Obnoviť stránku

AlzaCafé v novom, znovu uzatvárateľnom obale

Aktualizované

Tiež vám tak zachutila naša zrnková káva AlzaCafé? Teraz si môžete urobiť poriadne veľké zásoby bez toho, aby ste sa museli obávať, že kávové zrnká stratia svoju chuť a arómu. Kilové balenie našej prémiovej kávy AlzaCafé má totiž nový, znovu uzatvárateľný obal, ktorý ochráni jej skvelé vlastnosti aj po otvorení. Nebojte sa zásobiť kvalitnou kávou a vychutnávajte si ju zakaždým čerstvú a voňavú.

AlzaCafé 1 kg v novom, znovu uzatvárateľnom obale

Prečo má AlzaCafé nový obal

Starostlivo sme hľadali a vyberali kávové zrná na vytvorenie našej vlastnej zmesi 100 % Arabiky. A podarilo sa! Vaše mnohé kladné recenzie kávy AlzaCafé hovoria za všetko a my si to veľmi vážime. Avšak nezaspali sme na vavrínoch a akonáhle sme začali od vás dostávať pripomienky, nezostalo to bez odozvy. Naša prémiová káva AlzaCafé vám totiž zachutila natoľko, že si ju kupujete vo veľkom, kilovom balení. Nechcete však, aby po otvorení strácala na svojej kvalite, čo je pochopiteľné. A tak sme začali konať a našej zrnkovej káve AlzaCafé 1 kg sme zaobstarali nový kabátik – znovu uzatvárateľný obal, ktorý pomôže zachovať kvalitu kávy aj po otvorení. A pretože nás vylepšovať dobré veci jednoducho baví, je nový obal AlzaCafé ešte krajší.

AlzaCafé 1 kg v novom, znovu uzatvárateľnom obale
Našu prémiovú kávu AlzaCafé teraz dostanete v novom, ešte krajšom obale. Navyše obal AlzaCafé 1 kg je teraz aj praktickejší – možno ho opakovane uzavrieť.

Znovu uzatvárateľný obal AlzaCafé ochráni čerstvosť aj kvalitu

Aby si naše čerstvo upražené kávové zrná AlzaCafé zachovali svoju chuť a arómu, balíme ich krátko po upražení do obalu so spiatočným ventilom. Ten zabezpečí, že káva môže „dýchať“ a zároveň nepustí dovnútra vzduch, ktorý ju znehodnocuje. Avšak po otvorení veľkého balenia vyvstáva otázka – ako čo najlepšie zamedziť prístupu vzduchu ku káve, aby sa zabránilo oxidácii? Riešením je kvalitný, znovu uzatvárateľný obal.

A preto sa naša AlzaCafé 1 kg teraz môže pochváliť nielen krajším, ale aj praktickejším obalom, ktorý možno opakovane uzavrieť. Môžete sa tak zásobiť svojou obľúbenou kávou bez obáv, že vám vyvonia a stratí svoju chuť.

i Ešte ste našu kávu AlzaCafé neochutnali? Môžete pre začiatok vyskúšať menšie balenie AlzaCafé 250 g. A pokiaľ vám zachutí tak, ako ostatným, je tu pre vás väčšie, cenovo výhodné balenie AlzaCafé 1 kg v znovu uzatvárateľnom obale. Viac sa o našej prémiovej káve dočítate v článku Láska ku káve v podobe Alza Café 100 % arabica.

Naša AlzaCafé je nielen výnimočná, ale aj fair

Naša AlzaCafé je starostlivo vybraná zmes 100 % Arabiky. Ide o úplne vyváženú a chuťovo perfektne vyladenú zmes bez akejkoľvek kyslosti. Vyznačuje sa harmonickou a plnou chuťou s čokoládovými tónmi a s jemnou vôňou po lieskovom oriešku. Kávové zrná AlzaCafé pochádzajú z Južnej a Strednej Ameriky a keďže sami podporujeme férové konanie, je aj naša káva fairtrade. Hoci korene tejto unikátnej kávovej zmesi siahajú až do ďalekej Brazílie, garantujeme vám, že AlzaCafé sa k vám dostane vždy čerstvá. Kávové zrná totiž pražíme a balíme lokálne na základe aktuálneho dopytu u najväčšej certifikovanej BIO pražiarne v Čechách.

AlzaCafé 1 kg v novom, znovu uzatvárateľnom obale
Starostlivo vyberané kávové zrná našej AlzaCafé. Z vášne ku káve tak vznikla unikátna zmes 100 % Arabiky, ktorej hrdo môžeme prepožičať naše meno.

Príďte k nám na kávu, ponúkneme vám ju zadarmo

A ešte jedna príjemná správa na koniec. Na pobočkách Alzy sú vám k dispozícii automaty na kávu, ktorú si môžete dať zadarmo. Ale nečakajte žiadnu instantnú kávu z obyčajného automatu. U nás v Alze dostanete kávu čerstvo praženú a namletú a pripravenú v špičkových kávovaroch. Kedykoľvek tak čakáte na výdaj tovaru alebo si v showroome prezeráte vystavené produkty, môžete si čas spríjemniť našou výbornou kávou AlzaCafé.

Spoznajte neobyčajnú kávu AlzaCafé. V znovu uzatvárateľnom obale vám vydrží dlhšie čerstvá a voňavá. Pri platbe online vám ju doručíme zadarmo. Alebo sa zastavte u nás na pobočke a dajte si u nás aj kávu zdarma.

P-DC1-WEB25