Teacher Gifts
Teacher Gifts – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 1,983
Pangea Tea black pressed Puerh tea 70g
3.93 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea black pressed, in the shape of a chocolate table, weight of contents 70g, 16 pieces = 16 servings - 56.14 €/1 kg
Jukl Marigold flower, 50 g
3.45 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose, single-species, weight 50 g - 69 €/1 kg
Tea Garden St. John's Wort Tea
3.88 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is St. John's wort with a positive impact on immunity, nerves and sleep and energy and memory, single-species, Polish, weight 50 g -...
Tea garden Contryhel navel
3.88 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is contryhel with a positive impact on the regulation of female hormones and the reproductive system, single-species, Bulgarian,...
Tea Garden China Golden Monkey Jin Hou - black tea, 50g
13.04 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Chinese, weight 50 g - 260.80 €/1 kg
Tea Garden Nepal Masala - ayurvedic black tea, 500g
43.59 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Nepali, weight 500 g, anise composition, cloves, cinnamon, heather and ginger - 87.18 €/1 kg
JUKL Fenugreek root 50 g
2.93 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is a fenugreek with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
Tea Garden - Raspberry & Strawberry - fruit tea, 90 g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - fruity, sprinkled, tea blend, German, weight 90 g, composition of hibiscus - 91.67 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Cherry 90 g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 90 g - 91.67 €/1 kg
Tea Garden Georgia OP - black tea, 90g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Georgian, weight 90 g - 91.67 €/1 kg
Tea Garden Russian tea - black tea, 90g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single-grain, German, weight 90 g - 91.67 €/1 kg
Tea Garden India Assam FTGFOPI Mokalbari - black tea, 70g
8.69 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single species, Indian, weight 70 g - 124.14 €/1 kg
Jukl - Hluchavka white flower 20 g
9.03 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is deaf clover with a positive impact on the respiratory tract, single-species, Czech, weight 40 g - 225.75 €/1 kg
JUKL Herbal Tea – Christmas Tea 100 g
5.47 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, Czech, weight 100 g, ingredients: elderflower, chamomile, lavender, lime blossom, orange and St John’s wort - 54.70 €/1 kg
JUKL Good Mood Herbal Tea 100g
5.41 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: oregano, lavender and mint - 54.10 €/1 kg
JUKL Lung Herbal Tea 100g
5.41 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: camomile, strawberry and linden - 54.10 €/1 kg
Tea garden Moringa leaves
3.88 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is moringa with a positive impact on immunity and energy and memory, single-species, Turkish, weight 20 g - 194 €/1 kg
Ginkgo biloba tea garden
3.88 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is ginkgo biloba with a positive impact on immunity, nerves and sleep and energy and memory, single-species, Chinese, weight 70 g -...
Pangea Tea green loose tea 50g
3.27 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea green powdered, flavoured, weight of contents 50g, in a 3-layer bag with Al foil to preserve freshness - 65.40 €/1 kg
JUKL Lungwort leaf 50 g
3.75 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is lungwort with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Blood Cleansing Herbal Tea 100g
5.41 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: nettle, dandelion and yarrow - 54.10 €/1 kg
In the category Teacher Gifts on Alza.sk, we currently have a total of 1983 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Dárky pro učitele
Für den Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte
Geschenke für Lehrer
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Geschenke für Lehrer
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tanár ajándékok