Obnoviť stránku
Počas sviatkov 10.4. a 12.4. je otvorený iba  showroom v Bratislave. V pondelok (13.4.) sú všetky pobočky zatvorené, ale stále sme tu pre vás online.

Ospravedlňujeme sa za prípadné meškanie doručenia objednávok z dôvodu kontrolných opatrení realizovaných v rámci nariadenia vlády SR a následného zdržania zásobovania.

A4tech F5 V-Track

20,90 €
17,42 € bez DPH

A4tech F5 V-Track

A4tech F5 V-Track je perfektná herná myš, ktorú si vášniví hráči počítačových hier úplne zamilujú. Ponúka skvelú citlivosť, dostatočný počet tlačidiel a predovšetkým revolučnú technológiu V-Track, ktorá umožňuje úplne bezproblémové fungovanie na každom povrchu. Vždy funguje tak, ako si želáte a nemusíte si lámať hlavu nad nerovnosťami a typom povrchu. Vylepšený laserový senzor je garanciou absolútnej presnosti. Citlivosť je možné nastaviť podľa vašich predstáv v niekoľkých stupňoch. Hráči zložitejších hier ocenia aj vstavanú pamäť na uloženie používateľských makier. Špičková kvalita tejto myši bola ocenená hneď niekoľkými prestížnymi cenami. Myš sa chváli aj prvými priečkami v používateľských anketách.


Bez kompromisov s technológiou V-Track


Technológia laserového snímača V-Track 2.0 sa oproti konkurenčným laserovým snímačom vyznačuje skrátením svetelnej cesty, čo znižuje potrebný príkon vo vertikálnom smere a posilňuje intenzitu svetla. Napomáha tak presnosti a kurzor sa aj na hrboľatom povrchu pohybuje úplne plynulo. Snímač si poradí s naozaj akýmkoľvek povrchom – zaprášené sklo, mramor, pohovka alebo chlpatá textília? Žiadny problém! Malá mriežka, ktorá chráni senzor, zabraňuje prichytávaniu a kumulácii prachu, čo predlžuje životnosť a zabezpečuje stále kvalitné výsledky.

Všetko pre pravých hráčov


Tmavý podvečer, vonku kvapky dažďa rozoznievajú svojou smutnou piesňou celé okolie. Ideálny čas zasadnúť k obľúbenej hre a zabojovať so živými aj počítačovými súpermi o víťazstvo. Na to, aby bol váš výkon čo najlepší, potrebujete spoľahlivých partnerov, medzi ktorými vo svojej dôležitosti určite vyniká myš. Preto je tu A4tech F5 V-Track, pre špičkový herný zážitok a najlepšiu výkonnosť. Absolútne presná, s dokonalým rozložením tlačidiel a nastaviteľnou citlivosťou. Čo viac si môžete želať? Napríklad možnosť nastaviť až päť rozdielnych nastavení pre jednotlivé hry a podporu používateľských makier. S touto myšou sa dostanete na vrchol.

Parametre a špecifikácie:
Pamäť na makrá:
160 kb
Zrýchlenie:
30 g/s
Software:
OSCAR
Operačný systém:
Windows 7, Vista, XP, 2003, 2000

4,7
hodnotilo 355 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Pripojenie

Pripojenie Drôtová
Rozhranie USB

Použitie

Určenie Herný
Vyhotovenie vhodná pre pravákov

Senzor

Citlivosť 3 000 DPI
Technológia laserová
Doba odozvy 0,98 ms

Rozmery a hmotnosť

Šírka 6,6 cm
Výška 3,5 cm
Hĺbka 12,5 cm
Hmotnosť 135 g

Tlačidlá a koliesko

Koliesko Klasické

Vlastnosti a funkcie

Špeciálne funkcie a vlastnosti Požívateľské profily, Miniatúrny senzor, Tlačidlo na zmenu DPI
Podsvietenie viacfarebné

Farba myši

Farba Čierna

Napájanie

Typ napájania kábel USB
Kód:  ME409f3
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  F5
Odkazy: Stránky výrobcu
WEB16