Teacher Gifts
Teacher Gifts – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 1,999
JUKL Herbal Tea for Hypersensitivity 100 g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: plantain, dandelion and horsetail - 53.90 €/1 kg
Tea Garden - Night Wish - green flavoured tea, 90 g
8.21 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose-leaf, tea blend, German, weight 90 g - 91.22 €/1 kg
Tea Garden - Gingerbread Cottage ® - fruit tea, 90 g
8.21 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - fruity, sprinkled, tea blend, German, weight 90 g, composition of hibiscus and cinnamon - 91.22 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Rum Punch 90 g
8.21 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 90 g - 91.22 €/1 kg
Tea Garden Imperial Tea 50 g
8.64 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - white, sprinkled, tea blend, German, weight 50 g, composition of the mullein - 172.80 €/1 kg
Tea Garden Ceylon UVA OP 80g - black tea
8.21 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Sri Lankan, weight 80 g - 102.63 €/1 kg
Grešík Valdemar Raspberry cup 20 × 2 g n. s. fruit tea
5.30 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 132.50 €/1 kg
Grešík Valdemar Good digestion 50 g Nine herbs
5.17 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 103.40 €/1 kg
Grešik Valdemar Assam 20 × 2 g n. s. black tea
5.21 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 130.25 €/1 kg
JUKL Ground Honey Marigold 50 g
2.61 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is an earthy smoke with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50...
Tea garden Bad weather
3.87 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, German, weight 50 g, anise composition, elderflower, plantain, Mint, lemon balm and calendula - 77.40 €/1 kg
Tea Garden Quiet Poetry
3.87 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, German, weight 50 g, composition licorice and lemon balm - 77.40 €/1 kg
For health and strength 50 g
4.39 €
In stock 5 pcs at the supplier's
Tea friendly protector of children's well-being and resilience - 87.80 €/1 kg
JUKL Kakost nasturtium 50 g
3 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is kakost with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g, volume...
JUKL Eye Ageing Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: nettle, calendula and vervain - 53.90 €/1 kg
Serafin Serafin's tea - herbal tea for children 20 × 1,5 g portioned
5.90 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 196.67 €/1 kg
JUKL White willow herb 50 g
2.48 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is white willow with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Hemp marigold 50 g
2.48 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is cannabis with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g,...
Tea Garden - Nepal Guranse Blatt Green - green tea, 500 g
58.58 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single-species, Nepalese, weight 500 g - 117.16 €/1 kg
Tea Garden - Caress for the Soul ® - fruit tea, 500 g
43.39 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - fruity, sprinkled, tea blend, German, weight 500 g, composition hibiscus and apple - 86.78 €/1 kg
Tea Garden - Japan Bancha - green tea, 500 g
58.58 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single-species, Japanese, weight 500 g - 117.16 €/1 kg
In the category Teacher Gifts on Alza.sk, we currently have a total of 1999 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Dárky pro učitele
Für den Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte
Geschenke für Lehrer
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Geschenke für Lehrer
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tanár ajándékok