Sport & Outdoor – Amazing Deals
In this category, you will always find products at extremely low prices. We regularly update and add to our selection of bargains and other great deals. See for yourself how low the prices are at Alza!
All from 1,062
Bery Jones Strawberry slices freeze-dried 80g
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 80 g - 93.63 €/1 kg
Sponeta S1-12i - green
Amazing Deal
278.90 €
Save 111.09 €
In stock > 5 pcs
Table Tennis Table - interior, with wheels, dimensions: 274 × 152,5 × 76 cm, 19mm thick board, weight: 67kg
Bery Jones Para nuts 500g
Great price
21.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural para, 500 g - 43.80 €/1 kg
Bery Jones Californian Kerman Pistachios Roasted and Salted 1kg
Great price
19.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted pistachios, 1000 g - 19.90 €/1 kg
Bery Jones Mixed freeze-dried fruit - strawberry, raspberry and mango 90 g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 90 g - 108.78 €/1 kg
KreFit Roller, 45cm, Orange
Great price
12.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foam Roller dimensions: 45 × 13,5cm, orange colour
Bery Jones Milk chocolate and cinnamon almonds 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - harmonious combination of crunchy almonds, delicate milk chocolate (77%) with a minimum cocoa solids content of 25%, and fragrant cinnamon. Ideal as a snack or gift, it goes...
Bery Jones Raspberries freeze-dried 80g
Great price
8.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 80 g - 106.13 €/1 kg
Bery Jones Roasted BBQ Corn 500g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - roasted corn with BBQ flavour, 500g pack in resealable packaging - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Almond flour extra fine 1kg
Great price
15.70 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - 2593 kJ/100 g, weight 1 kg, almond flavour, naturally gluten-free - 15.70 €/1 kg
Amix Nutrition Creatine Monohydrate, Powder, 1000g
Discounted -22 %
26.90 €
34.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine monohydrate - micronized, natural, powder, total weight 1000 g, storage temperature to 25 °C - 26.90 €/1 kg
Bery Jones Walnuts 1kg
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 1000 g - 12.90 €/1 kg
Stormred Massage Gun ERGO black
Great price
24.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Gun - 4 heads, 5 speeds, amplitude: 6mm, battery life of 3 h, weight: 580g
Bery Jones Mixed nuts natural Exclusive 500g
Great price
13.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural, 500 g - 27 €/1 kg
Stormred Massage Gun ERGO mint
Great price
24.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Gun - 4 heads, 5 speeds, amplitude: 6mm, battery life of 3 h, weight: 580g
Bery Jones Para nuts 250g
Great price
10.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural para, 250 g - 42 €/1 kg
AlzaGuard Traveler Suitcase, 3pcs set - black
Great price
210.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Case Set
Campgo T12A
Great price
39.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Headlamp output: 2000 lm, beam distance: 165m, 2 × LED diodes, protection level: IPX8, power: 21700 × 1 pc(s), weight: 232g
Bery Jones Sunflower seeds 1kg
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - sunflower, - 4.49 €/1 kg
Stiga Royal 5-star CARBON
Amazing Deal
96.90 €
Save 23 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Table Tennis Paddle - 5-star, concave (FL) handle, weight: 180g
Bery Jones Pecans 1kg
Great price
25.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 1000 g - 25.90 €/1 kg
Fenix BC25R
49.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bike Light - front, luminous flux of 600 lm, beam distance of 106m, power: Rechargeable battery, maximum battery life of 36 h, water resistance: IPX6
Stormred Massage roller green
Great price
11.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foam Roller dimensions: 34 × 14cm, green colour
Bery Jones Peanuts in sugar and honey 1kg
Great price
9.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - peanuts in honey and sugar-coated, 1000 g - 9.99 €/1 kg