Stick Deodorants
Stick Deodorants – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 137
DAVIDOFF Zino 70 g
Great price
7.13 €
Save 0.57 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Deodorant - for men, stick,, protective, softening and refreshing, against odor and for everyday use, weight: 70 g
CALVIN KLEIN Euphoria Men 75 ml
9.05 €
12.07 €/100 ml
In stock 1 pcs at the supplier's
Deodorant - for men, stick, fresh, does not stain and against odor, volume: 75 ml - 12.07 €/100 ml
Kvitok Solid Deodorant Morning Dew 42 ml
9.02 €
21.48 €/100 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Deodorant - for women, stick, floral, antibacterial, moisturising, protective, regenerating and softening, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 42 ml -...
Kvítok Solid Deodorant Cool Breeze 42 ml
8.56 €
20.38 €/100 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Deodorant - for women, stick,, protective, for everyday use, volume: 42 ml - 20.38 €/100 ml
Kvitok Senses Solid Deodorant Fruity 45 ml
8.72 €
19.38 €/100 ml
In stock > 5 pcs at the supplier's
Deodorant - for women, stick, fruit, antibacterial, moisturising, protective, regenerating and softening, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 45 ml -...
Kvítok Solid Deodorant Herbal Intoxication 42 ml
8.39 €
19.98 €/100 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Deodorant - for both women and men, stick, bylinná, moisturising, protective, regenerating, nourishing and softening, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 42 ml...
Kvitok Senses Solid Deodorant Universe 45 ml
9.52 €
21.16 €/100 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Deodorant - for both women and men, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and softening, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 45 ml -...
Kvitok Senses Solid Deodorant Lovely 45 ml
9.52 €
21.16 €/100 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Deodorant - for women, stick, aromatic, antibacterial, moisturising and protective, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 45 ml - 21.16 €/100 ml
ARMAF Club De Nuit Man Deodorant Stick 75 g
11.22 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Deodorant - for men, stick,, moisturising, for everyday use, weight: 75 g
Kvitok Senses Stiff Deodorant Glamorous 45 ml
9.52 €
21.16 €/100 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Deodorant - for both women and men, stick, antibacterial, moisturising and protective, long-lasting, volume: 45 ml - 21.16 €/100 ml
SALOOS Majstrstick Anti-Chafing Stick 50ml
New arrival
7.49 €
14.98 €/100 ml
Ordered on request
Deodorant - for both women and men, stick, protective, volume: 50 ml - 14.98 €/100 ml
MONTBLANC Explorer Extreme Deo Stick 75 g
Amazing Deal
11.90 €
Save 7.56 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, refreshing, against odor and for everyday use, weight: 75 g
MONTBLANC Legend Blue Deo stick 75 g
Amazing Deal
10.90 €
Save 12.60 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick,, refreshing, against odor and for everyday use, weight: 75 g
CALVIN KLEIN CK One 75 ml
Great price
10.90 €
14.53 €/100 ml
Currently Unavailable
Deodorant - for both women and men, stick, protective, long-lasting, volume: 75 ml - 14.53 €/100 ml
Old Spice Rockstar Solid Deodorant 50ml
Amazing Deal
2.41 €
Save 1.98 €
4.82 €/100 ml
Currently Unavailable
Deodorant - for men, stick, fresh, refreshing, for everyday use, volume: 50 ml - 4.82 €/100 ml
VERSACE Eros Flame Deo Stick 75 g
24.90 €
Currently Unavailable
Deodorant - for men, stick,, protective, against odor, weight: 75 g
DAVIDOFF Cool Water Man 75 ml
Amazing Deal
9.59 €
12.79 €/100 ml
Currently Unavailable
Deodorant - for men, stick,, protective, does not stain, volume: 75 ml - 12.79 €/100 ml
DIOR Fahrenheit 75 ml
Amazing Deal
39.90 €
Save 8.60 €
53.20 €/100 ml
Currently Unavailable
Deodorant - for men, stick, fresh, refreshing, does not stain, against odor and for everyday use, volume: 75 ml - 53.20 €/100 ml
HUGO BOSS The Scent 75 ml
12.90 €
17.20 €/100 ml
Currently Unavailable
Deodorant - for men, stick,, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, volume: 75 ml - 17.20 €/100 ml
HUGO BOSS Boss Bottled 70 g
13.90 €
Currently Unavailable
Deodorant - for men, stick,, protective and refreshing, does not stain and for everyday use, weight: 70 g
MONTBLANC Explorer Deostick 75 ml
Amazing Deal
11.90 €
Save 11.60 €
15.87 €/100 ml
Currently Unavailable
Deodorant - for men, stick, aromatic, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, volume: 75 ml - 15.87 €/100 ml
PACO RABANNE Invictus 75 g
Discounted -15 %
21.88 €
25.90 €
Currently Unavailable
Deodorant - for men, stick, fresh, protective, does not stain, long-lasting, travel and for everyday use, weight: 75 g
CALVIN KLEIN Eternity for Men 75 ml
Amazing Deal
9.79 €
13.05 €/100 ml
Currently Unavailable
Deodorant - for men, stick,, against odor, volume: 75 ml - 13.05 €/100 ml
DIOR Sauvage 75 ml
Discounted -11 %
36.90 €
41.90 €
49.20 €/100 ml
Currently Unavailable
Deodorant - for men, stick, fresh, refreshing, against odor and for everyday use, volume: 75 ml - 49.20 €/100 ml
In the category Stick Deodorants on Alza.sk, we currently have a total of 137 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Tuhé deodoranty
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Deo stiftek