Obnoviť stránku

AlzaCafé, zrnková, 1000g; 3x

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
38,30 €
31,92 € bez DPH

AlzaCafé, zrnková, 1000g; 3x

Alza Café

Napadlo nás, že spoločne s nákupom nového kávovaru vám ponúkneme unikátnu záležitosť v podobe vlastnej zmesi zrnkovej kávy.

100% zmes Arabica

V úzkej spolupráci s najväčšou českou pražiarne sa nám podarilo vybrať absolútne unikátne zmes pôvodom z Južnej a Strednej Ameriky. Jedná sa o úplne vyváženú, plnú kávu bez akejkoľvek kyslosti, ktorá vyniká predovšetkým svojou čokoládovou chuťou s vôňou po lieskové oriešky. Káva je vždy čerstvo pražená na základe aktuálnej dopytu. Garantujeme vám, že sa k vám dostane v úplne ideálnej kondícii.

Ako si užiť pitie kávy?

Dokonalý pôžitok z kávy začína už pri jej príprave. Urobte si z tejto situácie pravidelný rituál, z ktorého plynule prejdete k vychutnaniu lahodnej kávy vo vašom obľúbenom kresle alebo pri pracovnom nasadení.

Pitie kvalitnej kávy má svoje výhody

Káva je považovaná za stimulant, pretože podporuje srdcovú aktivitu a zvyšuje tlak. Súčasne tiež podporuje spaľovanie tukov zrýchlením metabolizmu. Najúčinnejšia je medzi 9:30 - 11:30 dopoludnia. Kofeín tiež dokáže zlepšiť naše športové výkony a znižuje bolesť svalov. Podporí aj myslenie, a preto je najobľúbenejším pracovným nápojom.

Parametre a špecifikácia

Forma kávy

Forma kávy Zrnková

Hmotnosť

Hmotnost 1 000 g

Druh kávy

Druh kávy 100% Arabica
Pôvod Brazília, Costa Rica, Guatemala, Honduras, Kolumbia, Nikaragua
Miesto praženia Česká republika

Počet kusov

Počet kusov 1 ks
Kód:  ALZcafe01bunXX
Záruka: 24 mesiacov
P-DC1-WEB01