Teacher Gifts
Teacher Gifts – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 2,004
Tea Garden Chinese Bushberry - Goji
4.31 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose, single-species, Czech, weight 100 g - 43.10 €/1 kg
Tea Garden Satisfied Baby - Fennel Tea
3.87 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, German, weight 80 g, anise composition, Fennel, cumin and nettle - 48.38 €/1 kg
Tea Garden Puerh Tea King Organic 500 g
69.52 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Chinese, weight 500 g - 139.04 €/1 kg
Tea Garden China Pai Mu Tan 30 g
8.65 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - white, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 30 g - 288.33 €/1 kg
Tea Garden Apricot - black flavored tea, 90g
8.21 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single-grain, German, weight 90 g - 91.22 €/1 kg
Tea Garden Earl Grey with flowers - black flavoured tea, 90g
8.21 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is bergamot and jasmine with a positive impact on energy and memory, single-species, German, weight 90 g - 91.22 €/1 kg
Tea garden Java OP Malabar - black tea, 90g
8.21 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, indonesian, weight 90 g - 91.22 €/1 kg
Tea Garden India Darjeeling FTGFOPI Sivitar - black tea, 80g
8.65 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single species, Indian, weight 80 g - 108.13 €/1 kg
Tea Garden Earl Grey Blue Clou - black flavored tea, 90g
8.21 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is bergamot with a positive impact on energy and memory, single-species, German, weight 90 g - 91.22 €/1 kg
Tea Garden Earl Grey Blue Clou - black flavored tea, 500g
43.43 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is bergamot with a positive impact on energy and memory, single-species, German, weight 500 g - 86.86 €/1 kg
Jukl Herbal Tea White Blood Cell Disproportion 100 g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: elderflower, nettle, calendula, dandelion, yarrow, cleavers, and St. John's wort - 53.90 €/1 kg
JUKL Herbal Tea for the Veins of the Lower Limbs 100 g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: yarrow, rosehip and centaury - 53.90 €/1 kg
JUKL Herbal Tea for the Back, 100 g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: nettle, St John’s wort and heather - 53.90 €/1 kg
JUKL Forgetfulness Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: lemon balm, horsetail and rosehip - 53.90 €/1 kg
Tea garden - India Darjeeling KGFOPI North Tukvar - green tea, 70 g
10.83 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single-species, Indian, weight 70 g - 154.71 €/1 kg
Tea Garden - Strawberry & Cream - fruit tea, 90 g
8.21 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - fruity, sprinkled, tea blend, German, weight 90 g, composition of hibiscus - 91.22 €/1 kg
Tea Garden - Piña Colada - fruit tea, 90 g
8.21 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - fruity, sprinkled, tea blend, German, weight 90 g, composition of hibiscus - 91.22 €/1 kg
Tea Garden Mate La Traviata 90 g
8.21 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Brazilian, weight 90 g, composition of holly, strawberry and rhubarb - 91.22 €/1 kg
Tea Garden Milk Oolong - China Nai Xiang 500 g
58.64 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 117.28 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Sea Buckthorn & Forest Fruit 500 g
43.43 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 500 g, composition cranberry and sea buckthorn - 86.86 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Little Prince 90 g
8.21 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 90 g, composition of arrows - 91.22 €/1 kg
Tea garden Rooibos red 500 g
43.43 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose, single species, South African, weight 500 g - 86.86 €/1 kg
In the category Teacher Gifts on Alza.sk, we currently have a total of 2004 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Dárky pro učitele
Für den Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte
Geschenke für Lehrer
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Geschenke für Lehrer
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tanár ajándékok