Proteins PROM-IN
Proteins PROM-IN – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 47
PROM-IN Essential Penthapro Balance 2250 g, Irish choco
118.90 €
52.84 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - multicomponent, Isolate, concentrate, 73.1% protein, 56 servings, flavour chocolate - 2.12 €/portion - from 52.84 €/1 kg
PROM-IN CFM Pure Performance 1000 g, strawberry
54.90 €
54.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, concentrate, 77.2% protein, 25 servings, strawberry flavour - 1.66 €/portion - from 54.90 €/1 kg
PROM-IN Hydro Optimal Whey 1000 g chocolate
59.90 €
59.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - hydroisolate, chocolate flavour - 2.40 €/portion - from 59.90 €/1 kg
PROM-IN Essential Penthapro Balance 2250 g, blueberry
110.90 €
49.29 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - multicomponent, Isolate, concentrate, 80.1% protein, 56 servings, blueberry flavour - 1.98 €/portion - from 49.29 €/1 kg
PROM-IN Essential Pure Micellar 2250 g, vanilla
84.90 €
37.73 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - overnight, soy, 79% protein, 56 servings, vanilla flavour - 1.52 €/portion - from 37.73 €/1 kg
PROM-IN Essential Penthapro Balance 2250 g, vanilla
124.90 €
55.51 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - multicomponent, Isolate, concentrate, 77.9% protein, 56 servings, flavour vanilla - 2.23 €/portion - from 55.51 €/1 kg
PROM-IN Essential Pure Micellar 2250 g, chocolate
86.90 €
38.62 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - nighttime, soy, 75.4% protein, 56 servings, flavour chocolate - 1.55 €/portion - from 38.62 €/1 kg
PROM-IN Essential Pure Micellar 1000 g, vanilla
42.90 €
42.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - overnight, 79% protein, 25 servings, vanilla flavour - 1.72 €/portion - from 42.90 €/1 kg
PROM-IN Essential Penthapro Balance 2250 g, chocolate/coconut
110.90 €
49.29 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - multicomponent, Isolate, concentrate, 65.5% protein, 56 servings, flavour coconut - 1.98 €/portion - from 49.29 €/1 kg
PROM-IN CFM Pure Performance 1000 g, coconut
42.90 €
42.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, concentrate, 75.2% protein, 25 servings, flavour coconut - 1.30 €/portion - from 42.90 €/1 kg
PROM-IN Athletic Isoclear CFM 1000 g, vanilla
47.90 €
47.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, isolate, 87% protein, 25 servings, vanilla flavour - 1.92 €/portion - from 47.90 €/1 kg
PROM-IN Hydro Optimal Whey 1000 g banana
59.90 €
59.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - hydroisolate, banana flavour - 2.40 €/portion - from 59.90 €/1 kg
PROM-IN Essential Penthapro Balance 1000 g, Irish choco
54.90 €
54.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - multicomponent, Isolate, concentrate, 73.1% protein, 25 servings, flavour chocolate - 2.20 €/portion - from 54.90 €/1 kg
PROM-IN Essential Optimal Hydro 2250 g, banana
123.90 €
55.07 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, waterproofing, 79.1% protein, 56 servings, banana flavour - 1.65 €/portion - from 55.07 €/1 kg
PROM-IN CFM Pure Performance 1000 g, caramel with honey
54.90 €
54.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, concentrate, 73.6% protein, 25 servings, flavour caramel and honey - 1.66 €/portion - from 54.90 €/1 kg
PROM-IN Pentha Pro Complete, 2500g chocolate
74.90 €
29.96 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein whey, daily, 2250g, cranberry flavor - 1.50 €/portion - from 29.96 €/1 kg
PROM-IN Essential Penthapro Balance 1000 g, cinnamon
54.90 €
54.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - multicomponent, Isolate, concentrate, 78.9% protein, 25 servings, cinnamon flavour - 2.20 €/portion - from 54.90 €/1 kg
PROM-IN Hydro Optimal Whey 1000 g latte macchiato
59.90 €
59.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - hydrolysate, weight: 1000 g, flavour: coffee - 2.40 €/portion - from 59.90 €/1 kg
PROM-IN Pentha Pro Complete, 2500g, vanilla
105.90 €
42.36 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein whey, daily, 2250g, exotic flavor - 2.12 €/portion - from 42.36 €/1 kg
PROM-IN Essential Penthapro Balance 1000 g, blueberry
54.90 €
54.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - multicomponent, Isolate, concentrate, 80.1% protein, 25 servings, blueberry flavour - 2.20 €/portion - from 54.90 €/1 kg
PROM-IN CFM Clean 1000 g, vanilla latte
Great price
45.90 €
45.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, concentrate, 73.9% protein, 25 servings, coffee flavour - 1.84 €/portion - from 45.90 €/1 kg
PROM-IN CFM Clean 1000 g, strawberry
57.90 €
57.90 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, concentrate, 71.7% protein, 25 servings, strawberry flavour - 2.32 €/portion - from 57.90 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Proteiny