Plant-Based Drinks
Plant-Based Drinks – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 75
Minor Figures Oat barista 4 x 1 l BIO
13.90 €
3.48 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - oat, with flavour of natural - 3.48 €/pcs - from 3.48 €/1 l
Alpro High Protein Soy Drink with Vanilla Flavor 1 l
3.90 €
3.90 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - soy, with flavour of vanilla - 3.90 €/1 l
Alpro oat cooking product 250 ml
from
1.75 €
7.60 €/l
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - oat, with flavour of natural - from 7.60 €/1 l
Rude Health Barista coconut drink 1 l
4.34 €
4.34 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - coconut - 4.34 €/1 l
Alpro oat cooking product 4 x 250 ml
7.34 €
7.34 €/l
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - oat, with flavour of natural - 7.34 €/1 l
Alpro Soya coffee with caramel 250 ml
from
2.22 €
11.60 €/l
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - soy, with flavour of caramel - from 11.60 €/1 l
Alpro Coffee from almond drink 250 ml
from
2.22 €
11.60 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - almond - from 11.60 €/1 l
Alpro Barista Oat-soy drink with caramel flavor 1 l
3.90 €
3.90 €/l
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - multi-species, with flavour of caramel - 3.90 €/1 l
Alpro Barista Oat-soy drink with vanilla flavor 1 l
3.90 €
3.90 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - multi-species, with flavour of vanilla - 3.90 €/1 l
Oatly oat drink for baristas lighter 1 l
New arrival
from
3.02 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink
Sproud Pea alternative cream and whipped cream 1 l
7.79 €
7.79 €/l
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - cream alternative, with flavour of natural - 7.79 €/1 l
Rude Health Almond drink without sugar BIO 1 l
4.34 €
4.34 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - almond, with flavour of nuts - 4.34 €/1 l
Oatly Oat Matcha 1L
New arrival
4.29 €
4.29 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - oat, with flavour of matcha - 4.29 €/1 l
PerfectTed Matcha Latte Strawberry 250 ml
3.29 €
13.16 €/l
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - oat, with flavour of strawberry - 13.16 €/1 l
Rude Health Barista pistachio drink 1 l
7.15 €
7.15 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - multi-species, with flavour of nuts - 7.15 €/1 l
PerfectTed Matcha Latte Vanilla 250 ml
3.29 €
13.16 €/l
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - oat, with flavour of vanilla - 13.16 €/1 l
Alpro Barista Soya-Coconut Drink 4 × 1L
New arrival
8.99 €
2.25 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - multi-species, with flavour of natural - 2.25 €/pcs - from 2.25 €/1 l
Rude Health Barista almond drink 1 l
4.34 €
4.34 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - almond, with flavour of almond - 4.34 €/1 l
Rude Health Oat drink without sugar BIO 1 l
4.34 €
4.34 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - oat - 4.34 €/1 l
Rude Health Barista hazelnut drink 1 l
New arrival
4.74 €
4.74 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - multi-species, with flavour of nuts - 4.74 €/1 l
Minor Figures Oat Barista Regenerative 1L
New arrival
3.79 €
3.79 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - oat, with flavour of natural - 3.79 €/1 l
Alpro Coconut-soy drink Matcha 1 l
3.90 €
3.90 €/l
Currently Unavailable
Plant-based Drink - multi-species, with flavour of matcha - 3.90 €/1 l
In the category Plant-Based Drinks on Alza.sk, we currently have a total of 75 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Rostlinné nápoje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Növényi tej