Obnoviť stránku

Allocacoc Set PowerStrip Modular Switch 1,5 m + USB modul

-29%
1,5 m
Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
10,46 €
7,43 €
6,19 € bez DPH

Allocacoc Set PowerStrip Modular Switch 1,5 m + USB modul

Cieľom PowerStrip Modular Switch je poskytnúť úľavu od nespočetných adaptérov a nekompatibilných technológií. PowerStrip Modular je modulárny zásuvkový systém, ktorý prináša jednoduché riešenie, každý si môže produkt prispôsobiť vlastným potrebám – vytvoriť si modulárnu reťaz!


Vďaka modulárnemu systému PowerStrip môžeme znížiť množstvo adaptérov, nabíjačiek, diaľkových ovládačov, predlžovačiek ktoré vytvárajú neporiadok nielen doma, ale aj okolo skládok elektronických odpadov po celom svete.

PowerStrip Modular Switch ponúka 3 zásuvky (250 V, 16 A, 3 680 W), ON/OFF funkciu, predlžovací kábel dĺžky 1,5 m, detskú poistku, uzemnenie a konektor na pripojenie ďalších modulov.


Prečo zvoliť práve PowerStrip Modular Set?

USB modul s dvoma USB portami súčasťou balenia

Vďaka modulu USB rozšírite svoju PowerStrip o 2 výkoné USB porty. Toto rozšírenie však nemusí byť konečné. Pripojením ďalších modulov môžete vytvoriť zásuvkovú lištu, ktorá môže mať viac USB portov.

Zásuvková lišta podľa individuálnych potrieb

Naším cieľom je znížiť množstvo adaptérov, nabíjačiek, diaľkových ovládačov, predlžovačiek a toho, čo vytvára neporiadok nielen doma, ale aj okolo skládok elektronických odpadov po celom svete. Moduly budú obsahovať: Wifi, powerbank, USB typu C, USB, svetlo, svetelný senzor, extra zásuvku, diaľkové ovládanie a ďalšie.


Cvak

Moduly sú medzi sebou kompatibilné. Je na vás, akú kombináciu zvolíte.


Prenosný a pohodlný

Všetky moduly sú oddeliteľné a môžete ich mixovať podľa potreby. Vďaka nízkej váhe a malým rozmerom sa ľahko zmestia do batoha, brašny, a pod., keď cestujete alebo idete na obchodnú schôzku.


4,8
hodnotilo 9 zákazníkov
500+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Typ zásuvky

Napájací

Napájací vidlica Typ F

Vlastnosti

Typ Predlžovací kábel
Zakončenie konektora Rovné
Dĺžka kábla 1,5 m

Farba

Farba Biela

Vstupy

Počet zásuviek 3 ×
Počet USB 2 ×

Výbava

Výbava Vypínač, detská poistka
Kód:  NZE301f42
Záruka: 24 mesiacov
Odkazy: Stránky výrobcu
WEB16