OS Android , iOS
Kompatibilita Google Assistant, Amazon Alexa
Napájanie Batériami
Jazyk aplikácie V angličtine

Využitie

Rozšíriteľnosť Uzatvorený systém
Oblasť využitia Zabezpečenie
Kód:  AnkEfY_001
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  E82101W4
P-DC1-WEB11