Obnoviť stránku

Počas sviatku 8.5. je otvorená iba centrála v Bratislave a AlzaDrive Senec.

AMICA MV 656 BW

-13%
Akciová ponuka
308,90 €
267,90 €
223,25 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

AMICA MV 656 BW

Už nechcete tráviť čas dlhým umývaním riadu a pomohlo by vám ušetrenie cenných minút a znížená spotreba vody? Umývačka AMICA MV 656 BW je pre vás tou správnou voľbou. Pojme až 12 sád riadu a zaistí vám perfektne čistý a lesklý riad. Spadá do energetickej triedy E, čo ju robí dostatočne úspornou. V ponuke nájdete praktický program polovičnej náplne a funkciu Odložený štart – tá umožní odloženie začiatku umývania až o 8 hodín. Biela farba umývačky Amica MV 656 BW výborne doplní vašu kuchyňu. Nechýba ani funkcia detského zámku a zvukový signál na ukončenie umývania. Riad bude vďaka praktickej funkcii SteamPower rýchlejšie suchý. Antibakteriálny filter sa efektívne postará o baktérie a nepríjemný zápach. Vnútorný priestor umývačky Amica MV 656 BW si môžete vďaka nastaviteľnému hornému košu prispôsobiť presne podľa vašich potrieb.


Kľúčové vlastnosti umývačky riadu AMICA MV 656 BW

 • Umývačka AMICA spoľahlivo umyje všetok špinavý riad
 • Spadá do energetickej triedy E
 • Emisie hluku šíreného vzduchom: C
 • Elegantná biela farba
 • Perfektná funkcia SteamPower využíva paru na dokonalé čistý riad
 • Umývačka AMICA MV 656 BW pojme až 12 súprav riadu
 • Špeciálny antibakteriálny filter na elimináciu baktérií a zápachu
 • Funkcia HotAir na rýchle sušenie riadu
 • Možnosť nastavenia horného koša
 • Program polovičnej náplne na úsporu času a energie
 • Odložený štart až o 8 hodín

Perfektná funkcia SteamPower využíva paru na dokonalé čistý riad

Umývačka AMICA MV 656 BW je vybavená špeciálnou funkciou SteamPower, ktorá zaistí dokonale čistý a lesklý riad. Na konci umývacieho cyklu generuje paru, ktorá je tvorená z čistej vody vzniknutej z posledného oplachu. Vďaka tomu ušetríte hŕbu vody. Para navyše funguje skvele ako dezinfekcia, pretože znižuje množstvo baktérií na riade a zároveň čistí celý priestor umývačky. Riad lepšie prijíma leštidlo a po umývacom cykle je krásne lesklý a čistý.

Voľne stojaca umývačka riadu AMICA MV 656 BW so špeciálnym antibakteriálnym filtrom

Vnútri umývačky riadu AMICA MV 656 BW sa nachádza antibakteriálny filter, ktorý je vyrobený z materiálu získaného z triazolu. Tento materiál efektívne eliminuje patogény a zastavuje ich ďalší rast. Vedecky preukázaná účinnosť proti baktériám a hubám je 99,9 9%. Filter tiež účinne znižuje tvorbu zápachu. Voľne stojaca umývačka riadu AMICA MV 656 BW tak bude vždy perfektne čistá.

Umývačka AMICA MV 656 BW s funkciou HotAir na rýchle sušenie riadu

Riad, ktorý vytiahnete z umývačky Amica MV 656 BW bude krásne čistý a lesklý. Ako je to vôbec možné? Vďaka špeciálnemu systému sušenia HotAir, ktorý prostredníctvom odparenia vody z riadu a jej následnej kondenzácie, ho usuší priamo v umývačke. Voda v umývačke Amica MV 656 BW sa zahreje pri poslednom oplachovaní na vysokú teplotu a z riadu sa postupne odparí. Vnútri umývačky je tak horúci vzduch, ktorý sa postará o perfektne suchý riad.

Podstavná umývačka riadu AMICA MV 656 BW s možnosťou nastavenia horného koša

Vnútorný priestor podstavnej umývačky riadu AMICA MV 656 BW si môžete upraviť podľa vašich potrieb. Kôš umývačky Amica MV 656 BW si jednoducho prispôsobíte jeho vysunutím a opätovným zasunutím do inej polohy. 

Veľmi úsporná umývačka Amica MV 656 BW

Príjemným benefitom umývačky Amica MV 656 BW je tiež program polovičného množstva riadu. Ak potrebujete umyť len časť riadu, je tento program pre vás ako stvorený! Stačí naplniť iba jeden kôš alebo oba súčasne a zvoliť príslušný program umývačky Amica MV 656 BW. Ramená tak budú pracovať striedavo v sekvenčnom systéme. Vďaka tomu ušetríte nielen energiu, ale aj váš čas. Využiť môžete tiež praktickú funkciu Odložený štart, ktorá vám umožní nastaviť si začiatok umývacieho cyklu až o 8 hodín.

Parametre a špecifikácia

Energetické parametre umývačky 2021

Energetická trieda E
Kapacita súprav riadu (program ECO) 12 ×
Doba trvania (program ECO) 220 min (3,67 h)
Spotreba vody na cyklus (program ECO) 11 l
Emisie hluku šíreného vzduchom C

Rozmery

Výška 84,5 cm
Šírka 59,8 cm
Hĺbka 60 cm

Funkcie

Funkcie Odložený štart, Detská poistka, Zvukový signál ukončenia umývania, Polovičná náplň
Vhodné do kuchyne IKEA METOD nie

Farba

Farba Biela

Vlastnosti

Možnosť odňatia vrchného krytu Áno, je to možné

Typ zásuvky

Krajina Česko, Slovensko, Maďarsko, Nemecko, Rusko, Rakúsko, Chorvátsko, Francúzsko, Poľsko, Rumunsko, Slovinsko
Kód:  AMIDW47
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  1191371
Odkazy: Opis výrobku
P-DC1-WEB21