Side Dishes Bitters
Side Dishes Bitters – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 8
Bitters Shirataki FIT tagliatelle 390 g
3.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pasta - noodles made from flour from the root of the konjac plant - 8.69 €/1 kg
Bitters Shirataki FIT spaghetti bold 390 g
3.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pasta - noodles made from flour from the root of the konjac plant - 8.69 €/1 kg
Bitters Shirataki FIT spaghetti bold 280 g
2.69 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pasta - noodles made from flour from the root of the konjac plant - 9.61 €/1 kg
Bitters Shirataki FIT tagliatelle 280 g
3.89 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pasta - noodles made from flour from the root of the konjac plant - 13.89 €/1 kg
Bitters Shirataki FIT rice 390 g
3.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pasta - noodles made from flour from the root of the konjac plant - 8.69 €/1 kg
Bitters Shirataki FIT rice 280 g
2.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pasta - noodles made from flour from the root of the konjac plant - 9.61 €/1 kg
Bitters Shirataki FIT spaghetti slim 390 g
3.39 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pasta - noodles made from flour from the root of the konjac plant - 8.69 €/1 kg
Bitters Shirataki FIT spaghetti slim 280 g
2.69 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pasta - noodles made from flour from the root of the konjac plant - 9.61 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Přílohy