YALE Y125B/40/163/1 3 keys
Buy with code ALZADNI15
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Features Resistance to weather conditions, Reinforced caliper
Resistant against Corrosion, Cutting
Body material Brass
Dimensions
Saddle diameter 6 mm
Saddle width 20 mm
Saddle height 63 mm
Body width 40 mm
Body depth 28 mm
Body height 46 mm