Obnoviť stránku
Počas sviatkov 10.4. a 12.4. je otvorený iba  showroom v Bratislave. V pondelok (13.4.) sú všetky pobočky zatvorené, ale stále sme tu pre vás online.

Ospravedlňujeme sa za prípadné meškanie doručenia objednávok z dôvodu kontrolných opatrení realizovaných v rámci nariadenia vlády SR a následného zdržania zásobovania.

Amazon Echo Dot 3. generácie Sandstone

-26%
53,90 €
39,90 €
33,25 € bez DPH

Amazon Echo Dot 3. generácie Sandstone

Amazon predstavuje už 3. generáciu inteligentného domáceho asistenta Echo Dot. Tento šikovný reproduktor prevzal všetky funkcie z minulého modelu, takmer totožné zostalo aj samotné rozvrhnutie ovládania, avšak veľkou zmenou prešiel dizajn a zvuk v podobe nového reproduktora. Rovnako ako s predchádzajúcou generáciou Amazon Echo Dot, budete prostredníctvom umelej inteligencie Alexa a hlasových príkazov prehrávať hudbu, ovládať prístroje inteligentnej domácnosti, telefonovať, čítať audioknihy a mnoho ďalšieho. Tiež si budete môcť vychutnať streamovanú hudbu prostredníctvom Amazon Music, Spotify, Pandora a ďalších podobných služieb. Vďaka vylepšenému reproduktoru bude zvuk bohatší a hlasnejší.

Kľúčové vlastnosti inteligentného domáceho asistenta Amazon Echo Dot 3. generácie Sandstone

  • Vylepšený reproduktor (1,6") a dizajn
  • Hlasová asistentka s umelou inteligenciou Alexa
  • Kompatibilný s viac než 60000 zariadeniami
  • Bezdrôtové WiFi pripojenie v pásmach 2,4 GHz aj 5 GHz
  • Bluetooth a 3,5 mm audio jack
  • Ovládanie pomocou hlasových príkazov
  • Jednoduché nastavenie pomocou mobilnej aplikácie
  • Intuitívne ovládanie
  • Rozmery: 99 × 99 × 43 mm

Amazon Echo Dot 3. generácie vám uľahčí život

Alexa je navyše stále múdrejšia a pridáva nové funkcie – teraz sleduje vaše denné aktivity, umožňuje hrať hry a mnohé ďalšie. Celkom zvláda viac ako 50 000 funkcií a príkazov. Okrem toho ponuka sa stále rozširuje a aktualizuje, ponuku funkcií nájdete v aplikácii Alexa. S Amazon Echo Dot 3. generácie Sandstone môžete umelú inteligenciu dostať úplne do každej miestnosti vo vašej domácnosti. Zariadenia Echo Dot môžete párovať medzi sebou alebo ich pripojte k svojim Bluetooth reproduktorom alebo pomocou 3,5 mm jack konektora. Reproduktor samozrejme podporuje WiFi v pásmach 2,4 GHz aj 5 GHz.

Alexa plní vaše želania

Pomocou Amazon Echo Dot 3. generácie Sandstone a umelej inteligencie Alexa si môžete zjednodušiť každodenný život. Nastavte si budík, upozornenia, vytvárajte nové položky v kalendári a rôzne pripomenutia. Jednoduchými príkazmi tiež zistíte aktuálnu predpoveď či správy. Možnosti Alexy sú takmer nekonečné a splnia každé vaše želanie. Amazon Echo Dot Sandstone je kompatibilný s viac ako 60000 SmartHome zariadeniami, vrátane svetiel, termostatov, televízorov a mnoho ďalších.

4,8
hodnotilo 168 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Pripojenie

Pripojenie Bluetooth , WiFi

Využitie

Rozšíriteľnosť otvorený systém
Oblasť využitia Ovládanie okien, dverí, brán, Sledovanie a predpoveď počasia, ovládanie systému inteligentnej domácnosti

Konektivita

Podporované OS Android , iOS
Kompatibilita Amazon Alexa
Napájanie sieťové
Jazyk aplikácie v angličtine , v nemčine

Vlastnosti

Pásma WiFi 2,4 GHz , 5 GHz
Počet mikrofónov 4
Špeciálne funkcie podpora Spotify , 3,5 mm audio výstup
Distribúcia US , UK

Lokalizačná hláška AT/DE

Kód:  AME1018g
Záruka: 24 mesiacov
WEB16