Obnoviť stránku

Prečo nakúpiť domáce spotrebiče na Alza.sk?

Dôvody prečo nakúpiť na Alza.sk

Naši zákazníci nás zvolili najdôveryhodnejším predajcom elektro tovaru hneď tri roky po sebe. Napokon, nemusíte dať iba na naše slová. Hodnotenie od zákazníkov pri každom produkte hovorí samo za seba a reklamácie celej ponuky u nás nie sú žiadny problém.

Radi sa s vami uvidíme na jednej z našich 13 predajní. Môžete si tu vyzdvihnúť svoj tovar, poradiť sa, alebo si vyskúšať vášho favorita. A nezabudnite sa zastaviť u nás v showroome, napríklad v Bratislave, kde je vystavených viac ako 480 modelov.

Doprava vášho tovaru na pobočku, do AlzaBoxu, alebo k vám domov prebehne rýchlejšie, než poviete Alza!

Aby bolo váš tovar čo najskôr doma, môžete si u nás zvoliť zo štyroch druhov dopravy. Osobný odber, doručenie za prvé uzamykateľné dvere, doručenie až do bytu s pomocou vodiča a komfortné doručenie, pri ktorom sa nemusíte o nič starať, pretože prídeme, vynesieme, rozbalíme a zapojíme nový spotrebič a ešte si odvezieme ten starý. A navyše doručujeme aj cez víkend!

S predĺženou zárukou zadarmo máme desiatky modelov. Takže zabudnite na prestrelené doplácanie a pokojne vyberajte ten, ktorý vám naozaj sedí. Keď sa nemusíte starať o prípadné opravy, ide to oveľa lepšie.

Technické parametre má u nás prehľadne vypísané každý produkt. Ak sa nimi nechcete preberať alebo hľadáte niečo navyše, stačí sa spýtať našich nákupných radcov. Alebo si prečítať odborné články či pozrieť videá na jednom z našich YouTubových kanálov.

Nič vám nenútime, naopak! Ak si chcete všetko porovnať sami, aby ste vedeli, že nekupujete niečo, čo nechcete, u nás ste na správnom mieste. U všetkého je navyše priestor na vyjadrenie vás zákazníkov, takže môžete dať na ich päťhviezdičkové hodnotenia a recenzie.

Máme najväčšie portfólio domácich spotrebičov, a zároveň sme ich najväčším predajcom. Na konte máme cez tri milióny nákupov.

Ten najžiadanejší tovar máme vždy skladom. A k tomu aj to najväčšie portfólio českých a slovenských značiek.

loga - AEG, BEKO, BOSCH, Elextrolux, FAGOR, Gorenje, Indesit, LG, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi

Nezabudnite kúpiť aj výrobky z drogérie

Čistiace prostriedky
Všetky produkty