Teacher Gifts
Teacher Gifts – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 1,992
JUKL Mistletoe extract 50 g
2.49 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is mistletoe with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g,...
Tea Garden - Aztec Gold - flavored green tea, 90 g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Green, sprinkled, tea blend, German, weight 90 g, composition sea buckthorn - 91.67 €/1 kg
Tea Garden Buddha's Thought 60 g
8.69 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - white, loose-leaf, tea blend, German, weight 60 g - 144.83 €/1 kg
Serafin Do Hajan - herbal tea for children 20 × 1,5 g portioned
5.94 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Tea - 198 €/1 kg
Tea Garden - Japan Matcha Jajoi Premium Green Tea, 30 g
17.41 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green and matcha, powder, single varietal, Japanese, weight 30 g - 580.33 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Christmas candy in a box
10.86 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose, German, weight 100 g - 108.60 €/1 kg
OptimLife Organics Tea Rooibos with Chamomile 20 x 2,5g
3.88 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea Soothing, refreshing and full of nature - OptimLife Organics Rooibos with Chamomile is made from the finest quality rooibos plants supplemented with chamomile. - 77.60 €/1 kg
Dr. Galén Fruit and Herb Tea Strawberry with a hint of lemon balm
3.84 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal and fruity, sprinkled, tea blend, Czech, weight 50 g, strawberry composition, Lemon balm and roses - 76.80 €/1 kg
Tea Garden Slim & Fit
3.88 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, German, weight 50 g, composition nettle - 77.60 €/1 kg
Tea Garden China White Hair 500 g
58.86 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea - white, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 500 g - 117.72 €/1 kg
Dr. Galen Detox - Purifying herbal tea
3.84 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, Czech, weight 50 g, composition of fennel, nettle and calendula - 76.80 €/1 kg
JUKL Herbal Tea Body Defence 100g
5.41 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: chamomile, agrimony and sage - 54.10 €/1 kg
JUKL White Blood Cells Herbal Tea 100g
5.41 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: strawberry, liquorice and yarrow - 54.10 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Almond & Marzipan 90 g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, tea blend, South African, weight 90 g - 91.67 €/1 kg
Tea Garden Puerh Tea King Organic 80 g
10.86 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Chinese, weight 90 g - 120.67 €/1 kg
OptimLife Organics Tea Rooibos with Seaweed and Mint 20 x 2,5g
3.88 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea It is popular for its delicate distinctive taste.
Seaweed & Mint Rooibos can be enjoyed both hot and cold. - 77.60 €/1 kg
JUKL Herbal Tea Blend according to L. Mojžíšová 100g
5.41 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: oregano, yarrow and rosehip - 54.10 €/1 kg
Tea Garden Formosa Oolong 500 g
43.59 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green and oolong, loose, single varietal, Taiwanese, weight 500 g - 87.18 €/1 kg
Tea Garden Earl Grey - black flavoured tea, 500g
43.59 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is bergamot with a positive impact on energy and memory, single-species, Chinese, weight 500 g - 87.18 €/1 kg
Tea Garden China Golden Dragon - black tea, 500g
56.68 €
In stock 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Chinese, weight 500 g - 113.36 €/1 kg
LINDT Lindor Hazelnut pralines 200 g
12.65 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Chocolate Pralines - with nuts, filling peanut cream, energy value per 100 g 2625,12 kJ
In the category Teacher Gifts on Alza.sk, we currently have a total of 1992 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Dárky pro učitele
Für den Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte
Geschenke für Lehrer
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Geschenke für Lehrer
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tanár ajándékok